Συμμετέχοντας στο οδοιπορικό του Λεωνιδίου !! 2022

ΣΠΥΡΟΣ TDM

new member
Δημοσιεύσεις
54
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
14-4-2022 Σάββατο μεσημέρι (κι αφού έχουμε δηλώσει ότι θα δώσουμε παρόν στο Λεωνίδιο) ετοιμαζόμαστε καβαλάμε και μετά από δυόμιση ώρες είμαστε στην πλατεία όπου μας υποδέχονται τα παιδιά του οδοιπορικού ήπιαμε καφέ ενημερωθήκαμε γλεντήσαμε όπως η επαρχεία ξέρει και στη συνέχεια νάνι γιατί την επομένη 15-5-2022 Κυριακή είχαμε οδοιπορικό με αρχή το Λεωνίδιο και τερματισμό το Αίγιο μέσα από άμορφες διαδρομές και ιστορικά μνημεία
Βάζω ένα βιντεάκι με στιγμές της μέρας

 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.413
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Πολύ ωραίο βίντεο,μπράβο!

ΥΓ 6:42 το εντυπωσιακό οροπέδιο πριν τη Γκούρα,έχω υποσχεθεί στον εαυτό μου να ξαναπάω σύντομα και πιο χαλαρός.
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.165
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μπράβο πάντα όμορφες βόλτες να χεις

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

grigoris gs

well know member
Δημοσιεύσεις
3.513
Ηλικία
51
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GS ADVE
Όνομα
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Με το καλό και η συμμετοχή στο επετειακό οδοιπορικο του χρόνου.

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

πυξιδας990

well know member
Δημοσιεύσεις
2.946
Ηλικία
47
Περιοχή
λεωνιδιο τσακωνιας
Μοτοσυκλέτα
aprilia DORSODURO RED
Όνομα
Μανωλης
14-4-2022 Σάββατο μεσημέρι (κι αφού έχουμε δηλώσει ότι θα δώσουμε παρόν στο Λεωνίδιο) ετοιμαζόμαστε καβαλάμε και μετά από δυόμιση ώρες είμαστε στην πλατεία όπου μας υποδέχονται τα παιδιά του οδοιπορικού ήπιαμε καφέ ενημερωθήκαμε γλεντήσαμε όπως η επαρχεία ξέρει και στη συνέχεια νάνι γιατί την επομένη 15-5-2022 Κυριακή είχαμε οδοιπορικό με αρχή το Λεωνίδιο και τερματισμό το Αίγιο μέσα από άμορφες διαδρομές και ιστορικά μνημεία
Βάζω ένα βιντεάκι με στιγμές της μέρας

Σπυρο το λαγωνικο γυρισε χωρις θηραμα λεει... :cool: :cool:
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.541
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14-4-2022 Σάββατο μεσημέρι (κι αφού έχουμε δηλώσει ότι θα δώσουμε παρόν στο Λεωνίδιο) ετοιμαζόμαστε καβαλάμε και μετά από δυόμιση ώρες είμαστε στην πλατεία όπου μας υποδέχονται τα παιδιά του οδοιπορικού ήπιαμε καφέ ενημερωθήκαμε γλεντήσαμε όπως η επαρχεία ξέρει και στη συνέχεια νάνι γιατί την επομένη 15-5-2022 Κυριακή είχαμε οδοιπορικό με αρχή το Λεωνίδιο και τερματισμό το Αίγιο μέσα από άμορφες διαδρομές και ιστορικά μνημεία
Βάζω ένα βιντεάκι με στιγμές της μέρας

GivingGiving
Υπέροχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Top Bottom