ΚΑΜΕΡΕΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ/ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.176
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Όχι, να μην πάρεις δύο, αν είναι να πάρεις δύο θα πας στα 100€ το λιγότερο συν μεταφορικά συν δύο κάρτες sd κτλ κτλ,, πάμε 120-130,, με 150-180 παίρνεις ολόκληρο σύστημα με καταγραφικό και 4 κάμερες
Για πέ..
 

dinospanadp

member
Δημοσιεύσεις
674
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
CRF 1100 ADV
Όνομα
dinosdns

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.176
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός

dinospanadp

member
Δημοσιεύσεις
674
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
CRF 1100 ADV
Όνομα
dinosdns
Ότι κάνουν και οι άλλες μόνο που καταγράφουν σε σκληρό τον οποίο έχεις το καταγραφικό που θα έχεις μέσα στο σπίτι, γράφει για πάρα πολλές μέρες, και αν χτύπα ξύλο γίνει κάτι, στην πρώτη που σου έστειλα αν την φτάσουν σε ύψος θα στην ξυλωσουν και θα την πάρουν και δεν θα έχεις να δεις τπτ, αυτές και να της σπάσουν ή τις πάρουν, θα είναι όλα καταγεγραμμενα στο καταγραφικό που θα έχεις μέσα στο σπίτι οπότε τουλάχιστο κάτι θα έχεις να δεις από το ου μη γενοιτο
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.176
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Δεν χρειάζεται καλώδια, συνδέονται με wi fi με το καταγραφικό, ως μια εύλογο απόσταση 7-8 μέτρων δλδ
Θέλουν τροφοδοσία όμως
 

dinospanadp

member
Δημοσιεύσεις
674
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
CRF 1100 ADV
Όνομα
dinosdns
Συνήθως για να μην είναι εξωτερικά ο φορτιστής και η πρίζα οι ποιο πολλοί πηγαίνουν σε ηλεκτρολόγος, τους μεγαλώνει το καλώδιο και έχουν την πρίζα μέσα στο σπίτι και απλά κάνεις μια τριπουλα στο τοίχο να βγει το βυσμα έξω να μπει στην κάμερα, κατά τα άλλα οι κάμερες είναι αδιάβροχες, δεν υπάρχει θέμα
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.176
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ένας απλός φορτιστής 1 αμπέρ και από κινητό, είναι αρκετός
Nai αλλά πως θα του δώσεις από 220V? Θα πρέπει να έχεις και φορτιστή ο οποίος δεν είναι αδιάβροχος..
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Όταν αρχίζουν τα καλωδιάκια και οι τρυπίτσες στον τοίχο σκαλώνει η δουλειά..
Το είδα παλιότερα με τον κουνιάδο που θέλαμε να ασφαλίσουμε τον χώρο.
Όχι εγώ εδώ.. Όχι εσύ εκεί..

Αναπόφευκτο μετά..



Ψάχνεις για θειάδες...
 

dinospanadp

member
Δημοσιεύσεις
674
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
CRF 1100 ADV
Όνομα
dinosdns
Φίλε Μάνο μιας και δεν γνωριζόμαστε και χωρίς να θέλω να σε προσβάλω, αν δεν το έχεις με το αντικείμενο και δεν θέλεις να μπλέξεις με εγκατάσταση και συγχρονισμούς κτλ και σου έχει μπει το τρυπακι για κάμερες, θα έλεγα να ψαχτείς λίγο με τις εταιρείες security, παίζουν πολλές προσφορές, κλείνεις μαζί τους ένα συμβόλαιο για ένα δύο χρόνια 10-15-20 ευρώ το μήνα ανάλογα τι πακέτο θέλεις και έρχονται και τα βάζουν όλα αυτοί τσάμπα και τα μηχανήματα και την εργασία
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.176
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Φίλε Μάνο μιας και δεν γνωριζόμαστε και χωρίς να θέλω να σε προσβάλω, αν δεν το έχεις με το αντικείμενο και δεν θέλεις να μπλέξεις με εγκατάσταση και συγχρονισμούς κτλ και σου έχει μπει το τρυπακι για κάμερες, θα έλεγα να ψαχτείς λίγο με τις εταιρείες security, παίζουν πολλές προσφορές, κλείνεις μαζί τους ένα συμβόλαιο για ένα δύο χρόνια 10-15-20 ευρώ το μήνα ανάλογα τι πακέτο θέλεις και έρχονται και τα βάζουν όλα αυτοί τσάμπα και τα μηχανήματα και την εργασία
Λοιπόν ξέρεις τι θα κάνω;
Θα πάρω την κάμερα που μου πρότεινες τουλάχιστον να ασφαλίσω τα μηχανάκια άμεσα και μετά ψάχνομαι με την ησυχία μου......
¨Αλλωστε κάμερα είναι χαμένη δεν πάει, μετά την βάζω για θυροκάμερα...
Σε ευχαριστώ για την διαφώτιση... Bcdefghg Bcdefghg Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon HugHug
 

dinospanadp

member
Δημοσιεύσεις
674
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
CRF 1100 ADV
Όνομα
dinosdns
Λοιπόν ξέρεις τι θα κάνω;
Θα πάρω την κάμερα που μου πρότεινες τουλάχιστον να ασφαλίσω τα μηχανάκια άμεσα και μετά ψάχνομαι με την ησυχία μου......
¨Αλλωστε κάμερα είναι χαμένη δεν πάει, μετά την βάζω για θυροκάμερα...
Σε ευχαριστώ για την διαφώτιση... Bcdefghg Bcdefghg Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon HugHug
Ναι μωρέ, πάρε την πρώτη που σου έστειλα να σου φύγει έτσι λίγο άπο το μυαλό γιατί είναι άτιμο τρυπακι αυτό, να μπορείς να βλέπεις τουλάχιστον την μηχανή σου όποτε σου περνάει από το μυαλό και βλέπεις αργότερα.... Χάρηκα που βοήθησα.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.176
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Όταν αρχίζουν τα καλωδιάκια και οι τρυπίτσες στον τοίχο σκαλώνει η δουλειά..
Το είδα παλιότερα με τον κουνιάδο που θέλαμε να ασφαλίσουμε τον χώρο.
Όχι εγώ εδώ.. Όχι εσύ εκεί..

Αναπόφευκτο μετά..



Ψάχνεις για θειάδες...
"Εχω και από τέτοιες στην γειτονιά, που το μόνο που βλέπουν είναι τι ώρα γυρνάω στο σπίτι: "Πάλι ξημερώματα γύρισε στο σπίτι ο αχαϊρευτος, ποιός ξέρει με τι σουρλουλούδες γυρνάει, έχει και μικρά παιδιά, αμ αυτή η καϋμένη η γυναίκα του τι τραβάει η κακομοίρα"...
"Οταν όμως μπήκαν στο σπίτι του διπλάνού ή φάγανε το αμαξάκι της φοιτήτριας πάραδίπλα δεν είδαν τίποτα...Οι σκατόγριες....
Χώρια που η μία μου κάνει τα γλυκά μάτια, μου τον έχει ακουμπήσει κάνα δυό φορές "κατα λάθος"..... Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
 

panGS

member
Δημοσιεύσεις
1.674
Ηλικία
51
Μοτοσυκλέτα
BMW R 1200 GS
Όνομα
Παναγιώτης
Έβαλε ο αδερφός μου στο εξοχικό , από Ευρωπαϊκή Κινεζία με 100 ευρώ 4 κάμερες . Γυρνάνε γύρω γύρω , του στέλνουν φωτογραφίες , ακούει και μιλάει και ο ίδιος ,έχουν ηχειάκι .
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.176
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Έβαλε ο αδερφός μου στο εξοχικό , από Ευρωπαϊκή Κινεζία με 100 ευρώ 4 κάμερες . Γυρνάνε γύρω γύρω , του στέλνουν φωτογραφίες , ακούει και μιλάει και ο ίδιος ,έχουν ηχειάκι .
Κανά λίνκ έχεις να παίρνουμε ιδέες;
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Ο αχαϊρευτος, ποιός ξέρει με τι ΑΝΔΡΕΣ γυρνάει, έχει και μικρά παιδιά, αμ αυτή η καϋμένη η γυναίκα του τι τραβάει η κακομοίρα"[/B]...
"

Αυτά που λέμε καιμεις εδώ για σένα....




Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom