Κράνη με hud display

dkamzelas86

Moderator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
407
Ηλικία
38
Περιοχή
ΦΛΩΡΙΝΑ
Όνομα
Δημήτρης
Η προσπάθεια ή μάλλον η δοκιμή της shoei όσον αφορά τη νέα εποχή της πληροφορίας και επικοινωνίας στα κράνη. Σίγουρα δεν είναι ακόμα έτοιμη και γι'αυτό δεν πωλείται επίσημα το συγκεκριμένο, αλλά το ενδιαφέρον για τη συνέχεια της εξέλιξης είναι επίσημο πλέον.

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Η προσπάθεια ή μάλλον η δοκιμή της shoei όσον αφορά τη νέα εποχή της πληροφορίας και επικοινωνίας στα κράνη. Σίγουρα δεν είναι ακόμα έτοιμη και γι'αυτό δεν πωλείται επίσημα το συγκεκριμένο, αλλά το ενδιαφέρον για τη συνέχεια της εξέλιξης είναι επίσημο πλέον.

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Για να φτάσει αυτή η τεχνολογία στα flip ups που φοράω θα περάσει ο αιώνας..,
 

jliordos

old member
Δημοσιεύσεις
4.535
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μοτοσυκλέτα
BMW R1250GS ADVENTURE
Όνομα
Ιωάννης
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Πλέον η τεχνολογία καλπάζει και θα βγαίνουν ολοένα και περισσότερα τέτοια gadget. Τώρα ποιος θα τα παίρνει? Αυτός που μπορεί, σαφώς.
 

dkamzelas86

Moderator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
407
Ηλικία
38
Περιοχή
ΦΛΩΡΙΝΑ
Όνομα
Δημήτρης
Πλέον η τεχνολογία καλπάζει και θα βγαίνουν ολοένα και περισσότερα τέτοια gadget. Τώρα ποιος θα τα παίρνει? Αυτός που μπορεί, σαφώς.
Απ ότι είδα στο βίντεο, του κόστισε γύρω στα 1000 δολάρια. Και είναι το μοναδικό κράνος με αυτή την τεχνολογία. Μετά είναι και τα γυαλιά της BMW.. Σε 5 με 10 χρόνια πιστεύω θα βγάλουν και άλλοι κατασκευαστές κάτι παρόμοιο. Αν η τιμή πέσει σε επίπεδα ενός premium απλού κράνους, πιστεύω θα το αγοράσουν πολλοί..

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.412
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Έχει καμια 4ετια :
Βέβαια πρωτοπορος εταιρία είναι η nolan από το '13 έβγαλε ένα τέτοιο.
Η δεύτερη γενιά,σε συνεργασία με την sony είναι γεγονος
 
Top Bottom