Η οικογενεια των F650Gs μας τέλειωσε! Forza Italia!

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Εγώ παιδιά το πήρα 2300,00 ευρώ με 48,000 χιλιόμετρα. Η εξωτερική του εμφάνιση είναι πάρα πολύ καλή, έχουν αλλαχθεί δισκόπλακες και τακάκια στα φρένα, καινούργια αλυσίδα και γρανάζια και έχει γίνει service στις μπροστινές μπουκάλες. Έχει γίνει service Λάδια μπουζί κλπ. Επίσης έχει καινούργια σέλα και πίσω βαλίτσα η οποία είναι απαραίτητη για τα ταπεράκια με φαγητό για την δουλειά!! ooops
 
Τελευταία επεξεργασία:

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Εγώ παιδιά το πήρα 2300,00 ευρώ με 48,0000 χιλιόμετρα. Η εξωτερική του εμφάνιση είναι πάρα πολύ καλή, έχουν αλλαχθεί δισκόπλακες και τακάκια στα φρένα, καινούργια αλυσίδα και γρανάζια και έχει γίνει service στις μπροστινές μπουκάλες. Έχει γίνει service Λάδια μπουζί κλπ. Επίσης έχει καινούργια σέλα και πίσω βαλίτσα η οποία είναι απαραίτητη για τα ταπεράκια με φαγητό για την δουλειά!! ooops
Τέλειο ! Giving
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Με 480.000 χιλιόμετρα μόνο;;;
Άστρωτο το πήρες!!!!

RollingRollingRollingRolling

Ρε Γιάννη τι έγραψες; Tooth
Xαχαχαχαχα έχεις δίκιο!!! Ο δαίμονας του πληκτρολογίου!! Είμαι και λογιστής! Ντροπηηηηηηηηηηηηηη Banging head
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Φιλε, τα GS μετά τις 450.000 χλμ στρώνουν
Μια χαρά, ευκαιριάρα! Tooth
Ναί μην χάσετε ευκαιρία για δούλεμα!!! Στο λεπτό τα πιάνετε όλα! Μπαγάσες RollingYesSmileys drinking beer Emoticon
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Ναί μην χάσετε ευκαιρία για δούλεμα!!! Στο λεπτό τα πιάνετε όλα! Μπαγάσες RollingYesSmileys drinking beer Emoticon
Εγω για να είμαι ειλικρινής το είδα νωρίτερα απο τον Μήτσο, αλλά το άφησα να περάσει.

Να...για να μην λέτε πως δεν αφήνω τίποτα να πέσει κάτω! Tooth Tooth Tooth
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Καλορίζικο φίλε το νέο σου παπάκι θα το χαρείς σε όλα τα τερέν γιατί είναι άνετο σαν παπί γιαυτό το λέω
Ευχαριστώ Κωστή!! Να είσαι καλα φιλαράκι!
 

thenos

member
Δημοσιεύσεις
1.332
Ηλικία
48
Όνομα
Θανάσης
Όλοι στην σειρά βρε...... Έχει ο καιρός γυρίσματα!!!!funny
Το είχα παλιά Γιάννη το άλλο με το ένα μπουζί...
Ωραίο μηχανάκι...
Άνετη σέλα, οικονομικό σε καύσιμο, σήκωνε φόρτωμα και είχε και άνετη θέση για συνεπιβάτη...
Στο στροφιλίκια το πίεζα όσο έπαιρνε...!
Αφού όταν κουνούσε στις στροφές έριχνα το φταίξιμο στα λάστιχα...!
Γενικά ήμουνα πολύ ενθουσιασμένος με το μηχανάκι...
Μέχρι κάποια στιγμή που πήγαινα τάπα με πέρασε ένα Lc4 640 από την εξωτερική χωρίς άγχος και τότε συνειδητοποίησα ότι δεν είναι όλα τόσο τέλεια... abcdefghgk
Όλα είναι συμβιβασμός...!
Και πάλι καλοταξιδο...!!!
 
Top Bottom