Ανάκληση από την Aprilia για αλλαγή κινητήρα σε RS 660 και Tuono 660 λόγω προβλήματος στις μπιέλες

The Owl.

well know member
Δημοσιεύσεις
2.024
Όνομα
George
γιατι ο ανταγωνισμος οδηγησε σε γρηγορη αλλαγη μοντελων,τεχνικων παραγωγης,φτηνοτερων ανακυκλωμενων υλικων κλπ.Η εποχη που ειχες ψυγειο ΙΖΟΛΑ απο το 50 εχει περασει ανεπιστρεπτί.Παρε ενα ψυγειο σημερα κι αν δεν σουχει χαλασει σε 10 χρονια να μου τρυπησεις την μυτη.
Αυτά όμως Δεν είναι επιχειρήματα
(πες του ανταγωνισμού) για να με κάνουν να δώσω 10,15 Χιλ για μια μότο που γουστάρω όταν ξέρω πως σε 2 μήνες θα σκόρπισει...
 

panavour

member
Δημοσιεύσεις
1.655
Ηλικία
63
Περιοχή
αθηναι
Μοτοσυκλέτα
voge500ds
Όνομα
pan
Αυτά όμως Δεν είναι επιχειρήματα
(πες του ανταγωνισμού) για να με κάνουν να δώσω 10,15 Χιλ για μια μότο που γουστάρω όταν ξέρω πως σε 2 μήνες θα σκόρπισει...
ΣΙΓΟΥΡΑ ομως ετσι δουλευει πλεον το συστημα σε ολα γι αυτο κοιτας ''το μη χειρον ,βελτιστον''
Τοσα χρονια το λεω για τα BMW και ''κραζομαι''πανταχοθεν.
 

Galaher

member
Δημοσιεύσεις
1.667
Ηλικία
45
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Bmw f 650 gs
Aprilia sr 200 gt
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Περιοχή
Αχαρναι
Μπράβο τους που αλλάζουν το μοτέρ.
Καμία ρετσινιά κατά τη γνώμη μου, αφού δεν γίνεται επισκευή.
Ακούει η πενφε με τους άξονες;
Τουλάχιστον αυτοί αλλάζουν μοτερ Η bmw με τα 750 850 gs δεν άλλαζαν μοτερ με την ανάποδη μπιελα
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.415
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Τουλάχιστον αυτοί αλλάζουν μοτερ Η bmw με τα 750 850 gs δεν άλλαζαν μοτερ με την ανάποδη μπιελα
Κώστα αυτό δεν ήταν πρόβλημα. Η ανάποδη γυμνή μπιέλα τοποθετήθηκε ως εναλλακτική του αντικραδασμικου άξονα/αντίβαρα και για αρκετά χρονια απέδιδε επιτυχώς.
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Εγω εχω καταλαβει το εξης..
Η εμπορικη επιτυχια της πενφε, εκανε τους αλλους να προσπαθουν να την αντιγραψουν..

Αυτο σημαινει οτι εχουμε να δουμε αρκετα ''λαθη αστοχιες'' Rolling κ ανακλησεις
Θα ριξουν το βαρος αλλου, (νομιζω το κανουν ηδη) μιας και η αξιοπιστια στις μερες μας, δεν τυγχανει εκτιμησης..
Οι πωλησεις το λενε, οχι εγω.
 

Neos

member
Δημοσιεύσεις
729
Ηλικία
42
Περιοχή
Μαρκόπουλο - Πόρτο Ράφτη
Μοτοσυκλέτα
Honda VFR400R-NC21, 2* VFR400R-NC30, RVF400R-NC35, VTR1000SP2-SC45, VFR750F-RC36, AX1-250, VTR1000F-Firestorm
Όνομα
Μιχαήλ
Βλέπουμε επανάληψη της ιστορίας του V-due άραγε; Θα δείξει.
 
Top Bottom