Βολτούλα "απόλων" :p 23/11

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.547
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Βολτούλα απόλων των ειδών !!! Ο καιρός κάνει τα δικά του και εμείς πρέπει να κάνουμε τα δικά μας οπότε βρίσκουμε την ευκαιρία! :p
Το Σάββατο 23/11, οποίος θέλει και μπορεί, θα κάνω μια γύρα για καφεδάκι στη λίμνη Βουλιαγμένης στο Λουτράκι μέσω βουνού !!
Θα πάω με το μικρό (σκούτερακι) γιατί το μεγάλο θα είναι ΣΚ μέσα για σέρβις !!
https://maps.app.goo.gl/9vNrW5BPz9ra6HLd8
Καφεδάκι στη λίμνη και στην επιστροφή πιάνουμε πάλι τα βουνά
Από λίμνη, Αλκυονα, Αγ. Σωτήρα, Αλεποχωρι, Βίλλια
https://maps.app.goo.gl/dUwHLPQaLUZZuUjXA
Απο Αλκυονα προς Αγ. Σωτήρα θυμάμαι έχει χώμα έτσι για λίγο "adve" καταστάσεις:p , όχι τίποτα ιδιαίτερο δηλαδή, το έχω περάσει και με το Tiger!
Στην επιστροφή αν και όπου τραβάει η όρεξη μας, τσιμπολογαμε και τίποτα ελαφρύ, δύο τρία κιλά πρόβατο πχ!! abcdefghgk
Συνάντηση στο πάρκινγκ πριν τα διόδια Ελευσίνας στις 9:30 και αναχώρηση στις 9:45 !!!
Παρών, υποχρεωτικά παντού! & πάντα! με την ''χοντρούλα''

GivingGreetingBike
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.547
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ως γνωστόν τοις πάσι θα ερχόμουν...αλλά δεν θα ερθω...
εχω ραντεβουαρα για την μπου μπου μου για μια αισθητική αναβάθμιση (πιθανόν δηλαδης) εάν γιγνετε...
''αισθητική αναβάθμιση''... αυτό ακούγεται σαν το ''προσεχώς βλάβη'' - και σαν να μας φάνηκε πως εχθές έφυγες με κάτι ρεταρίσματα!! - θα μου πεις 'συνηθισμένα τα βουνά στα χιόνια'..

-Εεε Κε Admi..?

..Kυριάκο, μου φαίνεται βγήκαν οι ''ευχές σου''...


abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkHappyHappyHappyabcdefghgabcdefghgabcdefghgabcdeabcdeabcde
RollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRolling
 
N

notakos600

Guest
''αισθητική αναβάθμιση''... αυτό ακούγεται σαν το ''προσεχώς βλάβη'' - και σαν να μας φάνηκε πως εχθές έφυγες με κάτι ρεταρίσματα!! - θα μου πεις 'συνηθισμένα τα βουνά στα χιόνια'..

-Εεε Κε Admi..?

..Kυριάκο, μου φαίνεται βγήκαν οι ''ευχές σου''...


abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkHappyHappyHappyabcdefghgabcdefghgabcdefghgabcdeabcdeabcde
RollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRolling
RollingRollingRollingRollingRollingRolling
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.547
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Βάζεις σοβαρή υποψηφιότητα για κοκινοσκουφίτσα αφού θα έχεις την μεγαλύτερη φίλε Γιώργο RollingRollingRolling
'Κοκκινοσκουφίτσα'.. ή η ''Χοντρή κόκκινη Αρκούδα''..?

abcdefghabcdefghabcdefghabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkDancingDancingDancingHappyHappyHappyabcdeabcdeabcde
 

BULMONT

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.307
Ηλικία
60
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Μοτοσυκλέτα
ΚΤΜ 1190
Όνομα
BAΓΓΕΛΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Ποιος θα κάνει την κοκινοφουστίτσα δεν ξέρω....

abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk


 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.291
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
.... παιδια για ηρεμηστε να οργανωθουμε ... " εχω φαει δεκα και δεν εχω ριξει κανεναν " .... ελεος πια..! abcdefghgk
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Ο καιρός για αύριο θα μας θυμίζει φθινόπωρο, με τη συννεφιά του, τη θερμοκρασία του κει γύρω στους 17 +συν/πλην 1, ανέμους Γραιγος - Γραιγολεβαντες - Λεβάντες - Οστριοσιρόκο και κάτι άλλα μυστήρια πράματα του διαβόλου abcdefghgk χωρίς βροχή από ότι λέει και διάθεση για βόλτα πάντα στο φουλ!!!!
 

kostikas

member
Δημοσιεύσεις
1.448
Μοτοσυκλέτα
Suzuki VStrom 650
Όνομα
Kostas
Ο καιρός για αύριο θα μας θυμίζει φθινόπωρο, με τη συννεφιά του, τη θερμοκρασία του κει γύρω στους 17 +συν/πλην 1, ανέμους Γραιγος - Γραιγολεβαντες - Λεβάντες - Οστριοσιρόκο και κάτι άλλα μυστήρια πράματα του διαβόλου abcdefghgk χωρίς βροχή από ότι λέει και διάθεση για βόλτα πάντα στο φουλ!!!!

Αποστόλη.... άκυρο από εμένα δυστυχώς..... :(
 
Top Bottom