Βόρεια Εύβοια - Μεγάλη Παρασκευή 26/04

angelthing

member
Δημοσιεύσεις
1.673
Μοτοσυκλέτα
F700GS, CRF300L
Όνομα
Angelos
βασικά πες την αλήθεια κοιταγατε και ησασταν σε σκεψη για το πως καταφέρνει και κραταει τα ελαστικά του ζεστά...:D:D:D:D

Μετά την προέλευση της Σκοτεινής Ενέργειας είναι ένα από τα μεγάλα προβλήματα του Σύμπαντος !
 

kosths

new member
Δημοσιεύσεις
286
Ηλικία
61
Περιοχή
Χαλκίδα
Μοτοσυκλέτα
cbr 1100 XX Blackbird
Όνομα
Κωνσταντίνος
Περιοχή
Χαλκίδα
Χάρηκα ιδιαίτερα που γνώρισα και απο κοντά τον Πάνο με τα εντυπωσιακά απο κάθε αποψη ταξίδια του ανα τον κόσμο.

 

kosths

new member
Δημοσιεύσεις
286
Ηλικία
61
Περιοχή
Χαλκίδα
Μοτοσυκλέτα
cbr 1100 XX Blackbird
Όνομα
Κωνσταντίνος
Περιοχή
Χαλκίδα













Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Kostis21

new member
Δημοσιεύσεις
42
Ηλικία
38
Όνομα
Kostis
@Kostis21 ..... ωωω αν μου τόλεγε εμένα αυτό ..........

Shot Samurai suicide Samurai suicide Shot


abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk

Αφου κανω την αναζητηση μου για τα ιταλικα φλασακια θα ριξω την πρωτη βομβα στη καλιρροης στην αντιπροσωπια και μετα θα περασω απο εξωτερικο στην ιταλια πιο συγκεκριμενα στο καστιγλιονι να αφησω και μια εκει. Και μετα η @Natassa ακολουθει στη σειρα!Hammer SmashShotSamurai suicideRollingRolling
 

Kostis21

new member
Δημοσιεύσεις
42
Ηλικία
38
Όνομα
Kostis
το ιταλικο κοσμημα βαλτε φωτοabcdeabcde

Και χτες ρωτησα για σενα που εισαι? Αντε ελα σε καμμια εκδρομη να σε γνωρισω κ απο κοντα.. (δν εχω ξεχασει την βοηθεια που μου ειχες δωσει στην αρχη!)cdefg
 

Magelanos

member
Δημοσιεύσεις
833
Ηλικία
49
Όνομα
ΠΑΝΟΣ
Περιοχή
ΙΛΙΟΝ
Μετά την προέλευση της Σκοτεινής Ενέργειας είναι ένα από τα μεγάλα προβλήματα του Σύμπαντος !

Έχω λύση.. Όταν οδηγάς παραπέντε (αλεξίπτωτο πλαγιάς) αυτό έχει ως αποτέλεσμα στην σκοτεινή οδηγική ενέργεια made ThomasYes
 

Magelanos

member
Δημοσιεύσεις
833
Ηλικία
49
Όνομα
ΠΑΝΟΣ
Περιοχή
ΙΛΙΟΝ
Χάρηκα ιδιαίτερα που γνώρισα και απο κοντά τον Πάνο με τα εντυπωσιακά απο κάθε αποψη ταξίδια του ανα τον κόσμο.


Κι'εγω χάρηκα Κωστή πού σέ γνώρισα με την όμορφη πρώην αγαπημένη μου που οδηγουσες. CBR 1100XXSmileys drinking beer Emoticon
 

nikos-x

new member
Δημοσιεύσεις
87
Ηλικία
57
Περιοχή
Ανατολικό Εορδαίας
Μοτοσυκλέτα
Varadero 1000
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Ανατολικό Εορδαίας
Ειδικά αν στο κόψιμο είναι ένας εκ τον ειδικών

Ασε μας ρε φιλαράκι , , ,
Κόψιμο το λες εσύ αυτό;;;
Οσα χιλιόμετρα έχει κάνει ο @Magelanos μέχρι τωρα, δε φτάνουν τις πιρουνιές που κανω τη βδομάδα.
Σαν 'ρθεις με το καλο, πανούλη, θύμισέ μου να σε δειξω κανα δυο κολπάκια
 

angelthing

member
Δημοσιεύσεις
1.673
Μοτοσυκλέτα
F700GS, CRF300L
Όνομα
Angelos
Top Bottom