ΑΓΟΡΑ CROSSRUNNER 800 2016

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.289
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Ναι γιατί δεν είναι πολλά κυβικά, και για να κρατάς τέτοιες ταχύτητες φορτωμένος δουλεύει ψηλά, γι αυτό και η μεγάλη καταναλωση όπως λες!!

Στο δικό μου το bandit που είναι 1250, με το αντίστοιχο bandit 650, στην εθνική με ίδιες ταχύτητες το μικρό είναι ένα λίτρο πάνω σε κατανάλωση γιατί εγώ στα 150 έχω σχεδον 5χιλ.στροφες, και το 650, 7χιλ στροφές.
 

ThanosP

member
Δημοσιεύσεις
1.709
Ηλικία
32
Περιοχή
Κορινθος
Μοτοσυκλέτα
Africa twin
Tuareg 660
Όνομα
Θάνος
Φίλος με το nc 750 στην εθνική όταν είχα το αφρικα καίγαμε τα ίδια . Βέβαια το αφρικα στα 160-170 έγραφε 7-8λ στιγμιαία .

η μέση λύση είναι ένας μεγάλος κινητήρας που να μπορείς να κρατάς μια καλή ταχύτητα σε χαμηλές στροφές , να φύγει η κωλο εθνική
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.421
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Ροπή παίδες - ροπή .
Εκεί είναι το μυστικό .
Εγώ θα έλεγα στον φίλο να το πάρει το crossrunner ,ειδικά αυτό που κοιτάει γιατί έχει λύσει πολλά θέματα.
Τώρα αν θα κάψει και 10 λ. ναι θα κάψει αλλά όχι κάθε μέρα(αλλά θα το ευχαριστηθεί).
Οι επιδόσεις έχουν και τις ανάλογες καταναλώσεις και το συγκεκριμένο έχει .
 

ChrisParaGR

new member
Δημοσιεύσεις
25
Ηλικία
25
Περιοχή
Thessaloniki
Μοτοσυκλέτα
VFR800X Crossrunner
Όνομα
ChrisVFRX
Ροπή παίδες - ροπή .
Εκεί είναι το μυστικό .
Εγώ θα έλεγα στον φίλο να το πάρει το crossrunner ,ειδικά αυτό που κοιτάει γιατί έχει λύσει πολλά θέματα.
Τώρα αν θα κάψει και 10 λ. ναι θα κάψει αλλά όχι κάθε μέρα(αλλά θα το ευχαριστηθεί).
Οι επιδόσεις έχουν και τις ανάλογες καταναλώσεις και το συγκεκριμένο έχει .
Αυτο ακριβως μου ειπαν και οι περισσοτεροι κατοχοι του μοντελου.. "Θα σου λεει ταισε με και εσυ θα τις παιρνεις αστακο" ειχε πει ενα παλικαρι που την εχει :p
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.421
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Αυτο ακριβως μου ειπαν και οι περισσοτεροι κατοχοι του μοντελου.. "Θα σου λεει ταισε με και εσυ θα τις παιρνεις αστακο" ειχε πει ενα παλικαρι που την εχει :p
Έτσι είναι τα πράγματα ,αφού το γουστάρεις πάρτο .
Το χαμόγελο είναι εγγυημένο μετα τις 7χιλιαδες στροφές.
 

Kapas

new member
Δημοσιεύσεις
294
Ηλικία
34
Περιοχή
Thessaloniki
Μοτοσυκλέτα
Africa twin 750 rd07
Όνομα
Θεόφιλος
Παιδιά να μην ήμαστε αχάριστοι. Έχω ένα Άφρικα που με εμένα πάνω όπως το οδηγάω (οκ δεν του χαριζω καθόλου) καίει 8 λίτρα. Μακάρι να τα έδινα αυτά τα βενζινολεφτα στο vtec που θα μου έπαιρνε και τα χεράκια στην τελική σύγκριση.

Υγ γουστάρω φουλ την μηχανή μου.
 

frankyltc

new member
Δημοσιεύσεις
2
Ηλικία
58
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Παναγιώτης
Είμαι κάτοχος εδώ και 2 χρόνια του 2017 μοντέλου με 24000χμ. Μόνη ένσταση είναι το αμορτισερ που δεν μου αρέσει καθόλου και κάποια στιγμή θα το αλλάξω. Αν είσαι βαρύς να το προσέξεις. Επίσης, αν θελήσεις πλαινές βαλίτσες, γράψου για δωρητής οργάνων. Καταναλώσεις όπως έγραψαν και οι παραπάνω.
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.497
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Είμαι κάτοχος εδώ και 2 χρόνια του 2017 μοντέλου με 24000χμ. Μόνη ένσταση είναι το αμορτισερ που δεν μου αρέσει καθόλου και κάποια στιγμή θα το αλλάξω. Αν είσαι βαρύς να το προσέξεις. Επίσης, αν θελήσεις πλαινές βαλίτσες, γράψου για δωρητής οργάνων. Καταναλώσεις όπως έγραψαν και οι παραπάνω.
Δεν παίρνει πλαϊνές του εμπορίου;
 

frankyltc

new member
Δημοσιεύσεις
2
Ηλικία
58
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Παναγιώτης
Δεν παίρνει πλαϊνές του εμπορίου;
Παίρνει, αλλά με τα κάγκελα που θα βάλεις πίσω έρχεται μια η άλλη. Περιορισμένες επιλογές έτσι και αλλιώς
 
Top Bottom