Tracer 700 2020+

angelthing

member
Δημοσιεύσεις
1.673
Μοτοσυκλέτα
F700GS, CRF300L
Όνομα
Angelos
Καλησπέρα παίδες,

έχει κανείς εμπειρία από την τελευταία (2020+) έκδοση του μικρού Tracer ?

Κοιτάω εν δυνάμει για 'ένα μεσαίο και μου φάνηκε εκ πρώτης όψης (και εκ πρώτων reviews και YT video) ενδιαφέρον, οπότε ρωτώ αν έχει κανείς προσωπική εμπειρία.

Σας μερσώ εκ των προτέρων

(είδα ότι υπάρχει σχετικό τόπικ εδώ, αλλά δεν αναφέρει προσωπικές εμπειρίες κανενός)
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Καλησπέρα παίδες,

έχει κανείς εμπειρία από την τελευταία (2020+) έκδοση του μικρού Tracer ?

Κοιτάω εν δυνάμει για 'ένα μεσαίο και μου φάνηκε εκ πρώτης όψης (και εκ πρώτων reviews και YT video) ενδιαφέρον, οπότε ρωτώ αν έχει κανείς προσωπική εμπειρία.

Σας μερσώ εκ των προτέρων

(είδα ότι υπάρχει σχετικό τόπικ εδώ, αλλά δεν αναφέρει προσωπικές εμπειρίες κανενός)
Μπορώ να σου πω για το tracer του 16 που το είχα
 

angelthing

member
Δημοσιεύσεις
1.673
Μοτοσυκλέτα
F700GS, CRF300L
Όνομα
Angelos
Το 700 είχα
Ωχ φίλε ..... cdefghigcdefghigcdefghig

ζούσα σε μια πλάνη τόσα χρόνια !!!!!!!! Ειλικρινά νόμιζα πως η λαίλαπα ήταν το 900 !!!!

Κάποια θεματάκια που είχε η πρώτη έκδοση υποτίθεται ότι τα "διόρθωσαν" στην δεύτερη, αλλά αν θα μπορούσες να αναφέρεις τι δεν σου άρεσε στο μηχανάκι θα σου ήμουν ευγνώμων !

Smileys drinking beer Emoticon
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ωχ φίλε ..... cdefghigcdefghigcdefghig

ζούσα σε μια πλάνη τόσα χρόνια !!!!!!!! Ειλικρινά νόμιζα πως η λαίλαπα ήταν το 900 !!!!

Κάποια θεματάκια που είχε η πρώτη έκδοση υποτίθεται ότι τα "διόρθωσαν" στην δεύτερη, αλλά αν θα μπορούσες να αναφέρεις τι δεν σου άρεσε στο μηχανάκι θα σου ήμουν ευγνώμων !

Smileys drinking beer Emoticon
Μόνο το μέγεθος για τα κυβικά μου, το μηχανάκι είναι σαν παπί στην κίνηση οικονομικό και πολύ ροπατο κινητήρα, καλά φρένα μέτρησα τελική 206χλμ/Ω στην κατηφόρα στα Οινόφυτα, βέβαια ο κινητήρας είχε μόλις 3500χλμ, θεωρώ ότι όταν ανοίξει θα δώσει και άλλο.
Νευρικό στις αντιδράσεις του κυρίως λόγω γεωμετρίας και πολύ φτηνοί οι διακόπτες και γενικά τα πλαστικά του.
 
Top Bottom