Νέα μάρκα μοτοσυκλέτας

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.977
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ

Follow the M - Τελικά τα teaser για τη νέα μάρκα μοτοσυκλετών του KSR Group οδήγησαν σε... νεά σειρά teaser! -​

857aa8c63c6383c4fdf87c4ba2233b67_XL.jpg

Κοίτα να δεις. Τα 2 teaser του KSR Group που παρέπεμπαν στις 4/2/2021 για την παρουσίαση μιας νέας μάρκας μοτοσυκλετών, μας οδήγησαν σε... μια δεύτερη σειρά teaser, και όχι στην παρουσίαση που περιμέναμε. Ας είναι. Δείτε το πρώτο teaser, και ακολουθήστε το Μ για να δούμε κάποια στιγμή τη νέα αυτή εταιρεία.
Και καλά να μας έδιναν δυο-τρία στοιχεία, αλλά στο τρίτο teaser (και πρώτο της 2ης σειράς) βλέπουμε μόνο... το κλειδί από ένα μοντέλο της νέας "Μ" και το κίτρινο χρώμα που θα χαρακτηρίζει την εταιρεία. Το υπόλοιπο βίντεο είναι ένα τριπάκι -σημειώστε δεν γινόμαστε ειρωνικοί- με τον ήρωα να χάνεται μεταξύ πραγματικού και φανταστικού, και το κλιπ να φέρνει λίγο σε Matrix και λίγο σε My own private Idaho.

Δείτε το teaser παρακάτω και κάντε υπομονή μέχρι το επόμενο.




Follow the M - 2ο teaser, ένα μένει ακόμα πριν την επίσημη αποκάλυψη της νέας μάρκας μοτοσυκλετών​

546513fbb77e0b27a6ce15a6e6ebe3e0_XL.jpg
Το KSR Group έδωσε στη δημοσιότητα το 2ο teaser στη σειρά των Video που στο τέλος θα αποκαλύψουν μια νέα μάρκα μοτοσυκλετών. Ένα ακόμη έμεινε, μέχρι τη μεγάλη αποκάλυψη στις 16/2/2021.
Στο 2ο αυτό teaser θα δείτε τον πρωταγωνιστή της σειράς να βλέπει ξανά περίεργα κίτρινα όνειρα, και να ακούει μια γυναικεία φωνή να τον καλεί. "Follow the M."

Και εκεί όπου ξυπνά, μπορούμε να δούμε πίσω του να περνά αστραπιαία μια μικρή μοτοσυκλέτα που μάλλον έχει την εξάτμιση ψηλά. Είναι αυτή η πρώτη εμφάνιση της Μ;
Δείτε το βίντεο, και κάντε αναμονή για το 3ο teaser στις 12/2 και για την αποκάλυψη στις 16/2.



Αποκάλυψη στις 16 Φεβρουαρίου – 3ο Επεισόδιο​

cdb4f2d063c45fd0f6a4f6ff2dd03eba_XL.jpg

Το παιχνίδι των παραισθήσεων του Max πλησιάζει στο τέλος του καθώς το 3ο επεισόδιο που ανέβηκε σήμερα, μας λέει πως στις 16 Φεβρουαρίου θα τα μάθουμε τελικά όλα. Το στοιχείο που μας δίνει αυτό το επεισόδιο δεν είναι άλλο από το site “follow the M” που είναι πλέον στον αέρα και -όπως σας είχαμε πει- φαίνεται από το μενού που υπάρχει στο site πως έχει ήδη προβλεφθεί η υποστήριξη των Ελληνικών, ακριβώς γιατί εδώ στην Ελλάδα βρίσκεται ένα νευραλγικό κομμάτι τόσο αυτής της μάρκας, όσο και του KSR Group που εξηγήσαμε εδώ, βρίσκεται πίσω από το εγχείρημα. Κι επίσημα πλέον το KSR Group βρίσκεται πίσω από το "Μ", από την στιγμή που στις πληροφορίες του site ξεκάθαρα αναφέρεται το όνομα του Αυστριακού Ομίλου.
Λίγες ημέρες ακόμη λοιπόν για να μάθουμε το όνομα και περισσότερες πληροφορίες για το μυστηριώδες “M”. Προς το παρόν το site “follow the M” έχει όλη την ιστορία του Max, του κεντρικού ήρωα που ακροβατεί ανάμεσα σε δύο πραγματικότητες και περιμένει να ανακαλύψει κι εκείνος την μεγάλη απάντηση στο ερώτημα. Επίσης στο 3ο επεισόδιο και πάλι για ένα και μόνο καρέ, βλέπουμε την σκιά ενός ακόμη μοντέλου που είναι ξεκάθαρα μία μικρο-μεσαία on-off, η δεύτερη μοτοσυκλέτα της γκάμας που σκιαγραφείται αχνά...


Πηγη www.bikeit.gr
 

Kuklinski

well know member
Δημοσιεύσεις
3.469
Ηλικία
123
Μοτοσυκλέτα
Brough Superior ss100
Όνομα
Ακης
Περιοχή
Brooklyn NY
Να δω το φαιρινγκ της Finja να σκαβει στους δρόμους του Μπαγκλαντές και την καρινα να οργωνει τα χωραφια του Πακιστάν....χαχαχα
Παντως με τιμη 2000€ για 500 κυβικα ...δεν είναι ασχημα....
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.453
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Παντως με τιμη 2000€ για 500 κυβικα ...δεν είναι ασχημα....
Καινούριο πράμα.Είσαι ήσυχος.
Έχει και εγγύηση!
:sopase:
 

esel

Μαθουσάλας member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
17.281
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.615
Ηλικία
55
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Να δω το φαιρινγκ της Finja να σκαβει στους δρόμους του Μπαγκλαντές και την καρινα να οργωνει τα χωραφια του Πακιστάν....χαχαχα
Παντως με τιμη 2000€ για 500 κυβικα ...δεν είναι ασχημα....
Σχεδον 2000κ δινει για iphone 12 pro ο Ελληναρας (αυτοι που τα στερουνται παντα,και δεν τα εχουν)
αλλα το Finja δεν το κοιτα.Bcdefgh
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.615
Ηλικία
55
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
2κ για μηχανάκι 500 κυβικά Α2; Έπαιρνα χαλαρά!

Οχι...που θα ήμουν πιτσιρικάς για Α2 με 2 κ στο χέρι και θα προτιμούσα ξέρω γω GS500 25ετίας!Laugh
Ειπαμε ειναι για Κινεζους και Τζαπανεζους, αντε και για μενα που ειμαι 1.74!
Αληθεια σε HUINDAI ATOS εχεις μπει? Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
 
Τελευταία επεξεργασία:

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Ειπαμε ειναι για Κινεζους και Τζαπανεζους, αντε και για μενα που ειμαι 1.74!
Αληθεια σε HUINDAI ATOS εχει μπει? Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
Το πρώτο το Atos είναι εξαιρετικά άνετο!
Και το πρωτο μου αμάξι ήταν το accent.

Αγαπάω Hyundai! Οδηγικά για τον φούτσο, αλλά άσπαστα για εργάτες καθημερινά.
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.615
Ηλικία
55
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Το πρώτο το Atos είναι εξαιρετικά άνετο!
Και το πρωτο μου αμάξι ήταν το accent.

Αγαπάω Hyundai! Οδηγικά για τον φούτσο, αλλά άσπαστα για εργάτες καθημερινά.
Χαλαμε το νημα αλλα δεν πειραζει πιστευω. Η ερωτηση ηταν αν χωραγες Yes (συσχετισμος γινεται) και τπτ αλλο!
Τωρα για την αξιοπιστια και οδηγικη συμπεριφορα των Ηyundai ειναι γνωστη!
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Χαλαμε το νημα αλλα δεν πειραζει πιστευω. Η ερωτηση ηταν αν χωραγες Yes (συσχετισμος γινεται) και τπτ αλλο!
Τωρα για την αξιοπιστια και οδηγικη συμπεριφορα των Ηyundai ειναι γνωστη!
Με τέρμα τραβηγμενο το κάθισμα πίσω ήμουν και άνετος.
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.615
Ηλικία
55
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Με τέρμα τραβηγμενο το κάθισμα πίσω ήμουν και άνετος.
Το εκανες τριθεσιο δηλαδη....οκ καταλαβα!
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Ελπίζω κι εύχομαι το "Μ" της μάρκας να μην παραπέμπει σε διάσημη Ελληνική κουβέντα.. eye
Εύχομαι να μη βγει σαν το βιβλίο του Ανδρουλάκη Μ...(εις την)νι!

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Ελπίζω κι εύχομαι το "Μ" της μάρκας να μην παραπέμπει σε διάσημη Ελληνική κουβέντα.. eye
Οι διαφημίσεις τους πάντως παραπέμπουν στην ελληνική λέξη "Μ" 100%!!!!
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.453
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Top Bottom