Καλοκαιρινη μαζωξη 5-6-7 Ιουνιου στον Πλαταμωνα

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.296
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Εχουμε ακριβες στιγμα που στον Πλαταμωνα θα ροβολησουμε ή ειναι πολυ νωρις ακομα? ....cdefghig
Επειδη πεφτει και το 3μερο αργια να ψαχνω για δωματιο χιλιομετρικα κοντα ωστε να μεταφερω την μοναδα υποστηριξης μου με τα παραφερναλια της ... καλα νοσοκομα θα βρω εκει ... γιομησαμε ...!Middle finger dancing banana
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Εχουμε ακριβες στιγμα που στον Πλαταμωνα θα ροβολησουμε ή ειναι πολυ νωρις ακομα? ....cdefghig
Επειδη πεφτει και το 3μερο αργια να ψαχνω για δωματιο χιλιομετρικα κοντα ωστε να μεταφερω την μοναδα υποστηριξης μου με τα παραφερναλια της ... καλα νοσοκομα θα βρω εκει ... γιομησαμε ...!Middle finger dancing banana
Τι δωμάτιο ρε; Θα είναι όλα κλειστά, σε φιλοξενώ στην σκηνή μου να κοιμηθούμε αγκαλίτσα.....RollingRollingRolling
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.290
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Εχουμε ακριβες στιγμα που στον Πλαταμωνα θα ροβολησουμε ή ειναι πολυ νωρις ακομα? ....cdefghig
Επειδη πεφτει και το 3μερο αργια να ψαχνω για δωματιο χιλιομετρικα κοντα ωστε να μεταφερω την μοναδα υποστηριξης μου με τα παραφερναλια της ... καλα νοσοκομα θα βρω εκει ... γιομησαμε ...!Middle finger dancing banana
Θα υπαρξει ενημερωση Στελιο σε λιγες μερες!!
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
σε φιλοξενώ στην σκηνή μου να κοιμηθούμε αγκαλίτσα..../QUOTE]

Ωχχχχχχχχ....



Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.178
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Τι δωμάτιο ρε; Θα είναι όλα κλειστά, σε φιλοξενώ στην σκηνή μου να κοιμηθούμε αγκαλίτσα.....RollingRollingRolling

να μην ξεχασω να φερω βικτεοκαμερα.....να μην ξεχασω να φερω βικτεοκαμερα.....να μην ξεχασω να φερω βικτεοκαμερα.....να μην ξεχασω να φερω βικτεοκαμερα....να μην ξεχασω να φερω βικτεοκαμερα......να μην ξεχασω να φερω βικτεοκαμερα.....να μην ξεχασω να φερω βικτεοκαμερα.....να μην ξεχασω να φερω βικτεοκαμερα.....να μην ξεχασω να φερω βικτεοκαμερα.....
 

rantanplan

member
Δημοσιεύσεις
864
Ηλικία
55
Περιοχή
φραπεδούπολη, χαλλλλαρά,
Μοτοσυκλέτα
ένα από αυτά που φτιάχνουν αυτοί με τα πιάνα...
Όνομα
Γιώργος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Τι δωμάτιο ρε; Θα είναι όλα κλειστά, σε φιλοξενώ στην σκηνή μου να κοιμηθούμε αγκαλίτσα.....RollingRollingRolling
κουταλάκι ??? Rolling Rolling Rolling
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.552
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
να μην ξεχασω να φερω βικτεοκαμερα.....να μην ξεχασω να φερω βικτεοκαμερα.....να μην ξεχασω να φερω βικτεοκαμερα.....να μην ξεχασω να φερω βικτεοκαμερα....να μην ξεχασω να φερω βικτεοκαμερα......να μην ξεχασω να φερω βικτεοκαμερα.....να μην ξεχασω να φερω βικτεοκαμερα.....να μην ξεχασω να φερω βικτεοκαμερα.....να μην ξεχασω να φερω βικτεοκαμερα.....
.. Να μην ξεχάσω να φέρω κασέτα για την βικτεοκάμερα...
Να μην ξεχάσω να φέρω κασέτα για την βικτεοκάμερα...
Να μην ξεχάσω να φέρω κασέτα για την βικτεοκάμερα...
Να μην ξεχάσω να φέρω κασέτα για την βικτεοκάμερα...


abcdefghgkSmileys drinking beer EmoticonabcdefghgkSmileys drinking beer Emoticonabcdefghgk
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Ανακεφαλαίωση :):

Μια πολύ όμορφη διαδρομή που θα κάνουμε θα είναι η παρακατω
https://maps.app.goo.gl/ixMeyAmoLsz7dqKK8

Σκοπός είναι να γνωρισουμε μαζί τον πανέμορφο Όλυμπο απ' άκρη σ' άκρη ,ξεκινωντας απ'τους πρόποδες του Ολύμπου που βρέχει η θάλασσα ,περνώντας από το μαγνητικό πεδίο (σημείο β') και συνεχίζοντας μέσα από τα χωριά Καρυά -Σκαμνια ,θα ανεβουμε σε υψόμετρο αλπικό ,στο χιονοδρομικό ΚΕΟΑΧ με το υπέροχο πάσο που υπάρχει εκεί.
Μετά πίσω πάλι ,θα περάσουμε Κρυόβρυση /Καλλιπευκη/αν βολεψει στάση στο ξοκλησσι του προφήτη Ηλία για φωτό ,μετά Παλιό Παντελεημονα για βολτα καφέ και φαϊ(αναλογα τι βολεύει) και πίσω στα καταλύματα ή σκηνακια μας για μπανάκι στα γαλανά νερά του Θερμαϊκού και υπνο

Νομίζω είναι λίγο νωρίς για να βγαλετε από τώρα ώρα και διαδρομές από Αθήνα.
Η διαδρομή που έβαλα θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο ,με αφετηρία τον Πλαταμώνα

Σάββα και όσοι φίλοι θέλετε έξτρα εικόνες σας έχω κι αυτή ,αλλά καλα είναι να γίνει Κυριακή πρωί ,είναι στο δρόμο σας προς Αθήνα ,όλος ο Κίσσαβος φίλε

Κοινόχρηστη διαδρομή
Από Παραλία Παντελεήμονος προς Παραλία μέσω ΠΕΟ Αθηνών Θεσσαλονίκης.

3 ώρ. 9 λεπτ. (145 χλμ.)
3 ώρ. 9 λεπτ. με την τρέχουσα κυκλοφορία



3 ώρ. 9 λεπτ. (145 χλμ.)
3 ώρ. 9 λεπτ. με την τρέχουσα κυκλοφορία




https://maps.app.goo.gl/453WFaNGRAt8UPFV6

Δηλ σκέφτομαι από τα Αμπελάκια κατέβασμα στα Τέμπη ,Αγία Παρασκευή για κερί κλπ.
Όπως εγραψα πριν η γέφυρα των Τεμπών στο ύψος της διασταύρωσης για Στόμιο ,Ομόλιο,Καρίτσα και τα άλλα χωριά δεν περνάει θα την ρίξουν και θέλει πλέον κύκλο για να πας Αγια Παρασκευή.
Αν θέτε ,το βλέπουμε ,όπως είπα και παραπάνω για Κυριακή πριν βγείτε στο δρόμο για επιστροφή στο κλεινον αστυ
 

Galaher

member
Δημοσιεύσεις
1.667
Ηλικία
45
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Bmw f 650 gs
Aprilia sr 200 gt
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Περιοχή
Αχαρναι
να μην ξεχασω να φερω βικτεοκαμερα.....να μην ξεχασω να φερω βικτεοκαμερα.....να μην ξεχασω να φερω βικτεοκαμερα.....να μην ξεχασω να φερω βικτεοκαμερα....να μην ξεχασω να φερω βικτεοκαμερα......να μην ξεχασω να φερω βικτεοκαμερα.....να μην ξεχασω να φερω βικτεοκαμερα.....να μην ξεχασω να φερω βικτεοκαμερα.....να μην ξεχασω να φερω βικτεοκαμερα.....
Και το μόνο που θα ξεχασεις θα είναι αυτή στο τελος abcdefghg
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.552
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Και το μόνο που θα ξεχασεις θα είναι αυτή στο τελος abcdefghg
Πες το ψέματα..

Πολλάκις τα παραδείγματα!
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Μέχρι τελος εβδομάδας θα ξέρω αν φύγω απο εδώ η αν μείνω ακόμα ενα τελευταίο μήνα ( Ιούνιο)
Αν φύγω θα έρθω Πλαταμώνα, αν μείνω καλά να περάσετε
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Μέχρι τελος εβδομάδας θα ξέρω αν φύγω απο εδώ η αν μείνω ακόμα ενα τελευταίο μήνα ( Ιούνιο)
Αν φύγω θα έρθω Πλαταμώνα, αν μείνω καλά να περάσετε
Γειά σου Μητσαρα.....
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.552
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Μέχρι τελος εβδομάδας θα ξέρω αν φύγω απο εδώ η αν μείνω ακόμα ενα τελευταίο μήνα ( Ιούνιο)
Αν φύγω θα έρθω Πλαταμώνα, αν μείνω καλά να περάσετε
Giving
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom