motortek crash bars

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.155
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
για να ειμαι ειλικρινής μια λαχταρα την πηρα οταν ειδα να τα πετανε ετσι
απ την αλλη πιστευω οτι η ταχυτητα πτωσης μαλλον θα ειναι μεγαλυτερη απο αυτήν της δοκιμής....
Αμερικλανικη εταιρεία αρα δοκιμη στα 2 πλεον μοσχοπουλημενα μεκανακια της Αμερικής ....προσεχως απ οτι λενε τα παλλικαρια θα εχουν ετοιμη και την ΚΤΜ

 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.541
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
για να ειμαι ειλικρινής μια λαχταρα την πηρα οταν ειδα να τα πετανε ετσι
απ την αλλη πιστευω οτι η ταχυτητα πτωσης μαλλον θα ειναι μεγαλυτερη απο αυτήν της δοκιμής....
Αμερικλανικη εταιρεία αρα δοκιμη στα 2 πλεον μοσχοπουλημενα μεκανακια της Αμερικής ....προσεχως απ οτι λενε τα παλλικαρια θα εχουν ετοιμη και την ΚΤΜ

Στέλιο η Εταιρία είναι Καναδική (όχι ότι αλλάζει και τίποτα φοβερό) - όμως είναι και οι μόνοι που τολμούν τέτοιες δοκιμές...
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
trollmode on :Bmw όλες του πεταμού!!!
trollmode off |: γ@μάτη προστασία
 
Τελευταία επεξεργασία:

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.412
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
4:28 και 5:05 βλέπω κάτι που το αναζητούσα καιρό,σε μία πτώση το gs σέρνεται με κύλινδρο και τροχό,δηλ το κέντρο βάρους είναι χαμηλά ώστε να κρατάει ψηλά τιμόνι-ρεζερβουάρ και να μην καταστρέφονται.
 

GeorgeGS

new member
Δημοσιεύσεις
67
Ηλικία
41
Όνομα
Γιώργος
Αρχίζουμε να πετάμε...
Έγινε μόδα!!!

θέλω να τη δω να πέφτει στο χώμα πάνω σε καμια φυτευτή πέτρα και να σκάσει στους κυλίνδρους, να γελάσουμε και λίγο με την περιμετρική προστασία των κάγκελων
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
θέλω να τη δω να πέφτει στο χώμα πάνω σε καμια φυτευτή πέτρα και να σκάσει στους κυλίνδρους, να γελάσουμε και λίγο με την περιμετρική προστασία των κάγκελων
cdefghi

Μη λες τέτοια κι ανεβαίνουν πιέσεις απότομα..
abcdefghgk
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.397
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
θέλω να τη δω να πέφτει στο χώμα πάνω σε καμια φυτευτή πέτρα και να σκάσει στους κυλίνδρους, να γελάσουμε και λίγο με την περιμετρική προστασία των κάγκελων
Γιωργο εχει κατι κινεζιες πλαστικες ,αντιγραφη των touratec.
Δεν μπορεις να φανταστεις τι δουλεια κανουν.
Στις φυτευτες πετρες.
Σε προτεινω να παρεις ....χθες.
Θα με ευγνωμονεις cde
 

GeorgeGS

new member
Δημοσιεύσεις
67
Ηλικία
41
Όνομα
Γιώργος
Γιωργο εχει κατι κινεζιες πλαστικες ,αντιγραφη των touratec.
Δεν μπορεις να φανταστεις τι δουλεια κανουν.
Στις φυτευτες πετρες.
Σε προτεινω να παρεις ....χθες.
Θα με ευγνωμονεις cde
εννοείς για τα κάγκελα που αναφέρουμε εδώ στο νήμα ή τις αλουμινένιες προστασίες κυλίνδρων? Γιατί αν αναφέρεσαι στις τελευταίες, ο Σπανός που κάνει trainings με μηχανή, μου είχε πει σε μία εκπαίδευση ότι δεν ''κάνουν'', γιατί αν φάει δύναμη η αλουμινένια προστασία κόβει τη βίδα στο πίσω μέρος του προστατευτικού του κυλίνδρου, που χρησιμοποιεί και η κατασκευή της touratech για να βιδώσει, οπότε αν σε βρει σε κανά βουνό Bon voyage και cdefghi
 
Top Bottom