Honda CB650F

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.701
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ

angelthing

member
Δημοσιεύσεις
1.680
Μοτοσυκλέτα
Tracer 9, F700GS, CRF300L
Όνομα
Angelos
Εεεχμμμμ ..... μόνο εγώ θεωρώ τα 6,5 lt/100km (ως μέση κατανάλωση όπως αναφέρεται στο άρθρο, με ελάχιστη τα 5,9) πολύ υψηλή κατανάλωση για τα δεδομένα της μηχανής ?
 

Face

member
Δημοσιεύσεις
669
Ηλικία
55
Περιοχή
ATHENS
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI V-strom 650 XT
Όνομα
NIKOS
Εεεχμμμμ ..... μόνο εγώ θεωρώ τα 6,5 lt/100km (ως μέση κατανάλωση όπως αναφέρεται στο άρθρο, με ελάχιστη τα 5,9) πολύ υψηλή κατανάλωση για τα δεδομένα της μηχανής ?
ω ναι ειναι υψηλα, και το δικο μου αν του "πιω το αιμα" 5,3-5,5 καπου εκει( μπορει να λεω και πολλα).
 

angelthing

member
Δημοσιεύσεις
1.680
Μοτοσυκλέτα
Tracer 9, F700GS, CRF300L
Όνομα
Angelos
ω ναι ειναι υψηλα, και το δικο μου αν του "πιω το αιμα" 5,3-5,5 καπου εκει( μπορει να λεω και πολλα).

Έτσι. Και ναι μεν βγάζει πιο πολλά άλογα από το SV αλλά οι στροφές που τα βγάζει (όπως είναι αναμενόμενο και όπως αναφέρει και το άρθρο) το κάνουν αισθητά λιγότερο χρηστικό.
Κατά το παλαιό ρητό: 'Its not just what you got, but what you can do with it ! '
 

BULMONT

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.307
Ηλικία
60
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Μοτοσυκλέτα
ΚΤΜ 1190
Όνομα
BAΓΓΕΛΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Εεεχμμμμ ..... μόνο εγώ θεωρώ τα 6,5 lt/100km (ως μέση κατανάλωση όπως αναφέρεται στο άρθρο, με ελάχιστη τα 5,9) πολύ υψηλή κατανάλωση για τα δεδομένα της μηχανής ?


Ε, με τα γκάζια που 'χει τι περιμένεις........abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

Face

member
Δημοσιεύσεις
669
Ηλικία
55
Περιοχή
ATHENS
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI V-strom 650 XT
Όνομα
NIKOS
Έτσι. Και ναι μεν βγάζει πιο πολλά άλογα από το SV αλλά οι στροφές που τα βγάζει (όπως είναι αναμενόμενο και όπως αναφέρει και το άρθρο) το κάνουν αισθητά λιγότερο χρηστικό.
Κατά το παλαιό ρητό: 'Its not just what you got, but what you can do with it ! '
GivingGivingGiving
 
Top Bottom