KOVE 500 X MAVERICK

Dafy146

new member
Δημοσιεύσεις
2
Ηλικία
52
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Βασίλης
Καλά χιλιόμετρα και πάντα όρθιος, το ψήνω και εγώ αν και το δικό μου ακόμη καινούργιο είναι (voge 300ds). O μόνος λόγως που θέλω να το αλλάξω είναι η μικρή σέλα, η οποία για να πηγανοέρχεσαι στη δουλειά είναι οκ αλλά σε πιο πολλά χιλιόμετρα δε παλεύεται. Αν έιχε λιγο πιο μεγάλη σέλα θα ήταν το ιδανικό μηχανάκη - δε καίει τίποτα, στρίβει, και αρκετή δύναμη και με 2 άτομα. Ερώτηση με το་ KOVE έχεισ κάνει δικάβαλα? είναι άνετη? Ανάστημα δικό μου 180 - 85κιλά
 

man25

new member
Δημοσιεύσεις
42
Ηλικία
35
Περιοχή
Greece
Όνομα
man25
@Dafy146

Sorry για το hijack στο θέμα, με το 300ds είσαι ευχαριστημένος; γιατί κι εμένα καινούριο είναι με ελάχιστα χλμ και είχα και προβληματικό καντράν και διαρροή στην αντλία νερού που επισκευάστηκε ήδη μια φορά και τρέχει πάλι λάδι, και τώρα αναμένω την δεύτερη επισκευή της ενώ στα τελευταία χλμ βλέπω και η μανέτα του εμπρός φρένου ότι φαίνεται να απέκτησε πολύ μεγαλύτερη διαδρομή, και περιμένω να την ελέγξουν. Ξενερωμένος αν μη τι άλλο
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Καλά χιλιόμετρα και πάντα όρθιος, το ψήνω και εγώ αν και το δικό μου ακόμη καινούργιο είναι (voge 300ds). O μόνος λόγως που θέλω να το αλλάξω είναι η μικρή σέλα, η οποία για να πηγανοέρχεσαι στη δουλειά είναι οκ αλλά σε πιο πολλά χιλιόμετρα δε παλεύεται. Αν έιχε λιγο πιο μεγάλη σέλα θα ήταν το ιδανικό μηχανάκη - δε καίει τίποτα, στρίβει, και αρκετή δύναμη και με 2 άτομα. Ερώτηση με το་ KOVE έχεισ κάνει δικάβαλα? είναι άνετη? Ανάστημα δικό μου 180 - 85κιλά
Ναι έχω κάνει αρκετά δικάβαλα, εγώ είμαι 1,85 95 κιλά, αρκετά άνετο αν και η σέλα θέλει βελτίωση.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
@Dafy146

Sorry για το hijack στο θέμα, με το 300ds είσαι ευχαριστημένος; γιατί κι εμένα καινούριο είναι με ελάχιστα χλμ και είχα και προβληματικό καντράν και διαρροή στην αντλία νερού που επισκευάστηκε ήδη μια φορά και τρέχει πάλι λάδι, και τώρα αναμένω την δεύτερη επισκευή της ενώ στα τελευταία χλμ βλέπω και η μανέτα του εμπρός φρένου ότι φαίνεται να απέκτησε πολύ μεγαλύτερη διαδρομή, και περιμένω να την ελέγξουν. Ξενερωμένος αν μη τι άλλο
Του φίλου μου το 300 δεν έχει κάνει κιχ και ήδη είναι στις 20000 χλμ από τον Απρίλη, τα έχουμε σκίσει στα ταξιδάκια.
 

man25

new member
Δημοσιεύσεις
42
Ηλικία
35
Περιοχή
Greece
Όνομα
man25
Του φίλου μου το 300 δεν έχει κάνει κιχ και ήδη είναι στις 20000 χλμ από τον Απρίλη, τα έχουμε σκίσει στα ταξιδάκια.
Απ' ότι φαίνεται τράβηξα λαχείο λοιπόν! Ευχαριστώ Μανώλη. Ελπίζω να είναι τα τελευταία του θέματα και να το χαρώ από εδώ και πέρα
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Εδώ στην Μονεμβασιά


Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Και στα Κύθηρα.....με μαγιό ....! Tooth

View attachment 53961
Είναι που ξεκινήσατε στην κυριολεξία 3:30 το πρωί για να προλάβετε το καράβι των 9:00 από Νεάπολη; Ακόμα κλαίω από τα γέλια..... Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Μετά από 11 μήνες και 13500 χλμ το μηχανάκι είναι όπως ήταν καινούργιο, η καλύτερη επιλογή που έκανα για υπηρέτρια, ισοπεδωνει πεζοδρόμια λακούβες , και χώμα, οικονομικό, εντύπωση μου κάνουν οι αναρτήσεις καμμία ένδειξη ότι έχασαν αποτελεσματικότητα η ότι μαλάκωσαν ή ότι έπεσαν, δεν το περίμενα, εύγε.
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.287
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Μετά από 11 μήνες και 13500 χλμ το μηχανάκι είναι όπως ήταν καινούργιο, η καλύτερη επιλογή που έκανα για υπηρέτρια, ισοπεδωνει πεζοδρόμια λακούβες , και χώμα, οικονομικό, εντύπωση μου κάνουν οι αναρτήσεις καμμία ένδειξη ότι έχασαν αποτελεσματικότητα η ότι μαλάκωσαν ή ότι έπεσαν, δεν το περίμενα, εύγε.

Tooth Bcdefgh

 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Εσένα σε καίει που πήρα το ίδιο και καλύτερο μηχανάκι στην μισή τιμή, εκεί φούστη να καίγεσαι.... Tooth ToothToothToothTooth
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.496
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Εσένα σε καίει που πήρα το ίδιο και καλύτερο μηχανάκι στην μισή τιμή, εκεί φούστη να καίγεσαι.... Tooth ToothToothToothTooth
Μου τη μιλας και εσυ ετσι μιλα του ποιο γλυκα Tooth
 
Top Bottom