Άγιοι Θεόδωροι 2/11, καφές με παπιοσκούτερ

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Επιτρέψτε μου να διευκρινίσω σχετικά με το βιντεάκι δύο προβληματάκια :
-Προσωπικό που δεν ανοίγω ταχύτητα με το μηχανάκι κρύο. Έχω λόξα να το ζεσταίνω εν κινήσει για δεκάλεπτο. Αυτό είχε ως αποτέλεσμα να αποκοπώ με την εκκίνηση και να τραβήξω ελάχιστα πλάνα μόνο από τους τελευταίους.
-Τεχνικό που το τηλεχειριστήριο αποφάσισε ξαφνικά να πάψει να λειτουργεί και χάσαμε πλάνα με <<ψαράκια κλπ>> Το επανέφερα στον καφέ. Οι τεχνολογικοί δαίμονες τάχουν αυτά ως γνωστόν.
Δυστυχώς υπάρχουν και αυτά τα θεματάκια πλην όμως εκτιμώ πως το πνεύμα της ημέρας εδόθη.Smileys drinking beer Emoticon

Υ.Γ. Να επαναλάβω και από εδώ πως αν προσπερνώ κάποιους συντρόχους-ισες το κάνω για <<σκηνοθετικούς>> λόγους και για νάχω πλάνα από όσο το δυνατόν περισσότερους συντρόχους-ισες.
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.287
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Καλημέρα σκουτεροπαπάκηδες πάσης φύσεως και κυβισμού.

Το βίντεο ψήθηκε και είναι έτοιμο προς βρώσιν.
Δεν σας έχει όλους προειδοποιώ, ειδικά αυτούς που ΔΕΝ ήτανε.abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
Κατεβλήθη πάσα δυνατή προσπάθεια να σας έχω όλους πλην όμως δεν ευοδώθηκε. Οι λοιποί στις επόμενες.Yes

Πάλι δεν είμαι μέσα!!
Θα παρεξηγιομουν αλλά δε θα παρεξηγηθώ, γιατί δεν ήρθα έτσι κι αλλιώς!!! Smileys drinking beer Emoticon
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Πάλι δεν είμαι μέσα!!
Θα παρεξηγιομουν αλλά δε θα παρεξηγηθώ, γιατί δεν ήρθα έτσι κι αλλιώς!!! Smileys drinking beer Emoticon
Και εγώ που ήμουν, που είμαι;RollingRollingRolling
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Την επόμενη φορά όσοι δεν ήσασταν στα καρέ και οι συμμετέχοντες και οι μη συμμετέχοντες στο καρέ της διανοίας και αν δεν είστε στην μεθεπόμενη, κάπου θα βρεθείτε πού θα πάει ?RollingRollingRolling
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Να και το βιδεο abcdefghgk

Hollywood γ*******στερό βίντεο και ακόμα καλύτερη μουσική Θόδωρα... Είδα και το μηχανάκι μου επιτέλους..
 
Top Bottom