Καλημερες all over the earth part 2

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

well know member
Δημοσιεύσεις
2.375
Ηλικία
50
Περιοχή
Κρανίδι Αργολίδας. Φωκιανό Αρκαδίας.
Μοτοσυκλέτα
ΚΤΜ 640 ADV (07)
YAMAHA YZF600R (97) Thundercat
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης
Περιοχή
Κρανίδι Αργολίδας.
Καλημέρα και χρόνια πολλά σε φίλες του φόρουμ !!!
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Καλημέρα

Χρόνια πολλά στις γυναίκες

Χρόνια πολλά στις γυναίκες της ζωής μού

Την μάνα μου, την γυναίκα μου ,τις κόρες μου

abcabcabcabcabcabcabcabc
 

evangelos

member
Δημοσιεύσεις
1.717
Ηλικία
50
Περιοχή
Ιωάννινα
Μοτοσυκλέτα
Triumph Tiger 800 - GAS GAS EC300
Όνομα
EVANGELOS
Καλημέρααααααααα !!!!

 

ANGELO

member
Δημοσιεύσεις
1.137
Ηλικία
51
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μοτοσυκλέτα
YAMAHA MT07
Όνομα
ΑΓΓΕΛΟΣ
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Καλημέρα στην παρέα


Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καλησπέρα φίλε @panostsi . Ερώτηση. Οι καθρέφτες γιατί έχουν ταινία? Είναι καλυμμένοι για να μην αποσπάσαι από τους πίσω? Μπορεί κάποιος να ανοίξει ένα ΘΕΜΑ για τις εντυπώσεις σας από το Riding School 1 επειδή υπάρχουν πολλοί που θα ήθελαν να κάνουν το Μάθημα αλλά ακόμη δεν έχουν κινητροποιηθεί. Παρακαλώ, όσοι έχετε κάνει το Riding School 1 να γράψετε την δική σας εντύπωση. ;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

panostsi

well know member
Δημοσιεύσεις
2.980
Ηλικία
37
Περιοχή
Χαϊδάρι
Μοτοσυκλέτα
Bandit 650
Όνομα
panostsi
Καλησπέρα φίλε @panostsi . Ερώτηση. Οι καθρέφτες γιατί έχουν ταινία? Είναι καλυμμένοι για να μην αποσπάσαι από τους πίσω? Μπορεί κάποιος να ανοίξει έναν ΘΕΜΑ για τις εντυπώσεις σας από το Riding School 1 επειδή υπάρχουν πολλοί που θα ήθελαν να κάνουν το Μάθημα αλλά ακόμη δεν έχουν κινητροποιηθεί. Παρακαλώ, όσοι έχετε κάνει το Riding School 1 να γράψετε την δική σας εντύπωση. ;)
Καλύπτουν το κοντέρ και τους καθρέφτες για να μην αποσπάτε η προσοχή του οδηγού .... Πήγαινε να το κάνεις χθες θα σε βοηθήσει πάρα πολύ και στην θεωρία ο Χούντρας είναι απίστευτος ...
 

ANGELO

member
Δημοσιεύσεις
1.137
Ηλικία
51
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μοτοσυκλέτα
YAMAHA MT07
Όνομα
ΑΓΓΕΛΟΣ
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Καλύπτουν το κοντέρ και τους καθρέφτες για να μην αποσπάτε η προσοχή του οδηγού .... Πήγαινε να το κάνεις χθες θα σε βοηθήσει πάρα πολύ και στην θεωρία ο Χούντρας είναι απίστευτος ...
Το κοντέρ? Πλάκα κάνεις! Να μην ξέρω με τι ταχύτητα πηγαίνω, ή με τι ταχύτητα μπήκα στη στροφή ώστε να την μειώσω αν χρειαστεί στον επόμενο γύρο για να μπω καλύτερα? Ανοίξτε ένα ΘΕΜΑ και γράψτε κάποια πράγματα που θα μας βοηθήσουν επιδερμικά.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom