Αθηναικος καφες

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Μάγκες εφόσον δεν εχει εκδηλώσει κάνεις ενδιαφέρον για τηνιακο το αλλαζουμε για παραλία μεριά!!, συναντιομαστε εκει που λέτε και πάμε προς τα κάτω παραλία!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.288
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
N

notakos600

Guest
Μάγκες εφόσον δεν εχει εκδηλώσει κάνεις ενδιαφέρον για τηνιακο το αλαζουμε για παραλία μεριά!!, συναντιομαστε εκει που λέτε και πάμε προς τα κάτω παραλία!!

Ελπίζω να μην σου έκανα χαλάστρα Αποστόλη Smileys drinking beer Emoticon
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Τροποποίησα και το δικό μου να μη μπερδευτεί κάνεις και να μην υπάρχουν δύο διαφορετικοί τόποι μάζωξης, όποτε συναντιομαστε στο Τροκαντερό στις 19:00 και τραβάμε παραλία!!!
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Ελπίζω να μην σου έκανα χαλάστρα Αποστόλη Smileys drinking beer Emoticon
Χαλάστρα καμία Νότη, είπαμε το θέμα είναι να βρισκόμαστε για όπου να είναι , είδα που δεν είχε γράψει κανείς τίποτα και έγραψα για κάτι που είναι κοντά στο σπίτι οπότε αν πήγαινα και ήμουν μόνος να καθόμουν λίγο και να γύριζα πίσω !! Από τη στιγμή που γουστάρουμε για κάτω παραλία εννοείται ότι θα έρθω κάτω!!!
 
N

notakos600

Guest
Χαλάστρα καμία Νότη, είπαμε το θέμα είναι να βρισκόμαστε για όπου να είναι , είδα που δεν είχε γράψει κανείς τίποτα και έγραψα για κάτι που είναι κοντά στο σπίτι οπότε αν πήγαινα και ήμουν μόνος να καθόμουν λίγο και να γύριζα πίσω !! Από τη στιγμή που γουστάρουμε για κάτω παραλία εννοείται ότι θα έρθω κάτω!!!
GivingSmileys drinking beer Emoticon
 

panostsi

well know member
Δημοσιεύσεις
2.980
Ηλικία
37
Περιοχή
Χαϊδάρι
Μοτοσυκλέτα
Bandit 650
Όνομα
panostsi
Μέσα κ εγώ φυσικά!!! Στο περίπτερο στις 7!! Αν αργήσω κάνα 5λεπτο θα έχω σταματήσει στην καντίνα πιο πριν για βρώμικο!!! abcdefghgkabcdefghgk
Εγώ λέω να την κάνω την επίσκεψη στην καντίνα
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Εγώ λέω να την κάνω την επίσκεψη στην καντίνα
Να χτυπήσουμε ένα στο πήγαινε και στο γύρνα σταματάμε στη βούτα για άλλο ένα!!!! abcdefghgk
 

panostsi

well know member
Δημοσιεύσεις
2.980
Ηλικία
37
Περιοχή
Χαϊδάρι
Μοτοσυκλέτα
Bandit 650
Όνομα
panostsi
Να χτυπήσουμε ένα στο πήγαινε και στο γύρνα σταματάμε στη βούτα για άλλο ένα!!!! abcdefghgk
Εννοείται αν και σε αυτό στην βουτά την έχω πατήσει.... Δεν είχα προλάβει να πάω σπίτι abcdefghgk
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Εννοείται αν και σε αυτό στην βουτά την έχω πατήσει.... Δεν είχα προλάβει να πάω σπίτι abcdefghgk
Είναι αυτό που λέει, ούτε το φως προλαβαίνεις να ανάψεις, ούτε και να το σκεφτείς!!! abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

panostsi

well know member
Δημοσιεύσεις
2.980
Ηλικία
37
Περιοχή
Χαϊδάρι
Μοτοσυκλέτα
Bandit 650
Όνομα
panostsi
Είναι αυτό που λέει, ούτε το φως προλαβαίνεις να ανάψεις, ούτε και να το σκεφτείς!!! abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
Ποιο κάτω στο mall απέναντι έχει everest εκεί μπήκα abcdefghgkabcdefghgkγια το Χαϊδάρι ούτε λόγος να πήγαινα abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 
Top Bottom