Καλοκαιρινη & μετακαραντινατη μαζωξη στην Πλακα Λιτοχωρου 5-6-7 και 8 Ιουνιου

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.861
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Γιαννο ολα αψογα σε ευχαριστουμε ολα τα παιδια απο το αγρινιο που αφιερωσες τοσο πολυ χρονο για να περασουμε ομορφα νασαι παντα καλα Smileys drinking beer Emoticon

DSC01014.JPG
Τωρα οσο για φωτο εχω αρκετες μεχρι τελος καλοκαιριου θα της ανεβασω Middle finger dancing bananaMiddle finger dancing bananaMiddle finger dancing banana


ΥΓ ναμαστε καλα να ανταμωνουμε στην επομενη θα φερω 30 μετρα λουκανικο HappyHappy
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.537
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Παίδες ,ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια και χαίρομαι που καταφέραμε να περασουμε ένα σούπερ τετραήμερο .
Απλά έχω να πω πως δεν έτρεξα μόνο εγώ ,η μάζωξη νομίζω πως πέτυχε γιατί φέρατε όλη σας τη θετική ενέργεια και τα χαμογελά σας.

Αυτή εδώ η παρέα έχει αποδείξει ότι είναι μια οικογένεια και αυτό είναι το βασικότερο συστατικό της επιτυχίας.

Έχω κι εγώ κάποιες φωτό ,να δούμε πότε θα τις ανεβάσω χαχαχαχαχα.
 

esel

Μαθουσάλας member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
17.250
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Γιαννο ολα αψογα σε ευχαριστουμε ολα τα παιδια απο το αγρινιο που αφιερωσες τοσο πολυ χρονο για να περασουμε ομορφα νασαι παντα καλα Smileys drinking beer Emoticon

View attachment 17833
Τωρα οσο για φωτο εχω αρκετες μεχρι τελος καλοκαιριου θα της ανεβασω Middle finger dancing bananaMiddle finger dancing bananaMiddle finger dancing banana


ΥΓ ναμαστε καλα να ανταμωνουμε στην επομενη θα φερω 30 μετρα λουκανικο HappyHappy

Παίδες ,ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια και χαίρομαι που καταφέραμε να περασουμε ένα σούπερ τετραήμερο .
Απλά έχω να πω πως δεν έτρεξα μόνο εγώ ,η μάζωξη νομίζω πως πέτυχε γιατί φέρατε όλη σας τη θετική ενέργεια και τα χαμογελά σας.

Αυτή εδώ η παρέα έχει αποδείξει ότι είναι μια οικογένεια και αυτό είναι το βασικότερο συστατικό της επιτυχίας.

Έχω κι εγώ κάποιες φωτό ,να δούμε πότε θα τις ανεβάσω χαχαχαχαχα.

παιδια μεσα στο 2020 να χουμε να βλεπουμε .....μην μπερδευτουμε με τις αλλες τις μελλοντικες του 2021 !!!!
 

Pan-dvs

well know member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
15.589
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
...
Τωρα οσο για φωτο εχω αρκετες μεχρι τελος καλοκαιριου θα της ανεβασω Middle finger dancing bananaMiddle finger dancing bananaMiddle finger dancing banana


ΥΓ ναμαστε καλα να ανταμωνουμε στην επομενη θα φερω 30 μετρα λουκανικο HappyHappy

Αυτου του καλοκαιριου?
 
Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν


Qφάλες όλοι..... έλειπα και φάγατε καλά ....... RollingRollingRolling


Και εις άλλα με υγεία.Smileys drinking beer Emoticon
Ζουλέψαμε οι απόντες, αλλά οι ανελαστικές υποχρεώσεις δε λυπούνται κανέναν. :(
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.564
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Παίδες ,ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια και χαίρομαι που καταφέραμε να περασουμε ένα σούπερ τετραήμερο .
Απλά έχω να πω πως δεν έτρεξα μόνο εγώ ,η μάζωξη νομίζω πως πέτυχε γιατί φέρατε όλη σας τη θετική ενέργεια και τα χαμογελά σας.

Αυτή εδώ η παρέα έχει αποδείξει ότι είναι μια οικογένεια και αυτό είναι το βασικότερο συστατικό της επιτυχίας.

Έχω κι εγώ κάποιες φωτό ,να δούμε πότε θα τις ανεβάσω χαχαχαχαχα.
GivingGivingGiving
Smileys drinking beer EmoticonThankSmileys drinking beer Emoticon
 

Coyote

member
Δημοσιεύσεις
866
Μοτοσυκλέτα
Βαρκαντέρο
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Αθήνα
Απο την λιμνη Πολυφυτου αρχισαν τα ωραια



Ρωτηστε τον Τασο απο που πηρε το σκηνακι για να παρετε και σεις.Τρεχουμενο νερο και πανω απο ολα δροσερο,:eek::eek::eek:


...


Έπρεπε να περιμένεις λίγο να τραβήξεις την φώτο... το επόμενο βήμα είναι άπλωμα στο σχοινί στημένη. Βαθμός δυσκοίλιας 3


Όποιος θέλει πληροφορίες πως τα κατάφερα με ΠΜ. (δεν είναι να τα μαθαίνουν πολλοί, μερικοί δεν θα πρέπει να ζήσουν μετά)
 

Pan-dvs

well know member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
15.589
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Έπρεπε να περιμένεις λίγο να τραβήξεις την φώτο... το επόμενο βήμα είναι άπλωμα στο σχοινί στημένη. Βαθμός δυσκοίλιας 3


Όποιος θέλει πληροφορίες πως τα κατάφερα με ΠΜ. (δεν είναι να τα μαθαίνουν πολλοί, μερικοί δεν θα πρέπει να ζήσουν μετά)

Εμαθες για την επομενη.Smileys drinking beer Emoticon
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.610
Ηλικία
55
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Ολα καλα το καμπινγκ η οργανωση το καταλυμα. Εμεις πιστευω σαν παρεα τηρησαμε
αυστηρα το ωραριο 3.30 -5.00 παντα πρωιSmileys drinking beer Emoticonμαζευομασταν!!ByeBye
Υπεροχο ταξιδι επιστροφης απο λιμνη Πλαστηρα ...Λουτρα Σμοκοβου Ρεντινα
υπεροχος Τυμφρηστος. Μια μικρη ανασα στα Φουρνα ...Καρπενησι γεμισαμε τα
στομαχια και επιστροφη στη βαση απο Προυσο!!
350 ΚΜ περιπου σε 10 ωρες.Μονο τα ανιψια του Μιχαλη αυτα!!YesYesYes
Στο επανιδειν!
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.373
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
.... εμπλεξα και δεν σας προλαβα .... φοβερη η επιστροφη για Αθηνα μεσω ..... Φουρνα-Καρπενησι ..... φουλ ελατο , αλλα εστριψα για Μακρακωμη. Θα την ξαναπαω και παλι ομως συντομα.
Πολυ ωραια η σκεψη του "γνωστου-αγνωστου" αγρινιωτη Τακη με honda 1000 γι΄αυτη την διαδρομη .....! Bcdefghg

προς Φουρνα1.jpg

προς Φουρνα 2.jpg
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.564
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
.... εμπλεξα και δεν σας προλαβα .... φοβερη η επιστροφη για Αθηνα μεσω ..... Φουρνα-Καρπενησι ..... φουλ ελατο , αλλα εστριψα για Μακρακωμη. Θα την ξαναπαω και παλι ομως συντομα.
Πολυ ωραια η σκεψη του "γνωστου-αγνωστου" αγρινιωτη Τακη με honda 1000 γι΄αυτη την διαδρομη .....! Bcdefghg

View attachment 17871

View attachment 17872
Μπράβο Στέλιο..
Όντως Ωραία διαδρομή! Giving
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.373
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι

Coyote

member
Δημοσιεύσεις
866
Μοτοσυκλέτα
Βαρκαντέρο
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Αθήνα

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
62
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Έεεενααα βράαααδυυυ που βρέχε ποοοου βρεχεεεε μονότονα ...

Στολή δύτη ήθελα όχι ισοθερμικά!!!
Ήθελες και συ να νιώσεις μέρος από τα καλά του ένδοξου Πεζικού, τι να σε κάνω ?RollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRolling
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.564
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Ήθελες και συ να νιώσεις μέρος από τα καλά του ένδοξου Πεζικού, τι να σε κάνω ?RollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRolling
Μάχιμος Σάββα.
Σκέτα "πλωτά"!!! :D:D
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
62
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Μάχιμος Σάββα.
Σκέτα "πλωτά"!!! :D:D
Δεν είχε κουνούπια γίγαντες ούτε ζέστη 40φευγα (εντός σκηνής 70+) ούτε έμεινε ένα μήνα ή δύο, ούτε έφτιαχνε πλωτές γέφυρες με γάντια για να μπορεί να πιάσει τα καυτά εξαρτήματα, έχει καιρό ακόμα.
Θα μάθει..:p
Και μετά θα ακούει σκηνή σαν και μένα και θα ψάχνει να βρει HONDA RR+R να ξεφύγει....RollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRolling
 

Coyote

member
Δημοσιεύσεις
866
Μοτοσυκλέτα
Βαρκαντέρο
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Αθήνα
Δεν είχε κουνούπια γίγαντες ούτε ζέστη 40φευγα (εντός σκηνής 70+) ούτε έμεινε ένα μήνα ή δύο, ούτε έφτιαχνε πλωτές γέφυρες με γάντια για να μπορεί να πιάσει τα καυτά εξαρτήματα, έχει καιρό ακόμα.
Θα μάθει..:p
Και μετά θα ακούει σκηνή σαν και μένα και θα ψάχνει να βρει HONDA RR+R να ξεφύγει....RollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRolling
Δε με λες, οι κινητήρες των cl-215 είναι πιχιό κρύοι όταν προσγειώνονται με 40° και βάλε... και έχουν βλάβη που πρέπει να τον φτιάξεις (άμεσα γιατί καίγεται ο κώλος μας) από τα καυτά εξαρτήματα;



Με την ζέστη τα καταφέρνουμε καλά, με το νερό έχουμε πρόβλημα... Να ρωτήσουμε κανένα ναύτη.
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
62
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Δε με λες, οι κινητήρες των cl-215 είναι πιχιό κρύοι όταν προσγειώνονται με 40° και βάλε... και έχουν βλάβη που πρέπει να τον φτιάξεις (άμεσα γιατί καίγεται ο κώλος μας) από τα καυτά εξαρτήματα;



Με την ζέστη τα καταφέρνουμε καλά, με το νερό έχουμε πρόβλημα... Να ρωτήσουμε κανένα ναύτη.
Ή καντηλανάφτη ....σωθήκαμε, εκεί να δεις γλέντια ! abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
Υ.Γ. Αγαπάμε κινητήρες πάσης φύσεως και δεν παθαίνουμε τίποτα, τους χαιδεύουμε λίιγο και όλα πάνε καλά !
Α ρε μαύροι τεχνικοί, αλλαγή κινητήρα στη λάσπη εδώ και τώρα λέμε.....abcdeMiddle finger dancing bananaMiddle finger dancing bananaMiddle finger dancing bananaMiddle finger dancing bananaMiddle finger dancing bananaMiddle finger dancing banana τι χαρά ! DancingDancingDancing

Ε ρε τι θυμηθήκαμε !
Ωραίες εποχές αλλά όχι για αυτή την ηλικία.Angry old man
 
Top Bottom