Endurάκι 250 .....

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Θέλω πολύ κάτι τέτοιο. Εδώ στη γύρο περιοχή έχει άπειρο τερέν για εξερεύνηση κλπ. 4χιλιαρικα για το voge rally μου φαίνονται πολλά (στο πορτοφόλι μου δηλαδή όχι σ εμένα) και λέω να κρατήσω και το αφρικα
Τα λεφτά είναι ενα θέμα. Απλά επειδή τα XR έχουν και μια ηλικία θα πρέπει να σκεφτείς και εκει εκτός του κόστους αγοράς και την πιθανότητα να χρειαστούν και άλλα λεφτά για διάφορες επισκευές Θεόφιλε.
 

Kapas

new member
Δημοσιεύσεις
294
Ηλικία
34
Περιοχή
Thessaloniki
Μοτοσυκλέτα
Africa twin 750 rd07
Όνομα
Θεόφιλος
Τα λεφτά είναι ενα θέμα. Απλά επειδή τα XR έχουν και μια ηλικία θα πρέπει να σκεφτείς και εκει εκτός του κόστους αγοράς και την πιθανότητα να χρειαστούν και άλλα λεφτά για διάφορες επισκευές Θεόφιλε.
Κοίτα ιδανικά μέχρι 2.500 θα έλεγα ότι είναι καλά για να έρθει σε καλή κατάσταση. Βρίσκεις ανταλλακτικά?
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Κοίτα ιδανικά μέχρι 2.500 θα έλεγα ότι είναι καλά για να έρθει σε καλή κατάσταση. Βρίσκεις ανταλλακτικά?
Δεν έχω δεί τώρα τελευταία που κυμαίνονται σε τιμές τα Xr οπότε για τα χρήματα δεν μπορώ να σου απαντήσω. Ανταλλακτικά κυρίως μεταχειρισμένα αλλα γενικά κάτι γίνεται εύκολα ή δύσκολα. Είναι πάντως σίγουρα προς το ακριβά......
 
Top Bottom