ΓΕΝΝΑΙΟΤΗΤΑ Η *****ΙΑ

chrisf

member
Δημοσιεύσεις
1.063
Ηλικία
44
Περιοχή
Petroupolis Athens
Μοτοσυκλέτα
suzuki bandit 650 s 2009
Όνομα
Χρήστος
πάντα πρέπει να έχουμε στο νου μας ότι υπάρχουν κάποιοι που μας περιμένουν να γυρίσουμε πίσω όρθιοι και αρτιμελείς.τους το οφείλουμε άλλωστε!
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.155
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
νομίζω οτι σε εναν λογικό ανθρωπο οι απαντησεις σε τετοιου ειδους διλήμματα ειναι μονόδρομος
βασικά δεν νομίζω οτι υπάρχουν τετοιου ειδους διλήμματα σε "συνετούς-λογικούς" ανθρώπους....
 

jtnakos

member
Δημοσιεύσεις
1.876
Ηλικία
46
Περιοχή
Σάμπως ξέρω; Σιάτιστα- Πτολεμαΐδα- Γιάννενα
Μοτοσυκλέτα
Fiat Punto Adve
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Πτολεμαΐδα
Δυστυχώς η αδρεναλίνη πολλές φορές είναι περίεργο ναρκωτικό που θολώνει το μυαλό και του ποιο λογικού.
 

VKon

GS is a great way to spend time on the roads
Δημοσιεύσεις
1.339
Ηλικία
56
Περιοχή
Καβάλα
Μοτοσυκλέτα
F 800 GS
Όνομα
Κώστας
Περιοχή
Καβάλα
Εύκολη σίγουρα αλλά όπως είπε ο Γιάννης από πάνω υπάρχει το διαβολάκι του μυαλού.
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.489
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Δυστυχώς η αδρεναλίνη πολλές φορές είναι περίεργο ναρκωτικό που θολώνει το μυαλό και του ποιο λογικού.

Τον πονο σου μας λες,η ειναι η ιδεα μου?:D


Εύκολη σίγουρα αλλά όπως είπε ο Γιάννης από πάνω υπάρχει το διαβολάκι του μυαλού.

Κωστα καθε φορα που αρχιζει να θολωνει το μυαλο,ας σκεφτομαστε οτι πισω μας εχουμε ανθρωπους που μας περιμενουνε.
 

koive k9

new member
Δημοσιεύσεις
105
Ηλικία
51
Περιοχή
Kavala
Μοτοσυκλέτα
BMW-vespa
Όνομα
Panos
Περιοχή
Kavala
Πάντα πρέπει στο μυαλό να υπάρχει και το ´αν κάτι παει στραβά´;
 

evangelos

member
Δημοσιεύσεις
1.717
Ηλικία
50
Περιοχή
Ιωάννινα
Μοτοσυκλέτα
Triumph Tiger 800 - GAS GAS EC300
Όνομα
EVANGELOS
Διαβάζοντας ένα κείμενο από την καρέκλα του γραφείου η απάντηση είναι εύκολη!

Από την καρέκλα της καφετέριας η απάντηση είναι εύκολη! καθώς και η φράση "κοίτα τον μ@λ@κα πως πάει!!"

Πάνω στην μηχανή, η απάντηση γίνεται λίγο έως πολύ δυσκολότερη. και όσο μικρότερη η ηλικία τόσο μεγαλύτερος ο εγωισμός και το "ταλέντο rossi" που διαθέτουμε "έμφυτο" όλοι μας.

Προσωπικά, για μένα η απάντηση άρχισε να γίνεται πιο εύκολη από την στιγμή που ήρθε ο γιος μου πριν από 11 χρόνια, και πλέον κάθε μέρα από τότε γίνεται ευκολότερη.

Δεν σας κρύβω όμως ότι μερικές φορές έχω παραβεί τα όρια μου. Ευτυχώς δεν μου έτυχε κάτι.
 
Top Bottom