Έφτασε ο νέος!

Lakisss

new member
Δημοσιεύσεις
50
Ηλικία
46
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Χαιρετώ την παρέα!

Νέος στο forum, αλλά όχι και στην μοτοσυκλέτα.
Πρώτη μου επαφή κάπου στο 1990 στα πέτρινα χρόνια της κατοχής (των δίχρονων), όπου η πρώτη μου βόλτα με την 50αρα vespa του πατέρα μου οδήγησε σε μεγαλοπρεπή τούμπα. Έκτοτε την έμαθα, ακολούθησαν μερικά παπιά, ένα Voge 300acx, και αναμένω σύντομα το 525dsx.
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.286
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Καλώς όρισες
 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.832
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Καλώς ήρθες!!!

cdefgh
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.279
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
cdefgh ... κουραγιο , ολοι καπως ετσι αρχισαμε. Μην κοιτας που τωρα ειμαστε σε περιοδο .... αυτογνωσιας , οι μεγαλυτεροι ....!Tooth
 

kostas1971

new member
Δημοσιεύσεις
270
Ηλικία
52
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
VOGE 500DS
Όνομα
Κωστας
Χαιρετώ την παρέα!

Νέος στο forum, αλλά όχι και στην μοτοσυκλέτα.
Πρώτη μου επαφή κάπου στο 1990 στα πέτρινα χρόνια της κατοχής (των δίχρονων), όπου η πρώτη μου βόλτα με την 50αρα vespa του πατέρα μου οδήγησε σε μεγαλοπρεπή τούμπα. Έκτοτε την έμαθα, ακολούθησαν μερικά παπιά, ένα Voge 300acx, και αναμένω σύντομα το 525dsx.
Welcome
 

man25

new member
Δημοσιεύσεις
42
Ηλικία
35
Περιοχή
Greece
Όνομα
man25
Καλώς ήρθες Νίκο! Ο Νίκος γνωστός και σε άλλα φόρουμ για τις μόντες του, με πολύ ενδιαφέρουσα την χειροποίητη βάση βεντιλατερ στο 300acx που έριξε τη θερμοκρασία λειτουργίας αισθητά και που βάζει ιδέες και σε εμάς με το 300ds να κάνουμε τα ίδια! Με το καλό να παραλάβεις το 525ds!
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.541
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Χαιρετώ την παρέα!

Νέος στο forum, αλλά όχι και στην μοτοσυκλέτα.
Πρώτη μου επαφή κάπου στο 1990 στα πέτρινα χρόνια της κατοχής (των δίχρονων), όπου η πρώτη μου βόλτα με την 50αρα vespa του πατέρα μου οδήγησε σε μεγαλοπρεπή τούμπα. Έκτοτε την έμαθα, ακολούθησαν μερικά παπιά, ένα Voge 300acx, και αναμένω σύντομα το 525dsx.
WelcomecdefghWelcome
 
Top Bottom