Διαδημοτική βόλτα.

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.610
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Όταν στο επιτρέπουν, ένα είναι σίγουρο. Θα καβαλήσεις την μηχανή,και θα κινηθείς σε νόμιμα πλαίσια, μετά από πολύ καιρό .
Προετοιμασία καμμιά, μόνο εξοπλισμός.
Άλλωστε σχεδόν όλα ανοιχτά είναι.
Το πρόγραμμα έλεγε, Αγρινιο, Θέρμο, γέφυρα Μπανιά με τελικό προορισμό Ναύπακτο.(υπερατλαντικό το ταξίδι λέμε...160 κμ)
Κίνηση σχεδόν καθόλου, σε όλη την διαδρομή. Τα μαγαζιά στα περισσότερα χωριά ανοιχτά, και με προσφορά φαγητού αρκετοί.
Για παρέα την καλυτερη, την κόρη και μόνο.
Καλή βόλτα σε όσους πάνε σήμερα.
Υ.Γ Πρωτη φορα ειδα την Ναυπακτο, και το λιμανι αδειο, ας ελπισουμε γρηγορα να γεμισει και παλι με κοσμο.


Στάλθηκε από το M2006C3MNG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.526
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Όταν στο επιτρέπουν, ένα είναι σίγουρο. Θα καβαλήσεις την μηχανή,και θα κινηθείς σε νόμιμα πλαίσια, μετά από πολύ καιρό .
Προετοιμασία καμμιά, μόνο εξοπλισμός.
Άλλωστε σχεδόν όλα ανοιχτά είναι.
Το πρόγραμμα έλεγε, Αγρινιο, Θέρμο, γέφυρα Μπανιά με τελικό προορισμό Ναύπακτο.(υπερατλαντικό το ταξίδι λέμε...160 κμ)
Κίνηση σχεδόν καθόλου, σε όλη την διαδρομή. Τα μαγαζιά στα περισσότερα χωριά ανοιχτά, και με προσφορά φαγητού αρκετοί.
Για παρέα την καλυτερη, την κόρη και μόνο.
Καλή βόλτα σε όσους πάνε σήμερα.
Υ.Γ Πρωτη φορα ειδα την Ναυπακτο, και το λιμανι αδειο, ας ελπισουμε γρηγορα να γεμισει και παλι με κοσμο.


Στάλθηκε από το M2006C3MNG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Κανε λιγο υπομονη λεβεντη μου και θα σε φτιαξω καταλληλως εχω προγραμα ετοιμο YesYes
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.610
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Ωραιος ο Χρήστος!!!.
Το μοτοσπορ ρε αθεοφοβε που το βρηκες;
Ανοιξα το μπαουλο, και οτι επιασα! Φρεσκο σχετικα 2016!
 

Dimitris Amaliada

well know member
Δημοσιεύσεις
3.998
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
Όταν στο επιτρέπουν, ένα είναι σίγουρο. Θα καβαλήσεις την μηχανή,και θα κινηθείς σε νόμιμα πλαίσια, μετά από πολύ καιρό .
Προετοιμασία καμμιά, μόνο εξοπλισμός.
Άλλωστε σχεδόν όλα ανοιχτά είναι.
Το πρόγραμμα έλεγε, Αγρινιο, Θέρμο, γέφυρα Μπανιά με τελικό προορισμό Ναύπακτο.(υπερατλαντικό το ταξίδι λέμε...160 κμ)
Κίνηση σχεδόν καθόλου, σε όλη την διαδρομή. Τα μαγαζιά στα περισσότερα χωριά ανοιχτά, και με προσφορά φαγητού αρκετοί.
Για παρέα την καλυτερη, την κόρη και μόνο.
Καλή βόλτα σε όσους πάνε σήμερα.
Υ.Γ Πρωτη φορα ειδα την Ναυπακτο, και το λιμανι αδειο, ας ελπισουμε γρηγορα να γεμισει και παλι με κοσμο.


Στάλθηκε από το M2006C3MNG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μπράβο ρε φιλαράκι.
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.547
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Όταν στο επιτρέπουν, ένα είναι σίγουρο. Θα καβαλήσεις την μηχανή,και θα κινηθείς σε νόμιμα πλαίσια, μετά από πολύ καιρό .
Προετοιμασία καμμιά, μόνο εξοπλισμός.
Άλλωστε σχεδόν όλα ανοιχτά είναι.
Το πρόγραμμα έλεγε, Αγρινιο, Θέρμο, γέφυρα Μπανιά με τελικό προορισμό Ναύπακτο.(υπερατλαντικό το ταξίδι λέμε...160 κμ)
Κίνηση σχεδόν καθόλου, σε όλη την διαδρομή. Τα μαγαζιά στα περισσότερα χωριά ανοιχτά, και με προσφορά φαγητού αρκετοί.
Για παρέα την καλυτερη, την κόρη και μόνο.
Καλή βόλτα σε όσους πάνε σήμερα.
Υ.Γ Πρωτη φορα ειδα την Ναυπακτο, και το λιμανι αδειο, ας ελπισουμε γρηγορα να γεμισει και παλι με κοσμο.


Στάλθηκε από το M2006C3MNG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μπράβο Χρήστο!!
στα "πάτρια" μου...
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.610
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Αν κι εχεις μΕκανακι που ειναι για το βυθο της λιμνοθαλασσας.......εισαι ωραιος!!! Smileys drinking beer Emoticon
Εχω την εντυπωση, οτι θετε το μεκανακι, να το κανω Τιτανικο!
Δεν θα σας γινει, το χατιρι! Tooth Tooth Smileys drinking beer Emoticon
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.291
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Ωραιος ο Χρήστος!!!.
Το μοτοσπορ ρε αθεοφοβε που το βρηκες

.... και ΄γω αυτο θα τον ρωταγα αλλα ειδα και την ημερομηνια και ...... ανατριχιασα .....! Tooth Tooth

Καλα ο Παπανδρεου μονο ιντερνετικο Μοτοσπορτ νομιζα οτι εβγαζε , μας εχει μπερδεψει κι΄αυτος απο το .... ΄78 , ανοιξε κλεισε ...!
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.610
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
.... και ΄γω αυτο θα τον ρωταγα αλλα ειδα και την ημερομηνια και ...... ανατριχιασα .....! Tooth Tooth

Καλα ο Παπανδρεου μονο ιντερνετικο Μοτοσπορτ νομιζα οτι εβγαζε , μας εχει μπερδεψει κι΄αυτος απο το .... ΄78 , ανοιξε κλεισε ...!
Νομιζω τυπωσε 5-6 τευχη, το 2015-2016, τα εχω ολα.
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.526
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Γειά σου ρε Χρηστάρα με την καλύτερη παρέα! Να περνάτε όμορφα και αναμένουμε μάζωξη! Smileys drinking beer Emoticon Bike
Γεια φροντιζε Ανηψε αυριο εχει βολτα ανεβα τον ανηφορο ξερεις εσυ Yes

Η οποιος αλλος γουσταρει απο τη παρεα αναχωρηση απο Αγρινιο 10.30 πμ Scoufaki coffee house Σμύρνης 1 Αγ. Κωνσταντίνος 300 27

Διαδρομη
 
Τελευταία επεξεργασία:

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Γεια φροντιζε Ανηψε αυριο εχει βολτα ανεβα τον ανηφορο ξερεις εσυ Yes

Η οποιος αλλος γουσταρει απο τη παρεα αναχωρηση απο Αγρινιο 10.30 πμ Scoufaki coffee house Σμύρνης 1 Αγρίνιο

Διαδρομη
Μια διαδρομή που μου έχει λειψει στα λημερια σας ειναι αυτη (από την Αλευράδα είναι ο πεθερός μου)

 
Top Bottom