Εκκλησάκι Αγίας Θεοδώρας Βάστας Αρκαδίας 20/1/19

ThomasK9

new member
Δημοσιεύσεις
71
Ηλικία
40
Περιοχή
Πειραιά
Μοτοσυκλέτα
GSXR K8 600
Όνομα
Θωμάς
Αυτο ειναι το δικο μου
 

Galaher

member
Δημοσιεύσεις
1.667
Ηλικία
45
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Bmw f 650 gs
Aprilia sr 200 gt
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Περιοχή
Αχαρναι
Εφυγα μόνος κατά τις 2 γιατί περιμένω κόσμο σπίτι (όπου να ναι θα 'ρθουνε). Η παρέα εκείνη την ώρα ετοιμαζόταν να παραγγείλει. Δεν ξέρω τι καιρό θα συναντήσουν μετά αλλά έφυγα με πολύ βροχή και ηρέμησε κάπου στην Κόρινθο. Στο Αρτεμίσιο δε, έριχνε πολύ πράμα. Μακάρι να έχει καλύτερο καιρό αργότερα.

Πάντως το ευχαριστήθηκα σήμερα, πολύ. Το μέρος είναι πανέμορφο, είχαμε καλό ρυθμό στους δρόμους χωρίς περιττά ρίσκα, πετύχαμε ωραία χρώματα στα βουνά, το εκκλησάκι χάρηκα που το είδα αφού δεν είχε τύχει να ξαναπάω προς τα εκεί. Το μόνο θέμα είναι πως δεν είχα χρόνο να κάτσω να φάω με τα παιδιά.

Γνώρισα πολύ κόσμο σήμερα αλλά τα είπα και με γνωστές φάτσες. Ουσιαστικά ήταν η πρώτη μου βόλτα στο φόρουμ. Με το καλό στην επόμενη...
Ήταν τέλεια συνονόματε χαχαχ
 

Galaher

member
Δημοσιεύσεις
1.667
Ηλικία
45
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Bmw f 650 gs
Aprilia sr 200 gt
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Περιοχή
Αχαρναι
Έφτασα κι εγώ αν και φάγαμε πολύ νερό ήταν μια χαρά βόλτα( το μόνο που μου την έσπασε ήταν ότι δεν μπορούσα να βάλω τα γάντια με τόσο νερό και τόσες φορές που τα έβγαλα στο τέλος βαρέθηκα και δεν τα φόρεσα ξανά χαχζχα)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Dimitris Amaliada

well know member
Δημοσιεύσεις
3.998
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
Μπράβο ρε φιλαράκια ..Το καλό είναι ότι περάσατε όμορφα και το βασικότερο οτι επιστρέψατε ολοι..!! Άντε στην επόμενη τώρα..!! Giving
 

Βασω Μπ

new member
Δημοσιεύσεις
400
Μοτοσυκλέτα
BMW F650GS
Όνομα
Βάσω
Περιοχή
Εξάρχεια
Αν ειχε τιτλο η σημερινη βολτα αυτος θα ήταν... 20+ τρελοι μες στη βροχη...
Πολυ νερο, ωραιοι δρομοι, σουπερ βολτα, τελεια τελεια παρεα... Αντε και στην επομενη
 

Steve

new member
Δημοσιεύσεις
66
Περιοχή
Άργος Αργολίδα
Μοτοσυκλέτα
HONDA CB500X
Όνομα
Στάθης
Περιοχή
Άργος Αργολίδα
Έκανα και εγώ το... βάπτισμα μου με την motoparea! Πέρασα θαυμάσια, υπέροχη παρέα, τους ευχαριστώ όλους και εύχομαι γρήγορα να ξανανταμώσουμε. Smileys drinking beer Emoticon
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.171
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
θα κανονισθει ημερομηνία για την απανομη για το τριτο αστερι PADI ....(οι γνωριζοντες ας εξηγησουν)
 

Natassa

member
Δημοσιεύσεις
864
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
SV650/2017
Όνομα
Νατάσσα
θα κανονισθει ημερομηνία για την απανομη για το τριτο αστερι PADI ....(οι γνωριζοντες ας εξηγησουν)
Εντάξει καταλάβαμε :D μπρατσάκια, αναπνευστήρες, βατραχοπέδιλα κτλ
 

Galaher

member
Δημοσιεύσεις
1.667
Ηλικία
45
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Bmw f 650 gs
Aprilia sr 200 gt
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Περιοχή
Αχαρναι
Μπράβο ρε φιλαράκια ..Το καλό είναι ότι περάσατε όμορφα και το βασικότερο οτι επιστρέψατε ολοι..!! Άντε στην επόμενη τώρα..!! Giving
Σε περιμέναμε δεν μας ήρθες χαχα
 

Dimitris Amaliada

well know member
Δημοσιεύσεις
3.998
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ

Revenger

new member
Δημοσιεύσεις
410
Περιοχή
Αγία Παρασκευή
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF 600S ABS
Όνομα
Γρηγόρης
Γεμάτη βόλτα η σημερινή με εκπλήξεις . Yes
Κόψαμε πίτα , σβήσαμε κεράκια για τα γενέθλια της Βάσως μας , φάγαμε καλό φαγητό , φάγαμε πολύ βροχή και όλα αυτά με μεγάλη και ωραία παρέα .

Στη πάνω φωτογραφία που ακολουθεί βλέπετε τρία ρεμπετοφιλαράκια της Μοτοπαρέας και στη κάτω τον εξοπλισμό με τον οποίο ταξίδεψαν!Greeting



 
Top Bottom