Εκτός θέματος...spams

ekos

well know member
Δημοσιεύσεις
2.765
Όνομα
d
Yπαρχουν θεματα που μας αρεσει η οχι,το σπαμ τους κανει μεγαλη ζημια.Επειδη ειναι βασικη μας αρχη να μην διαγραφουμε σχολια,η μονη λυση ειναι η μετακινηση τους σε ενα νεο θεμα,στο "Εκτός θέματος...spams".
Απο την διαχειριση.


Τωρα το'δα μα την Παναηα χαχα
Ονομα : Γιαννης
Νικνεϊμ: @giamar
Τοπος καταγωγης :Πιερια ,Λεπτοκαρυα ,Κατερινη
Επαγγελμα:ιδ.υπαλληλος
Φέης : https://www.facebook.com/GiannisGregorios
Μοτο:gs1200 σημερα,αυριο αλλο


Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Κάπου σε ξέρω εσένα φίλο

Στάλθηκε χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Last edited by a moderator:

aeriko

new member
Δημοσιεύσεις
167
Όνομα
Πάνος
Yπαρχουν θεματα που μας αρεσει η οχι,το σπαμ τους κανει μεγαλη ζημια.Επειδη ειναι βασικη μας αρχη να μην διαγραφουμε σχολια,η μονη λυση ειναι η μετακινηση τους σε ενα νεο θεμα,στο "Εκτός θέματος...spams".
Απο την διαχειριση.



Κάπου σε ξέρω εσένα φίλο

Στάλθηκε χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εκει που πέφτει το spam, έχει τον λόγο του,οπότε το να μεταφερθούν όλα σε ένα thread χάνουν την αξία τους, την σπιρτάδα τους.
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Εκει που πέφτει το spam, έχει τον λόγο του,οπότε το να μεταφερθούν όλα σε ένα thread χάνουν την αξία τους, την σπιρτάδα τους.


Το ξεκίνησα εγώ.
Δηλαδή χτες το βράδυ στο θέμα αυτός είμαι και σε οποίον αρεσω που μπήκαν τα παραπάνω ,εκανα μια ανάρτηση αντιγράφοντας την πρωτη ανάρτηση


Σε αυτο το θεμα,δεν σπαμαρουμε,δεν κανουμε σχολια.(Απο την διαχειριση)

Μια προσπάθεια να γνωριστούμε καλύτερα στα πλαίσια της Μοτοπαρέας. Η ιδέα προέκυψε από προσωπική ανάγκη γνωριμίας των φίλων που συνταξιδευουμε ή συνομιλουμε εδω.
Όποιος θέλει ας γράφει εδώ σαν αρχή όσα στοιχεία θέλει, για αλληλογνωριμια.



Απο εκεί και μετά κάποιος μοντ/ αντμιν τα μετέφερε εδώ.
Υπαρχουν τόσα άλλα θέματα να σπαμαρουμε και να σαχλαμαριζουμε.
Αυτό χωρίς διάθεση κακίας η οτιδήποτε άλλου
 

aeriko

new member
Δημοσιεύσεις
167
Όνομα
Πάνος
Θα μπορούσαν κάλλιστα όλα αυτά που αναφέρεις να φαίνονται στο προφίλ σου. Αλλά από την μία απαγορεύεις να δούμε λεπτομέρειες στο προφίλ σου και από την άλλη έρχεσαι και μας ζητάς στοιχεία. Επιτέλους τι θέτε, τι θέτε;
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Θα μπορούσαν κάλλιστα όλα αυτά που αναφέρεις να φαίνονται στο προφίλ σου. Αλλά από την μία απαγορεύεις να δούμε λεπτομέρειες στο προφίλ σου και από την άλλη έρχεσαι και μας ζητάς στοιχεία. Επιτέλους τι θέτε, τι θέτε;
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Θα μπορούσαν κάλλιστα όλα αυτά που αναφέρεις να φαίνονται στο προφίλ σου. Αλλά από την μία απαγορεύεις να δούμε λεπτομέρειες στο προφίλ σου και από την άλλη έρχεσαι και μας ζητάς στοιχεία. Επιτέλους τι θέτε, τι θέτε;



Συγνώμη
Αλλά δεν σε καταλαβαίνω τι θέλεις να πεις
 

aeriko

new member
Δημοσιεύσεις
167
Όνομα
Πάνος
Συγνώμη
Αλλά δεν σε καταλαβαίνω τι θέλεις να πεις

Απλά, την στιγμή που δεν μου επιτρέπεις να δω τα στοιχεία σου, ποιός ο λόγος να κοινοποήσω τα δικά μου. Αν τα θέλεις μπές στο προφίλ μου να τα δεις.
 

Kostas_RRR

new member
Δημοσιεύσεις
426
Μοτοσυκλέτα
Την πιο γλήγορη
Όνομα
Κώστας
Σπαμ είναι όταν μπαίνει κάποιος και βάζει p.x. το link για την σελίδα του σε 15 threads και όταν στέλνει το ίδιο πράγμα για να προωθήσει τον εαυτό του ή τις ιδέες του ή όταν λέει κάτι εντελώς άσχετο με ο,τιδήποτε για τους ίδιους λόγους. Δεν είναι η «σαχλαμάρα», το σχόλιο και το αστείο. Άρα, απαγορεύεται το σπαμ, σημαίνει ότι απαγορεύονται οι spammers από το forum και απομακρύνονται, όχι ότι φτιάχνεται ξεχωριστός χώρος για αυτούς, άρα είναι καλοδεχούμενοι εκεί! (I mean WTF)
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.500
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Εκει που πέφτει το spam, έχει τον λόγο του,οπότε το να μεταφερθούν όλα σε ένα thread χάνουν την αξία τους, την σπιρτάδα τους.

Υπαρχουν spam και spam.Σε καποια θεματα αν γινετε μετρημενα προσθετει στο θεμα,σε αλλα οχι.
Σε πολλα κανει τον δημιουργο του νηματος να αναρωτιεται γιατι το ξεκινησε.

Το θεμα δεν ανοιξε για να μεταφερονται ολα τα spam αλλα καποια απο αυτα.Καποια στιγμη πρεπει να μαθουμε οτι δεν ειναι ολα τα θεματα ιδια.
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.500
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Σπαμ είναι όταν μπαίνει κάποιος και βάζει p.x. το link για την σελίδα του σε 15 threads και όταν στέλνει το ίδιο πράγμα για να προωθήσει τον εαυτό του ή τις ιδέες του ή όταν λέει κάτι εντελώς άσχετο με ο,τιδήποτε για τους ίδιους λόγους. Δεν είναι η «σαχλαμάρα», το σχόλιο και το αστείο. Άρα, απαγορεύεται το σπαμ, σημαίνει ότι απαγορεύονται οι spammers από το forum και απομακρύνονται, όχι ότι φτιάχνεται ξεχωριστός χώρος για αυτούς, άρα είναι καλοδεχούμενοι εκεί! (I mean WTF)

Spam πλεον,και ασχετα απο την πραγματικη του εννοια,θεωρουμε το τρολαρισμα.Δεν ειπαμε ποτε και πουθενα οτι απαγορευεται το τρολαρισμα ,ουτε οτι οταν καποιος το παρακανει θα τον κρεμαμε αναποδα.Σκοπος ειναι να καταλαβαινουμε οι ιδιοι ποτε κανουμε ζημια σε ενα θεμα και ποτε οχι.

Οταν καποιοι δεν το καταλαβαινουν,μεσα σε αυτους ακομη και εμεις που ασχολουμαστε με την διαχειριση,απλα θα μετακινουμε καποια ποστ που αλλοιωνουν το θεμα.

Κωστα δεν ειναι στις προθεσεις μας να απομακρυνουμε κανεναν.
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
This member limits who may view their full profile
Από το προφίλ σου


Παλι δεν το κατάλαβα .
Αν έχω κάποια ρύθμιση στο προφίλ μου,με το συγκεκριμένο θέμα και οτι εκανα μια παραίνεση να μείνει καθαρό,τι σχέση έχει?
Το θέμα < αυτός είμαι κλπ>
Έγινε γι αυτόν τον λόγο μάλλον και γι αυτό ( ξανά ) μάλλον είναι σε section που μπορούν να το δουν μονο τα μέλη του φόρουμ.
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.500
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Παλι δεν το κατάλαβα .
Αν έχω κάποια ρύθμιση στο προφίλ μου,με το συγκεκριμένο θέμα και οτι εκανα μια παραίνεση να μείνει καθαρό,τι σχέση έχει?
Το θέμα < αυτός είμαι κλπ>
Έγινε γι αυτόν τον λόγο μάλλον και γι αυτό ( ξανά ) μάλλον είναι σε section που μπορούν να το δουν μονο τα μέλη του φόρουμ.

Αν κει απευθυνεσαι αλλου να ξεκαθαρισω για να μην παρεξηγηθουμε.Δεν ειχε καμμια σχεση η παραινεση σου με την δημιουργια του θεματος.Ηταν να γινει και εγινε.
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Αν κει απευθυνεσαι αλλου να ξεκαθαρισω για να μην παρεξηγηθουμε.Δεν ειχε καμμια σχεση η παραινεση σου με την δημιουργια του θεματος.Ηταν να γινει και εγινε.


Ναι αλλά
Η δημιουργία του θέματος των σπαμ ,έγινε μετα την παραίνεση μου για το συγκεκεριμένο θέμα να μείνει καθαρό.
Και η κουβέντα πήγε στις προσωπικές πληροφορίες κλπ κλπ κλπ
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.500
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Ναι αλλά
Η δημιουργία του θέματος των σπαμ ,έγινε μετα την παραίνεση μου για το συγκεκεριμένο θέμα να μείνει καθαρό.
Και η κουβέντα πήγε στις προσωπικές πληροφορίες κλπ κλπ κλπ

To ξαναλεω:

Δεν ειχε καμμια σχεση η παραινεση σου με την δημιουργια του θεματος.Ηταν να γινει και εγινε.

Πριν την δικια σου υπηρχαν και αλλες δυο που επρεπε ετσι και αλλιως να μετακινηθουν.

Για τις προσωπικες πληροφοριες αλλος ρωτησε,οποτε πειτε τα μεταξυ σας.
 

ekos

well know member
Δημοσιεύσεις
2.765
Όνομα
d
Για να μην έχουμε παρεξηγήσεις εγώ δεν ζήτησα να μετακινηθεί τιποτα
Οι συντονιστές/διαχειριστές καλώς έκαναν και μετακίνησαν ότι χαλάει τα θέματα (αν και δεν είμαι υπέρ, καλύτερα διαγραφή)

Συνεχίζουμε το πρόγραμμα μας και συγνώμη για τις διαφημίσεις

Στάλθηκε χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom