Καλώς σας βρήκα

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Ο Βαγγέλης είναι παιδί για καλή παρέα,βόλτα,συνεργασία.
Καφέ έχουμε πιεί,βόλτα όμως ακόμα δεν έχω καταφέρει να πάω μαζί του.abcdefgh

Δεν έχω παράπονο όμως.Ήταν θετικός στην αγορά του Περίπτερου.Από τότε που έμπλεξα με το προπελοφόρο κατάφερα να χαρίζω γέλιο τόσο στην motoparea όσο και στον Βαγγέλη. abcdefghgk

Φίλε καλώς ήρθες στην όμορφη παρέα.Ελπίζω να δοθεί ευκαιρία να πάμε παρέα σε κάποια από τις βόλτες/συναντήσεις της..

Καλά χιλιόμετρα.. Smileys drinking beer Emoticon
 

StepaS

well know member
Δημοσιεύσεις
3.187
Μοτοσυκλέτα
KTM 1290 Super Adventure S
Όνομα
Vagelis
Καλωσόρισες συνονόματε!!! Με το καλό να τα πουμε και από κοντά. Καλά χιλιόμετρα να έχεις!
 

ANGELO

member
Δημοσιεύσεις
1.137
Ηλικία
51
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μοτοσυκλέτα
YAMAHA MT07
Όνομα
ΑΓΓΕΛΟΣ
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Καλώς ήρθες φίλε και σε περίπτωση που δεν έχεις καταλάβει που είσαι, να σε ενημερώσω. Βρίσκεσαι ήδη στη Nο1 Motoparea Bike
 
Τελευταία επεξεργασία:

jliordos

old member
Δημοσιεύσεις
4.536
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μοτοσυκλέτα
BMW R1250GS ADVENTURE
Όνομα
Ιωάννης
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Έχω έναν αδελφό Ηλία αν εννοείς αυτόν!

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αν έχει και αυτός ένα κόκκινο adve ή το ίδιο είναι(σίγουρα αυτός είναι), πες του χαιρετίσματα από τον Ιωαννη Θεσσαλονικη που πήρε το Σεπτέμβρη τα τσαντάκια για τα κάγκελα !!
 

evassos

new member
Δημοσιεύσεις
102
Ηλικία
44
Όνομα
Βαγγέλης Βάσσος
Αν έχει και αυτός ένα κόκκινο adve ή το ίδιο είναι, πες του χαιρετίσματα από τον Ιωαννη Θεσσαλονικη που πήρε το Σεπτέμβρη τα τσαντάκια για τα κάγκελα !!
Αυτός είναι. Και έχει και αυτός κόκκινο adventure. Σε άριστη κατάσταση τα τσαντάκια! Θα δώσω χαιρετισμούς

R1200GSA "Frankie"
 

jliordos

old member
Δημοσιεύσεις
4.536
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μοτοσυκλέτα
BMW R1250GS ADVENTURE
Όνομα
Ιωάννης
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Αυτός είναι. Και έχει και αυτός κόκκινο adventure. Σε άριστη κατάσταση τα τσαντάκια! Θα δώσω χαιρετισμούς

R1200GSA "Frankie"
Να σαι καλά και πάλι καλώς ήρθες !! Κάποια στιγμή θα σας έρθω να γνωριστούμε καλοκαιράκι
 
Top Bottom