Μανέτα συμπλέκτη

ninja

new member
Δημοσιεύσεις
21
Ηλικία
27
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Ηλέκτρα
Παιδιά καλησπέρα!
Πρόσφατα έκανα μια βλακεία και μου έσπασε η άκρη της μανέτας του συμπλέκτη και ψάχνω να την αντικαταστήσω.
Ξέρει κανείς που θα βρω για yamaha mt 03? γιατι όσες βρίσκω είναι για παλιότερα μοντέλα και η αλήθεια είναι ότι δε ξέρω αν υπάρχουν διαφορές...
Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!
 

Aggelos 1969

well know member
Δημοσιεύσεις
2.483
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Transalp 650
Όνομα
Άγγελος
Περιοχή
Αχαρναί Αττικής
Ηλέκτρα αν δεν έχεις κάποια περίεργη μανέτα(που δεν νομίζω) μπορείς να βάλεις και after market με κόστος από ότι γνωρίζω στα 15-20 ευρώ. Λογικά σου κάνουν και από παλιότερα μοντέλα αν πας να τις δεις θα καταλάβεις αν σου κάνουν.
 

ninja

new member
Δημοσιεύσεις
21
Ηλικία
27
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Ηλέκτρα
Ηλέκτρα αν δεν έχεις κάποια περίεργη μανέτα(που δεν νομίζω) μπορείς να βάλεις και after market με κόστος από ότι γνωρίζω στα 15-20 ευρώ. Λογικά σου κάνουν και από παλιότερα μοντέλα αν πας να τις δεις θα καταλάβεις αν σου κάνουν.
όχι δεν εχω πειραγμενη, της μανας του εχω. οταν λες after market εννοεις μεταχειρισμενη;
 

Aggelos 1969

well know member
Δημοσιεύσεις
2.483
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Transalp 650
Όνομα
Άγγελος
Περιοχή
Αχαρναί Αττικής
όχι δεν εχω πειραγμενη, της μανας του εχω. οταν λες after market εννοεις μεταχειρισμενη;
Όχι Ηλέκτρα πουλάνε σε μαγαζιά εκτός της γνήσιας και άλλες μανέτες που ταιριάζουν στο μηχανάκι σου. Αλλά είναι πιο φθηνές από την δικιά του και κάποιες φορές καλύτερη.
 

tedvj23

member
Δημοσιεύσεις
859
Περιοχή
Patra City
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Παιδιά καλησπέρα!
Πρόσφατα έκανα μια βλακεία και μου έσπασε η άκρη της μανέτας του συμπλέκτη και ψάχνω να την αντικαταστήσω.
Ξέρει κανείς που θα βρω για yamaha mt 03? γιατι όσες βρίσκω είναι για παλιότερα μοντέλα και η αλήθεια είναι ότι δε ξέρω αν υπάρχουν διαφορές...
Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!
Η γνήσια απο yamaha πόσο κάνει?
 

Face

member
Δημοσιεύσεις
669
Ηλικία
55
Περιοχή
ATHENS
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI V-strom 650 XT
Όνομα
NIKOS
Δες αν θελεις και τις Puig θα βρεις για το μοντελο σου (ειναι λιγο ακριβες περιπου 60-70ευρω).
 

ninja

new member
Δημοσιεύσεις
21
Ηλικία
27
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Ηλέκτρα

Aggelos 1969

well know member
Δημοσιεύσεις
2.483
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Transalp 650
Όνομα
Άγγελος
Περιοχή
Αχαρναί Αττικής

ninja

new member
Δημοσιεύσεις
21
Ηλικία
27
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Ηλέκτρα

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.412
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Το καλό με τις μανετες συμπλέκτη είναι ότι λόγω απλότητας μπορείς να βάλεις σχεδόν οποιαδήποτε αφτερ μάρκετ κυκλοφορεί, εν αντιθέσει με του φρενου που είναι πιο συγκεκριμένες.
 

ninja

new member
Δημοσιεύσεις
21
Ηλικία
27
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Ηλέκτρα
Πήρες στην αντιπροσωπεία της yamaha και σου είπαν ότι δεν έχουν για το μηχανάκι σου?cdefghig
Πήρα σήμερα και μου είπαν ότι υπάρχει διαθέσιμη για το μοντέλο του 2020 και είναι γύρω στα 25 ευρω. Ακριβή μου φάνηκε σε σχέση με αυτές που βρήκα online αλλά θα τη βάλω
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.491
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Πήρα σήμερα και μου είπαν ότι υπάρχει διαθέσιμη για το μοντέλο του 2020 και είναι γύρω στα 25 ευρω. Ακριβή μου φάνηκε σε σχέση με αυτές που βρήκα online αλλά θα τη βάλω

Ηλεκτρα δεν ειναι ακριβη.Υπαρχουν κατι ψευτικες με κατω απο 20 αλλα δεν λενε.

Ασημενια την πηρες?
 

ninja

new member
Δημοσιεύσεις
21
Ηλικία
27
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Ηλέκτρα
Ηλεκτρα δεν ειναι ακριβη.Υπαρχουν κατι ψευτικες με κατω απο 20 αλλα δεν λενε.

Ασημενια την π
Ηλεκτρα δεν ειναι ακριβη.Υπαρχουν κατι ψευτικες με κατω απο 20 αλλα δεν λενε.

Ασημενια την πηρες?
Ναι ναι ασημενια! ναι, σε σχεση με αυτες που βρηκα είναι ενα δεκαρικο πανω αλλα προφανως αυτες δεν ειναι οι αυθεντικες
 

ninja

new member
Δημοσιεύσεις
21
Ηλικία
27
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Ηλέκτρα
Ηλεκτρα δεν ειναι ακριβη.Υπαρχουν κατι ψευτικες με κατω απο 20 αλλα δεν λενε.

Ασημενια την πηρες?
Ναι δεν είναι ακριβη, είναι σε σχεση με τις αλλες που βρηκα αλλα προφανως δεν είναι οι αυθεντικες. ναι ασημενια!
 

tedvj23

member
Δημοσιεύσεις
859
Περιοχή
Patra City
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Πήρα σήμερα και μου είπαν ότι υπάρχει διαθέσιμη για το μοντέλο του 2020 και είναι γύρω στα 25 ευρω. Ακριβή μου φάνηκε σε σχέση με αυτές που βρήκα online αλλά θα τη βάλω
Και καλά θα κάνεις!καινούργιο μηχανάκι έχεις!βάλε και καμιά φωτό να πάρουμε μάτι(το μεκανακι εννοώ...Tooth)..
 
Top Bottom