Τεχνικό Yamaha Tenere World Raid γνώμες.

Dimitris.Stamiris

new member
Δημοσιεύσεις
1
Ηλικία
27
Περιοχή
Ζάκυνθος
Όνομα
Δημήτρης Σταμίρης
Καλημερα, ειμαι κατοχος xrv 750 και σκέφτομαι να αγοράσω το Tenere World raid. Θα ήθελα βοήθεια σχετικά με το που πονάει το μηχανάκι. Όλα τα μηχανακια καπου πονάνε άσχετα με το αν είναι αξιόπιστα ή οχι. Ας πούμε με το παλιό Africa αν έχεις μαζί σου μια τρόμπα και εναν ανορθωτή γυρίζεις κυριολεκτικά ολο τον κόσμο. Στο καινούργιο Africa ας πουμε δεν θυμάμαι ποιας χρονιάς το μοντέλο σκουριάζουν οι ακτίνες. Ψάχνω να βρώ απο το πιο μικρό εώς πιο σοβαρά προβλήματα και πιστεύω σαν κάτοχοι θα με βοηθήσετε.
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.171
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Καλημερα, ειμαι κατοχος xrv 750 και σκέφτομαι να αγοράσω το Tenere World raid. Θα ήθελα βοήθεια σχετικά με το που πονάει το μηχανάκι. Όλα τα μηχανακια καπου πονάνε άσχετα με το αν είναι αξιόπιστα ή οχι. Ας πούμε με το παλιό Africa αν έχεις μαζί σου μια τρόμπα και εναν ανορθωτή γυρίζεις κυριολεκτικά ολο τον κόσμο. Στο καινούργιο Africa ας πουμε δεν θυμάμαι ποιας χρονιάς το μοντέλο σκουριάζουν οι ακτίνες. Ψάχνω να βρώ απο το πιο μικρό εώς πιο σοβαρά προβλήματα και πιστεύω σαν κάτοχοι θα με βοηθήσετε.
Εάν τα ταξίδια σου είναι κατ εξοχήν χωμάτινα με κλειστά μάτια....κάτι μικρό ελλατωματακια σέλα κλπ διορθώνονται στον δρόμο
Εάν είσαι 50-50 δρομους χωμα και ασφαλτο και με υποψία για δικάβαλος άστο πήγαινε σε κάτι άλλο...

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom