Τεχνικό Επισκευή πλαστικών

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.393
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Δύο ταξίδια το πολύ χαχααχα
Μετά θα παίξει η λύση του μεντεσε με πιρτσίνι .
Και θα ναι μια χαρά πίστεψε με
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.166
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Πάντως για να σπάσει ο μεντεσές αν δεν χτύπησε πουθενά μου μυρίζει πολυμερισμός της βαλίτσας, τι μάρκα είναι αν επιτρέπεις;
 

NikosG

new member
Δημοσιεύσεις
438
Περιοχή
Athens
Όνομα
Νίκος
Πάντως για να σπάσει ο μεντεσές αν δεν χτύπησε πουθενά μου μυρίζει πολυμερισμός της βαλίτσας, τι μάρκα είναι αν επιτρέπεις;
Sh 150. Έσπασε γιατί κόπηκαν τα λαστιχακια συγκρατησης
 

NikosG

new member
Δημοσιεύσεις
438
Περιοχή
Athens
Όνομα
Νίκος
Η βαλίτσα τι μάρκα είναι
Της Χόντα η γνησια
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.275
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Επωληθη γνήσια Χοντα (για δύο κρανη) σε φίλο Λαρισαιο. Κανένα πρόβλημα σε τόσα ταξίδια μου με το Sh350 ...! cdefghigi

1692639141413_compress60.jpg
 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.829
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Της Χόντα η γνησια
Νικο το καπακι της βαλιτσας εχει τροπο (π.χ ενα κορδονι) να σταματα σε καποιο σημειο;

Ενα θεμα που εχουν καποιες βαλιτσες (αν οχι ολες) οταν ανοιξουν πανω απο καποιες μοιρες τοτε ζοριζεται ο μεντεσες και αν ζοριστει σπαει...
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.817
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Νικο το καπακι της βαλιτσας εχει τροπο (π.χ ενα κορδονι) να σταματα σε καποιο σημειο;

Ενα θεμα που εχουν καποιες βαλιτσες (αν οχι ολες) οταν ανοιξουν πανω απο καποιες μοιρες τοτε ζοριζεται ο μεντεσες και αν ζοριστει σπαει...
Εμένα μια φορά στην αφρικανα έσπασε το πλαστικό που το κρατάει ανοιχτό το καπάκι και τέντωσε όλο το κουτί ευτυχώς δεν έσπασε γιατί ήταν ένα νεφρό χαχαχα. Γενικά είναι καλύτερα μεταλλικές βαλίτσες τουλάχιστον η πίσω και για τους χωματερους οι πλαϊνές να είναι υφάσματα η κάποιο υλικό τύπου δέρματος που έχω δεί.
 

NikosG

new member
Δημοσιεύσεις
438
Περιοχή
Athens
Όνομα
Νίκος
Νικο το καπακι της βαλιτσας εχει τροπο (π.χ ενα κορδονι) να σταματα σε καποιο σημειο;

Ενα θεμα που εχουν καποιες βαλιτσες (αν οχι ολες) οταν ανοιξουν πανω απο καποιες μοιρες τοτε ζοριζεται ο μεντεσες και αν ζοριστει σπαει...
Γιάννη έχει 2 κορδόνια. Ένα αριστερά και ένα δεξιά και σταματάνε το καπάκι σε σχεδόν 90 μοίρες όρθια θέση. Εμένα έσπασαν και τα δύο κορδόνια και το αποτέλεσμα ήταν να σπάσουν οι μεντεσεδες
 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.829
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Γιάννη έχει 2 κορδόνια. Ένα αριστερά και ένα δεξιά και σταματάνε το καπάκι σε σχεδόν 90 μοίρες όρθια θέση. Εμένα έσπασαν και τα δύο κορδόνια και το αποτέλεσμα ήταν να σπάσουν οι μεντεσεδες
Καλά την ψιλιάστηκα…

Θέλουν προσοχή αυτά τα ρημάδια για σχοινάκια!
Στην βαλίτσα που είχα στο XT το είχα αλλάξει το λαστιχένιο εξάρτημα με ένα κορδονάκι από παπούτσια καλής ποιότητας και δεν το είχα ποτέ ξανά έννοια…
 

NikosG

new member
Δημοσιεύσεις
438
Περιοχή
Athens
Όνομα
Νίκος
Καλά την ψιλιάστηκα…

Θέλουν προσοχή αυτά τα ρημάδια για σχοινάκια!
Στην βαλίτσα που είχα στο XT το είχα αλλάξει το λαστιχένιο εξάρτημα με ένα κορδονάκι από παπούτσια καλής ποιότητας και δεν το είχα ποτέ ξανά έννοια…
Τώρα το έμαθα πλέον με την άσχημη πλευρά (της ζημιάς)
 
Top Bottom