HELP ATV Aeon 200 Συνεργείο

stefstefanosgr

new member
Δημοσιεύσεις
4
Ηλικία
46
Περιοχή
Παγκράτι
Όνομα
Στέφανος
Χαιρετώ όλη την παρέα

Παίδες, ελπίζω να το δει κάποιος το θέμα

Διαθέτω ένα aeon 200 και είμαι πολύ ευχαριστημένος

Μέχρι και την άνοιξη το έκανα σέρβις στον φοβερό Ιγνάτιο στην Αργυρούπολη, όμως πλέον δεν είναι δυνατό καθώς μετακόμισε εκτός Αθήνας και είμαι σε απελπισία

Αναζητώ σωστό γουρουνογνώστη σωστό μάστορα για σέρβις κλπ θέματα που τα χοιρινά μας ζητούν

Κάποια βοήθεια? γνώμη? Σύσταση για συνεργείο?

Ευχαριστώ πολύ

Στέφανος (Παγκράτι)
 

Kuklinski

well know member
Δημοσιεύσεις
3.437
Ηλικία
123
Μοτοσυκλέτα
Brough Superior ss100
Όνομα
Ακης
Περιοχή
Brooklyn NY
Δεν πιστευω οτ ειναι πολυ δυσκολο να γινει σερβις σε συνεργειο γειτονιας σε ενα μονοκυλινδρο 200αρι με τεχνολογια του 90...

λιγο γρασαρισμα στα ακραξωνια, σταυρους και βαλβολινη στο διαφορικο....

οποιοδηποτε συνεργειο αυτο/μοτο το κανει....
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Εγώ στη θέση σου θα έπαιρνα τηλέφωνο τον μάστορα που είχα και θα του ζητούσα γνώμη.

Αν μη τι άλλο του δείχνεις άλλη μια φορά πόσο τον εκτιμούσες για τη δουλειά του.Το ελάχιστο που θα μπορούσε να κάνει,άπαξ κι έχει γνωριμίες,είναι να σου προτείνει κάποιον καλό επαγγελματία..

Κι ο Άκης όμως από πάνω έχει δίκιο.Bcdefghg

Καλώς ήρθες στην παρέα Στέφανε.
Smileys drinking beer Emoticon
 

stefstefanosgr

new member
Δημοσιεύσεις
4
Ηλικία
46
Περιοχή
Παγκράτι
Όνομα
Στέφανος
Φυσικά και είμαι σ επαφή με τον άνθρωπο, δεν έχει κάποια σύσταση Ευχαριστώ για την υποδοχή, δυστυχώς δεν είναι τόσο απλό Όλοι που έχω πάει (και παλαιότερα με άλλο μοντέλο γουρουνιού καθώς έχω χρόνια το κόλλημα) ή σου λένε δεν ασχολούμαστε ή την πας και δεν την πίανουν ποτέ ή ασχολούνται λίγο και μετά βγαίνουν προβλήματα Δε ξέρω γιατί, μηχανικά ίδιες αρχές έχουν όλα, αλλά κάτι παίζει με την κατηγορία των ATV, υπάρχει θέμα :-(
 

Neos

member
Δημοσιεύσεις
729
Ηλικία
42
Περιοχή
Μαρκόπουλο - Πόρτο Ράφτη
Μοτοσυκλέτα
Honda VFR400R-NC21, 2* VFR400R-NC30, RVF400R-NC35, VTR1000SP2-SC45, VFR750F-RC36, AX1-250, VTR1000F-Firestorm
Όνομα
Μιχαήλ
O Γκουντουφας τα φέρνει αυτά νομίζω. Ρώτα ποιόν έχει να σου προτείνει.

Οι περισσότεροι με συνεργείο Μοτό, έχουν ράμπα-ες που σηκώνει μοτοσυκλέτα. Τα τετράτροχα δεν χωράνε στην ράμπα, με αποτέλεμα είτε να πρέπει να κάνουν πατεντες ή να δουλεύουν στο πάτωμα. Επιπλέον κάποιες αντιπροσωπείες είναι ΑΘΛΙΕΣ ή δεν υπάρχουν και καθόλου σε κάτι noname κινεζογουρούνες, οπότε ανταλλακτικά το συνεργείο, κάνει έρευνα να βρει. Η έρευνα θέλει χρόνο και κόπο, και σε ένα συνεργείο τα τελευταία δεν περισεύουν. Χώρια που ένα τετράτροχο, πιάνει όλο το μαγαζί με όγκο που δεν μοιράζεται, και κατά κανόνα πιάνει το μαγαζί για πολύ καιρό.

Οπότε μην απορεί κανείς, γιατί δεν τις θέλουν τα συνεργεία Μοτό. Μπελάς που δεν χωράει πουθενά, δεν δουλεύεται στην ράμπα και κατά κανόνα δεν έχει ανταλλακτικά.
 

stefstefanosgr

new member
Δημοσιεύσεις
4
Ηλικία
46
Περιοχή
Παγκράτι
Όνομα
Στέφανος
yeap, βρήκα ένα πολύ οκ συνεργείο (γενικά moto) που έδειξε ενδιαφέρον και την σενιάρισε άψογα (κ γενικά κάνει κ atv μέσης κατηγορίας) στη Δάφνη : PERFORMACE BIKES, Adrianothiron 23, προσεγμένη δουλειά και πολύ λογικές τιμές
 
Top Bottom