Booster choice

N

notakos600

Guest
Δεν έψαξα αν έχει ξαναμπεί, αλλά ψάχνω για ένα booster έκτακτης ανάγκης (σε ταξίδι ας πούμε).
Να μπορεί να εκκινήσει αυτοκίνητο, να είναι σχετικά οικονομικό, να αντέχει σε πολλές επαναφορτισεις, να έχει (λογικά) μικρό όγκο και να υπάρχει στην Ελλάδα.
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
N

notakos600

Guest

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.489
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Δεν ξερω τι ακριβως εχεις στο μυαλο σου και για τι λεφτα μιλαμε,αλλα οταν εψαχνα για κατι παρομοιο ειχα καταληξει στους Noco Genius.

Ειχα ακουσει πολυ καλα λογια και απ οτι εχω δει τον χρησιμοποιουν πολλες Οδικες.Ριξε μια ματια εδω:Noco Genius
 

User S-T

well know member
Δημοσιεύσεις
3.640
Δεν ξερω τι ακριβως εχεις στο μυαλο σου και για τι λεφτα μιλαμε,αλλα οταν εψαχνα για κατι παρομοιο ειχα καταληξει στους Noco Genius.

Ειχα ακουσει πολυ καλα λογια και απ οτι εχω δει τον χρησιμοποιουν πολλες Οδικες.Ριξε μια ματια εδω:Noco Genius
και γω εχω ακουση καλα λογια για αυτους. μου αρεση η κλιμακα τιμων που εχουνGiving
 

panGS

member
Δημοσιεύσεις
1.674
Ηλικία
51
Μοτοσυκλέτα
BMW R 1200 GS
Όνομα
Παναγιώτης
Νομίζω πως οι καλύτεροι αυτή την στιγμή είναι οι NOCO .

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
N

notakos600

Guest
Για Genius σκέφτομαι κι εγώ.
Η χρήση του θα είναι για μια έκτακτη ανάγκη, αν και όταν μείνω από μπαταρία σε μια μακρινή διαδρομή με τη μοτοσυκλέτα.
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.489
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Για Genius σκέφτομαι κι εγώ.
Η χρήση του θα είναι για μια έκτακτη ανάγκη, αν και όταν μείνω από μπαταρία σε μια μακρινή διαδρομή με τη μοτοσυκλέτα.

Κατι ελαφρυ και σχετικα φθηνο θα προτεινα.
 
Top Bottom