Αθηναικος καφες

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.547
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Τεντωμένα νευράκια βλέπω.. Ρε σεις, τι κάνετε Κάποιοι... για ηρεμήστε! - αυτή η 'Παρέα' είναι από τις λίγες.. και να πληρώσεις δεν φτιάχνεται!!

-Ξέρω τι θέλετε.. ''άπειρο χλμ'' - έτσι ώστε να γίνει ο κ@λος σας κοντραπλακιέ - και να μην Έχετε καμία όρεξη για γκρίνια...
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Τεντωμένα νευράκια βλέπω.. Ρε σεις, τι κάνετε Κάποιοι... για ηρεμήστε! - αυτή η 'Παρέα' είναι από τις λίγες.. και να πληρώσεις δεν φτιάχνεται!!

-Ξέρω τι θέλετε.. ''άπειρο χλμ'' - έτσι ώστε να γίνει ο κ@λος σας κοντραπλακιέ - και Έχετε καμία όρεξη για γκρίνια...
Ρε Γιωργάκη, άντε δες στην γωνία έρχομαι;abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

Kuklinski

well know member
Δημοσιεύσεις
3.444
Ηλικία
123
Μοτοσυκλέτα
Brough Superior ss100
Όνομα
Ακης
Περιοχή
Brooklyn NY


Ειρήνη ημιν
 
Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Ο καφές πέθανε, μόνο τσίπουρα, πάμε στο Βολιώτικο στο Μπουρνάζι, ότι πιο κοντά σε Βόλο...


https://www.vrisko.gr/details/6d1eb546bddg6fc42b1e6dcf7b473bca
Τετάρτη 11 του Μάρτη, καφέ 7 το απόγευμα, στην από πάνω διεύθυνση!!!
Πλατεία Κύπρου Καλλιθέα , μηχανές δίπλα μας!!!

Καφε Λωτος!!
https://www.google.com/maps/place/Λωτός/@37.9574896,23.7009014,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x9ef8686082c3a7a5!8m2!3d37.9574896!4d23.7009014

Κατ' αρχήν αδέρφια, Ειρήνη Ημίν.cdefghi
Θέλω να είμαι ακριβοδίκαιος. Τί σκατά ζυγός είμαι στο κάτω-κάτω αν δεν μπορώ ν' αποδώσω "τα του Καίσαρος τω Καίσαρει"? :p


Ναι, όντως προηγήθηκε ο Μανώλης. Αλλά, έτσι που το έγραψε δεν ήταν καθόλου ξεκάθαρο ως ποστ για καφεδοσυνάντηση. Περισσότερο για μια πρόταση "στον αέρα" και επιθυμία κουβεντούλας μοιάζει, για το εάν συμφωνούν και άλλοι για το μέρος.

Ο Κυριάκος απ' την άλλη έκανε μια ξεκάθαρη τοποθέτηση, πέραν πάσης αμφιβολίας ότι βάζει συνάντηση για καφέ. :cool:



Θα συμφωνήσω με άλλους προλαλήσαντες πως δεν υπάρχει διαφαινόμενη "κακή πρόθεση" από κανέναν, είτε απλό μέλος είτε mod (που κι αυτοί μέλη είναι, δεν υπάρχουν στρατιωτικά γαλόνια σ' αυτά τα πράγματα). Ευτυχώς αυτά τα ιντερνετικά προβλήματα (αστεία αν το καλοσκεφτούμε) δεν αγγίζουν τη motoparea και έτσι θέλουμε να συνεχίσουμε.;)

Συνεχίστε με τον Καλλιθεώτικο καφέ όπως ορίστηκε και όποτε υπάρχει πρόταση από οποιονδήποτε, την ποστάρει ξακάθαρα και μεζεύεστε.
(Όσο προλαβαίνετε ακόμα, γιατί μ' αυτόν τον κορωνοϊό που μπλέξαμε, βλέπω να διώκονται και οι συναντήσεις μας!!!) cdefghigik cdef


Υ.Γ.
Εγώ δε βάζω συνάντηση, γιατί θα είναι σχεδόν σίγουρο ότι δε θα μπορέσω να είμαι και τέτοιο ξεφτιλίκι δεν το σηκώνει η πέτσα μου........Rolling





Φιλιά στο στόμα,
χειραψία σφιχτή-σφιχτή, Bcdefghg μια καλή αγκαλιά Hug και βήχας-φτέρνισμα στα μούτρα σας παλιοQφάλες....... abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.288
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Το λύσαμε το θεματακι Κωτσοαγαπουλη!!

Τις ευχές στις επιστρέφουμε σταδιαλα!!!
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.288
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
ΦΦΦΦΦΦΦΦΦ ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ

ΤΕΣΤ/ ΤΕΣΤ
Ακουγομαι?????

Πολυ καθαρα!!!


Το λεπον.....
Πεμπτη 18 του μηνα και περι την 6.30 απογευματινη, μαζευομαστε για καφεμπυρα εδω...

https://foursquare.com/v/dia-noche/4bd1c1bd77b29c7453238d82

Αντε ξεκουνατε!!!!!!!
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Ομοίως γίνεται χαμός αλλά αν προλάβω δεν το χάνω.
Παρακολούθηση θέματος <<τικ>> (έχουμε και ένα αλτσχάιμερ που τρέχει, ο δόκτωρ του φόρουμ δε μας λέει κανά χάπι να γλυτώσουμε).
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.547
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

panos372

new member
Δημοσιεύσεις
46
Ηλικία
49
Όνομα
panos
ανασα δεν προλαβαινω να παρω.................Smileys drinking beer Emoticon

Κι εγώ δεν παίρνω ανάσα αλλά το εν λόγω μαγαζί είναι τόσο κοντά στο σπίτι μου που έρχομαι και με τα πόδια ...ευκαιρία να γνωριστούμε ...πως θα σας γνωρίσω;θα φοράει κανείς Γαρουφαλλο;;;


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom