Έκθεση Μοτοσυκλέτας 2024

ThanosP

member
Δημοσιεύσεις
1.707
Ηλικία
32
Περιοχή
Κορινθος
Μοτοσυκλέτα
Africa twin
Tuareg 660
Όνομα
Θάνος
Κυριακή θα ξαναπάω μετά τις 14:00 που τελειώνω την βάρδια. @Pan-dvs θέλω να δω κάτι ακόμα πριν κατασταλαξω Tooth
Τι να καταλήξεις για πες ρε Κώστα ; Και άσε τους γρίφους Tooth
 

ThanosP

member
Δημοσιεύσεις
1.707
Ηλικία
32
Περιοχή
Κορινθος
Μοτοσυκλέτα
Africa twin
Tuareg 660
Όνομα
Θάνος
Καλησπέρα μάγκες είναι κανείς που θέλει να πάει στην έκθεση την Κυριακή να πάμε παρέα,μην κάνω καμιά πατάτα αχαχαχαχ. Σοβαρά αν θέλει κάποιος ας γράψει από κάτω ευχαριστώ.
Ηρακλή έλα μαζί μας , τι ώρα θες να πας ;
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.819
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Θα ξεκινήσω από Καλαμάτα την Κυριακή κατά τις 8 ώστε να είμαι 10:30 επάνω να προλάβω τον πολύ τον κόσμο.
Σου έχω στείλει μήνυμα Νίκο
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.819
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Ηρακλή έλα μαζί μας , τι ώρα θες να πας ;
Καλησπέρα Θάνο περιμένω τον Πάνο ρε αύριο θα ξέρω ώρα, είναι ευκαιρία να τον γνωρίσω κι από κοντά. Θα σε πάρω τηλέφωνο καθώς μιλάμε οκ για Κυριακή να ξέρεις
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.819
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Εμείς από Κόρινθο θα ανέβουμε Κυριακή μεσημέρι εάν κάποιος έχει κανονίσει για τότε πείτε μας
Αύριο να το δούμε όλοι μαζί που θα πάμε παρέα να κάνουμε και παρέα χαχαχ.
 

ThanosP

member
Δημοσιεύσεις
1.707
Ηλικία
32
Περιοχή
Κορινθος
Μοτοσυκλέτα
Africa twin
Tuareg 660
Όνομα
Θάνος
Καλησπέρα Θάνο περιμένω τον Πάνο ρε αύριο θα ξέρω ώρα, είναι ευκαιρία να τον γνωρίσω κι από κοντά. Θα σε πάρω τηλέφωνο καθώς μιλάμε οκ για Κυριακή να ξέρεις
Έγινε Ηρακλή πάρε τηλέφωνο Κυριακή !!! Αν με ψάχνεις στην έκθεση έχω μπανισει από φωτογραφίες μια ξανθιά στην bmw abcde abcdefghgk
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.819
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Έγινε Ηρακλή πάρε τηλέφωνο Κυριακή !!! Αν με ψάχνεις στην έκθεση έχω μπανισει από φωτογραφίες μια ξανθιά στην bmw abcde abcdefghgk
Δεν με νοιάζει τίποτα καλό παιδί να είναι μόνο. Ρε Θάνο να βάλουμε και κολόνια έτσι να είμαστε beautiful χαχαχα
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.408
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Έγινε Ηρακλή πάρε τηλέφωνο Κυριακή !!! Αν με ψάχνεις στην έκθεση έχω μπανισει από φωτογραφίες μια ξανθιά στην bmw abcde abcdefghgk
Κουντος ΣΤο Μαυρέλι στην εντφιλτ από εμεναμπαικ
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.819
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Να πας να βγεις φωτό μαζιτσσ Hug
Οκ θα το κάνω!!! Αλλά δεν θέλω ζήλια μετά χααχαχ. Ξέρεις έχω μια αδυναμία ιδιαίτερη στο χρώμα αυτό, ελπίζω να είναι εκεί.
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.408
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Οκ θα το κάνω!!! Αλλά δεν θέλω ζήλια μετά χααχαχ. Ξέρεις έχω μια αδυναμία ιδιαίτερη στο χρώμα αυτό, ελπίζω να είναι εκεί.
Περιμένω φωτό
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.256
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Ωραία η έκθεση πολυ καλυτερη απο την προηγούμενη που ελειπαν αρκετες εταιρειες αρκετα νεα μοντελα το νεοεισερχομενο kove με απογοητευσε ,ψευτικο κινεζικο με σουμιαδες για αναρτησης το σουζουκι gsx gx δεν με αρεσε βεβαια αυτα ειναι γουστα και απο οτι μας ειπε ο πωλητης δεν το δινει τριβαλιτσο μονο με πλαινες μαλλον το υποπλαισιο δεν αντεχει
Παντος η καρδια μου σκιρτησε με το bmw 1250 rt και το multistrada v4
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.413
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Ωραία η έκθεση πολυ καλυτερη απο την προηγούμενη που ελειπαν αρκετες εταιρειες αρκετα νεα μοντελα το νεοεισερχομενο kove με απογοητευσε ,ψευτικο κινεζικο με σουμιαδες για αναρτησης το σουζουκι gsx gx δεν με αρεσε βεβαια αυτα ειναι γουστα και απο οτι μας ειπε ο πωλητης δεν το δινει τριβαλιτσο μονο με πλαινες μαλλον το υποπλαισιο δεν αντεχει
Παντος η καρδια μου σκιρτησε με το bmw 1250 rt και το multistrada v4
Όπα!
Σκάνε και οι κανονιές!
 
Top Bottom