Φεστιβάλ ταξιδιωτικού μοτοσικλετισμού

dkamzelas86

Moderator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
467
Ηλικία
38
Περιοχή
ΦΛΩΡΙΝΑ
Όνομα
Δημήτρης
Εννοείται ότι οι περισσότεροι το μάθαμε σήμερα το πρωί από τοπικό site... Η ΜΟΤΟΕ μάλλον δε θέλει επαφή με τους ντόπιους μοτοσικλετιστές. Τουλάχιστον θα μάθαινε ότι ο δρόμος για Πρέσπες είναι κλειστός εδώ και καιρό και για να περάσει κάποιος, κάνει γύρω στα 2 χιλιόμετρα χωματόδρομο με μεγάλη υψομετρική κλίση και χοντρό γαρμπιλι κάτω...

Στάλθηκε από το 2306EPN60G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

EvangeloSKG

member
Δημοσιεύσεις
1.699
Ηλικία
48
Περιοχή
Μαρούσι
Μοτοσυκλέτα
R1250GS HP
Όνομα
Βαγγέλης
Περιοχή
Μαρούσι
Σαν ιδέα πάντως δεν είναι καθόλου κακή:
πρώτα απ'όλα μάλλον δε θα έδειχναν ενδιαφέρον διάφοροι καγκουραίοι burn-outιάρηδες και θα ήμασταν ήσυχοι,
θα μπορούσαν να έχουν περίπτερα διάφορες εταιρείες και να παρουσιάζουν adventure καλούδια
προσκεκλημένοι μοτοταξιδιάρηδες ομιλητές και προβολές βίντεο
ίσως workshops με τεχνικές οδήγησης.
Δεν ξέρω πάλι, ίσως μ'έχει πειράξει η αποχή από τα τσίπουρα και έχω παραισθήσεις....
 

Pan-dvs

well know member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
15.754
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Εννοείται ότι οι περισσότεροι το μάθαμε σήμερα το πρωί από τοπικό site... Η ΜΟΤΟΕ μάλλον δε θέλει επαφή με τους ντόπιους μοτοσικλετιστές. Τουλάχιστον θα μάθαινε ότι ο δρόμος για Πρέσπες είναι κλειστός εδώ και καιρό και για να περάσει κάποιος, κάνει γύρω στα 2 χιλιόμετρα χωματόδρομο με μεγάλη υψομετρική κλίση και χοντρό γαρμπιλι κάτω...

Στάλθηκε από το 2306EPN60G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Η ΜΟΤΟΕ κλεινετε ολο και περισσοτερο στο καβουκι της.Προσωπικα το θεωρω ενα πανηγυρι.Μπορει να αδικω την συγκεκριμενη κινηση αλλα κατι μου καθεται στραβα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

angelthing

member
Δημοσιεύσεις
1.723
Μοτοσυκλέτα
Tracer 9, F700GS, CRF300L
Όνομα
Angelos
Για τη ΜΟΤΟΕ δεν έχω να πω κάτι γενικότερα πλέον ....

Συν τοις άλλοις συνεχίζουν την τσίχλα πως το Ταίναρο είναι το νοτιότερο άκρο της ηπειρωτικής ευρώπης, γεγονός που τους δείχνει και ως εσφαλμένα προετοιμασμένους στις πληροφορίες που παρέχουν για τα event τους
 
Top Bottom