Βαφή νίκελ σε λαιμούς r26

Alexandros Capone

new member
Δημοσιεύσεις
70
Ηλικία
38
Όνομα
Alexandros
Καλημέρα σύντροχοι. Έπειτα από μια εργασία σε κανινούρια εξάτμιση-λαιμούς έσπασε το χρώμα στους λαιμούς. Μου τη στέλνει ο κολλητός από Ρόδο γιατί πιστεύει πως εγώ ξέρω... Κ ως καλός γνώστης δεν θέλω να τον απογοητεύσω.!!! Ποιο μαγαζί προτείνετε στην Αθήνα;
 

Coyote

member
Δημοσιεύσεις
866
Μοτοσυκλέτα
Βαρκαντέρο
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Αθήνα

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.175
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)

grigoris gs

well know member
Δημοσιεύσεις
3.518
Ηλικία
51
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GS ADVE
Όνομα
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Motonio performance parts
Λεωφορος Φυλης 151 Ίλιον τκ13122
Ζητάς τον Αλκίνοο .

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Alexandros Capone

new member
Δημοσιεύσεις
70
Ηλικία
38
Όνομα
Alexandros
που εκανες δουλια?
Σήμερα έλαβα τον λαιμό. Απ τους 3 που είχα τηλ επικοινωνίας μόνο ο άνθρωπος αυτός μου απάντησε αλλά έπαθα ένα κοκομπλόκο... Δεν το περίμενα πάνω απο 50 60 ευρω
 

User S-T

well know member
Δημοσιεύσεις
3.640
Σήμερα έλαβα τον λαιμό. Απ τους 3 που είχα τηλ επικοινωνίας μόνο ο άνθρωπος αυτός μου απάντησε αλλά έπαθα ένα κοκομπλόκο... Δεν το περίμενα πάνω απο 50 60 ευρω
αυτων που σου προτεινα λες?
 

Alexandros Capone

new member
Δημοσιεύσεις
70
Ηλικία
38
Όνομα
Alexandros
αν καταλαβα καλα Ο Πετρος στις εφτιαξε τσακ μπαμ, με μια τσιμπημενη τιμη (κατα τιν αποψη σου) ε? απο ποιοτητα ειναι οκ?
Σήμερα πήρα τηλέφωνο 2 3 μαγαζιά. Να πάρω προσφορές για να επιλέξω. Δεν την έφτιαξα. Εγώ σαν μεσάζοντας θα πάρω τις προσφορές, θα τις μεταφέρω στον κολλητό μου κι ότι επιλέξει να πληρώσει. Χωρίς να ξέρω τις τιμές απ τους άλλους γιατί κανείς άλλος δεν μου έδωσε...τα 150 μου φάνηκαν πολλά. Αν όλοι μου δώσουν τέτοια τιμή θα καταλάβω πως είναι νορμαλ...
 

Alexandros Capone

new member
Δημοσιεύσεις
70
Ηλικία
38
Όνομα
Alexandros
αν καταλαβα καλα Ο Πετρος στις εφτιαξε τσακ μπαμ, με μια τσιμπημενη τιμη (κατα τιν αποψη σου) ε? απο ποιοτητα ειναι οκ?
Μου τον πρότεινε μόλις κι ένας καλός φίλος. Οπότε ότι πληρώνεις παίρνεις που λένε...!!!
 
Top Bottom