Κυριακή 21/6 Λιδωρίκι, λίμνη Μόρνου

  • Thread starter notakos600
  • Ημερομηνία δημιουργίας

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.295
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη

PetrosPetr

member
Δημοσιεύσεις
668
Ηλικία
43
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Honda XL 650V Transalp
Όνομα
Petros
Καλησπέρα και από εμένα...

Περαστικά στα παιδιά ό,τι καλύτερο και εύχομαι γρήγορη ανάρρωση και σύντομα να επιστρέψουν στην παρέα. Πράγματι ήταν κάτι που επισκίασε την εκδρομή και επηρέασε την ψυχολογία όλων μας.

Κατα τα άλλα ήταν μία πάρα πολύ όμορφη βόλτα και χάρηκα πολύ που είδα ξανά κάποια παιδιά και γνώρισα καινούριους φίλους.

Μπράβο στον Νότη για την οργάνωση της εκδρομής και σε όποιον άλλο σύντροφο πήρε μέρος στην οργάνωσή της!
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.295
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Καλησπέρα και από εμένα...



Μπράβο στον Νότη για την οργάνωση της εκδρομής και σε όποιον άλλο σύντροφο πήρε μέρος στην οργάνωσή της!
Σιγα την εκδρομη και την οργανωση της!!!
@tracer μιλα!!!
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.180
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Σιγα την εκδρομη και την οργανωση της!!!
@tracer μιλα!!!
Ναι έβαλες τον Oldje να μιλήσει.........Για πείτε ρε...
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.180
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ήταν πολύ πρωί. Δεν ημπορουσε funny
Τέτοιες ώρες κάνω άλλες δουλειές...Δεν είμαι παλιόγερος...
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.338
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Για αλλη μια φορα συγχαρητηρια στα μελη της παρεα μας , στον Νοτη που την διοργανωσε και που θα ητανε απολυτως τελεια αν δεν υπηρχε αυτη ..... η μικρη "αβαρια", ας την ονομασουμε ετσι.

Ο ιδανικοτατος καιρος για μοτο , η πανεμορφη διαδρομη για ροπατα μοτερ , οι υπεροχες εικονες της λιμνης για να "ξεχναει το μυαλο" μαζι με νοστιμο φαγητο και παγωτο και κυριως το καλαμπουρι .... δεν το κρυβω πως μου δημιουργησαν ενοχες και τυψεις για οσα υπολοιπα μελη της παρεας φυλαξανε και παλι σημερα " αγγαρεια και σκοπια " .... στην παραλια με τα κουβαδακια τους ......!abcdefgh
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.180
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Για αλλη μια φορα συγχαρητηρια στα μελη της παρεα μας , στον Νοτη που την διοργανωσε και που θα ητανε απολυτως τελεια αν δεν υπηρχε αυτη ..... η μικρη "αβαρια", ας την ονομασουμε ετσι.

Ο ιδανικοτατος καιρος για μοτο , η πανεμορφη διαδρομη για ροπατα μοτερ , οι υπεροχες εικονες της λιμνης για να "ξεχναει το μυαλο" μαζι με νοστιμο φαγητο και παγωτο και κυριως το καλαμπουρι .... δεν το κρυβω πως μου δημιουργησαν ενοχες και τυψεις για οσα υπολοιπα μελη της παρεας φυλαξανε και παλι σημερα " αγγαρεια και σκοπια " .... στην παραλια με τα κουβαδακια τους ......!abcdefgh
Δάκρυσα................abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkDancingDancingDancingDancing
 
Τελευταία επεξεργασία:

tracer

member
Δημοσιεύσεις
1.147
Ηλικία
62
Περιοχή
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
Μοτοσυκλέτα
TRACER 900 GT
HONDA C50 (1985)
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΘΗΝΑ
Σιγα την εκδρομη και την οργανωση της!!!
@tracer μιλα!!!

λοιπον χαλια διαδρομη, χαλια οργανωση, χαλια παρεα, κριμα που ηταν τοσο λιγο GivingGivingGivingGivingGiving
 

Αντώνης Κ

new member
Δημοσιεύσεις
63
Περιοχή
ΠΙΚΕΡΜΙ, ΑΤΤΙΚΗ
Μοτοσυκλέτα
CBF 1000
Όνομα
Αντώνης Κομνηνός
Περιοχή
ΠΙΚΕΡΜΙ, ΑΤΤΙΚΗ
Τους άφησες κι έμεινες για μπάνιο? cdefgBcdefghgabc

Δικός μου είσαι εσύ. Yes
Να ξέρω για επόμενη βόλτα, άμα δω ΑΝΤΩΝΗΣ Κ, νά 'ρθω σούμπητος.Happy

Καλοκαιριάτικα ρε φίλε ντύνονται από πάνω μέχρι κάτω και τρέχουν στα βουνά, αντί να ρίξουν μια βουτιά να πούμε.....:confused:

Σε κάποιους ίσως δεν άρεσε που έκατσα Ιτέα. Είδα όμως από το στίγμα τους ότι περιηγήθηκαν στη λίμνη αλλά δεν έκατσαν κάπου εκεί για φαγητό κι έτσι δεν ξεκίνησα να πάω. Βολεύτηκα με ότι βρήκα.. Χαχαχα!
IMG_20200622_010005_774.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

PetrosPetr

member
Δημοσιεύσεις
668
Ηλικία
43
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Honda XL 650V Transalp
Όνομα
Petros
Σε κάποιους ίσως δεν άρεσε που έκατσα Ιτέα. Είδα όμως από το στίγμα τους ότι περιηγήθηκαν στη λίμνη αλλά δεν έκατσαν κάπου εκεί για φαγητό κι έτσι δεν ξεκίνησα να πάω. Βολεύτηκα με ότι βρήκα.. Χαχαχα!
View attachment 18336


Εσύ τα βρήκες αυτά ρε φίλε τα ωραία χταπόδια?
Μπράβο σου! Καλοφάγωτα!
Μπορεί στη λίμνη να μην φάγαμε αλλά πήγαμε Γαλαξίδι που είχε περισσότερες επιλογές και ήταν όλα τέλεια!Smileys drinking beer Emoticon
 

Αντώνης Κ

new member
Δημοσιεύσεις
63
Περιοχή
ΠΙΚΕΡΜΙ, ΑΤΤΙΚΗ
Μοτοσυκλέτα
CBF 1000
Όνομα
Αντώνης Κομνηνός
Περιοχή
ΠΙΚΕΡΜΙ, ΑΤΤΙΚΗ
Εσύ τα βρήκες αυτά ρε φίλε τα ωραία χταπόδια?
Μπράβο σου! Καλοφάγωτα!
Μπορεί στη λίμνη να μην φάγαμε αλλά πήγαμε Γαλαξίδι που είχε περισσότερες επιλογές και ήταν όλα τέλεια!Smileys drinking beer Emoticon

Όχι δε τα έβγαλα εγώ αυτά.
Μετά το Γαλαξίδι γυρίσατε από Δίστομο;
Το στίγμα σου έδειχνε τρελά πράγματα.
 

PetrosPetr

member
Δημοσιεύσεις
668
Ηλικία
43
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Honda XL 650V Transalp
Όνομα
Petros
Ήταν μία πολύ όμορφη μοτοβόλτα, με υπέροχη παρέα και πανέμορφα τοπία!
Σας ευχαριστώ παιδιά για την όμορφη παρέα και την υπέροχη εκδρομή!cdefg
Και μερικές φωτογραφίες για του λόγου του αληθές... _DSC1550.JPG _DSC1554.JPG _DSC1556.JPG _DSC1558.JPG _DSC1560.JPG _DSC1562.JPG _DSC1564.JPG _DSC1565.JPG
 
Top Bottom