Αναζητώντας τον κένταυρο Φόλο - Δρυοδάσος Φολόης - 17 Οκτωβρίου 2020

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Ανακεφαλαίωση ποιοι θάμαστε στη βόλτα και που :

1.Γιώργος karad-geo
2.Μιχάλης tracer
3.Κώστας Galaher (?Αν δεν δουλεύει)
4.Νίκος some1 (V STROM) (? αν τα καταφέρει)
5.Η αφεντομουτσουνάρα μου...:p
Όλοι οι παραπάνω στον Σταθμό 14. Όποιος δεν εμφανιστεί στις 08.30 θεωρώ πως δεν θάρθει και η παρέα της βόλτας αναχωρεί.

Μετά τα διόδια της Ελευσίνας :
6.Γιώργος
7.Θοδωρής - Γεωργία

8.Γιώργος Georgev (? Αν δεν δουλεύει) στην είσοδο της Κορίνθου (?) ή μετά τα διόδια Σπαθοβουνίου.
9. Νίκος karellen μετά την έξοδο της Νεστάνης, πρώτο σκιερό δεντράκι δεξιά ή τέζα μπαλαντέζα στον ήλιο για μάζεμα ζεστούλας !Dancing

10.-11. Νίκος galanakop Βαγγέλης EvangeloSKG που θα συναντηθούμε στο βενζινάδικο ΕΚΟ της Βυτίνας : https://www.google.gr/maps/place/ΕΚ...9baac315496!8m2!3d37.680785!4d22.191806?hl=el

12. Δημήτρης Dimitris Amaliada στην Φολόη στην ταβέρνα του Γιάννη.

Ρίξτε μια ματιά σύντροχοι μήπως ξέχασα κάποιον ή μήπως δεν γράφηκε σωστά κάτι να διορθωθεί εγκαίρως μιας και αύριο ξεκινάμε.
Αν όχι και όλα είναι καλά τα λέμε αύριο και φυσικά ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΒΟΛΤΑ !HappyHappyHappy BikeHappyHappyHappy
 
Δημοσιεύσεις
718
Ηλικία
43
Μοτοσυκλέτα
Honda CB 500 X 2016 Warp Drive MK IX
Όνομα
Θοδωρής
Είμαι σε δίλημμα, να το πλύνω ή όχι;



abcdefghgk
 

Georgev

new member
Δημοσιεύσεις
401
Ηλικία
32
Όνομα
Γιώργος
Με το καλό Γιώργο να ανταμώσουμε και να βολτάρουμε παρέα.
Υπόψη ότι θα κινούμαστε συνεχώς εθνική με τον ρυθμό που ανέφερα στο πρώτο ποστ και μετά την Αθηνών - Κορίνθου θα μπούμε στην Τριπόλεως.
Ίσως για καλύτερη σύζευξη καλό θάτανε να περίμενες μετά τα διόδια του Σπαθοβουνίου.
Αν δεν σούναι βολικό απλά έχε το νου σου για Ομάδα που θα πλοηγεί ένα δικάβαλο CB500 και σκούπα θάναι ένα NC.


Μια χαρά πρόγραμμα Βαγγέλη και δύο βόλτες σε μία ! Giving

Βυτίνα θα συζευκτούμε και με τον Νίκο στην ΕΚΟ πριν την Βυτίνα πούχω βάλει συντεταγμένες παραπάνω, οπότε άραξε και συ εκεί να βρεθούμε και με σένα.Smileys drinking beer Emoticon
Ναι τα διοδια του Σπαθοβουνίου ειναι μια χαρα
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.547
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Ένα κι ένα κάνουν δύο...

Σκεφτόμουν λοιπόν να φύγω Σάββατο με το γκρουπ του Σάββα (ίσως να ξεκινήσω αρκετά πιο νωρίς για να πάω την εθνική λάου-λάου και να βρεθούμε προς Βυτίνα) και αντί για επιστροφή Αθήνα να κατασκηνώσω στη λίμνη Τσιβλού.
Την Κυριακή να βρω τ'ασκέρι του Στέλιου και να επιστρέψω στο Άστυ.
Προκειμένου να προλάβω την κατασκήνωση, δε θα σταματήσω για φαγητό το Σάββατο: κάτι στο ποδάρι και δρόμο για λίμνη, τακτοποίηση και διανυκτέρευση.
GivingBikeGiving
Smileys drinking beer EmoticonGreetingSmileys drinking beer Emoticon
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.415
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Λέω να έρθω κι εγώ λοιπόν,να μπει και ένα Μερκελομηχάνημα στο κονβόυ. Bike
Έδιτ: Δύο τελικά τα Γερμανικά,μαζί μου και ο Μιχάλης με R1150R.
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Ανακεφαλαίωση ποιοι θάμαστε στη βόλτα και που :

1.Γιώργος karad-geo
2.Μιχάλης tracer
3.Κώστας Galaher (?Αν δεν δουλεύει)
4.Νίκος some1 (V STROM) (? αν τα καταφέρει)
5.Η αφεντομουτσουνάρα μου...:p
Όλοι οι παραπάνω στον Σταθμό 14. Όποιος δεν εμφανιστεί στις 08.30 θεωρώ πως δεν θάρθει και η παρέα της βόλτας αναχωρεί.

Μετά τα διόδια της Ελευσίνας :
6.Γιώργος
7.Θοδωρής - Γεωργία

8.Γιώργος Georgev (? Αν δεν δουλεύει) στην είσοδο της Κορίνθου (?) ή μετά τα διόδια Σπαθοβουνίου.
9.-10. Νίκος karellen - Μιχάλης μετά την έξοδο της Νεστάνης, πρώτο σκιερό δεντράκι δεξιά ή τέζα μπαλαντέζα στον ήλιο για μάζεμα ζεστούλας !Dancing

11.-12. Νίκος galanakop Βαγγέλης EvangeloSKG που θα συναντηθούμε στο βενζινάδικο ΕΚΟ της Βυτίνας : https://www.google.gr/maps/place/ΕΚ...9baac315496!8m2!3d37.680785!4d22.191806?hl=el

13. Δημήτρης Dimitris Amaliada στην Φολόη στην ταβέρνα του Γιάννη.

Ρίξτε μια ματιά σύντροχοι μήπως ξέχασα κάποιον ή μήπως δεν γράφηκε σωστά κάτι να διορθωθεί εγκαίρως μιας και αύριο ξεκινάμε.
Αν όχι και όλα είναι καλά τα λέμε αύριο και φυσικά ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΒΟΛΤΑ !HappyHappyHappy BikeHappyHappyHappy

Εντάξει το έπλυνα, πάρτε αδιάβροχα μαζί Rolling
Ούρτ ρε έχω πάντα αδιάβροχα μαζί με σένα πούμπλεξα ! RollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRolling
Καλα να περασετε παιδεςSmileys drinking beer Emoticon
Ευχαριστούμε Δημήτρη ! Smileys drinking beer Emoticon

Έδιτ: Δύο τελικά τα Γερμανικά,μαζί μου και ο Μιχάλης με R1150R.
Συμπληρώνεται άμεσα.Giving
Σαβα δήλωσαν κι άλλοι!!!
Ξαναμετρηθειτε!!! :p:p
Έφτασεεεεεε (παραπάνου) και στο δρόμο να δεις τι μέτρημα θα πέφτει, 800 στάσεις θα γίνουν να μετράμε ρόδες και να διαιρούμε δια δύο (σκέψου νάχαμε αμάξια τι ζόρι θα τραβάγαμε, άλλο ένα + στα μοτοσακάDancing).RollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRolling
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Μόλις τσεκαρίστηκε και η ταβέρνα και θάναι ανοιχτή κανονικά αύριο στη Φολόη.Yesabcde

Μήπως να DancingξαναμετρηθούμεDancing για να δούμε πόση από την τοπική πανίδα θα καταστρέψουμε ?cdefghigi
 
Top Bottom