Πως η συνεχής επανάληψη δημιουργεί εγκεφαλικά προβλήματα

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.303
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
που τη θυμηθηκες την αρχαιολογια...αυτο εχει κραδασμο κομπρεσερ Rolling

Όταν γερνάει ο άνθρωπος .... ξεχναει τα γιαπωνέζικα ιερά και όσια που προσκυνουσε στα ... 4 ....! ooops
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.446
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Όταν γερνάει ο άνθρωπος .... ξεχναει τα γιαπωνέζικα ιερά και όσια που προσκυνουσε στα ... 4 ....! ooops
Πόσο το δίνει ,μπορείς να πεις;
 

Aggelos 1969

well know member
Δημοσιεύσεις
2.486
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Transalp 650
Όνομα
Άγγελος
Περιοχή
Αχαρναί Αττικής
Τελικά αγοράστηκε η εν λόγω κυρία. Σήμερα έγινε η μεταβίβαση της και μάλλον αύριο θα την πάρω στα χέρια μου. Θα μου πείτε τώρα γιατί δεν την πήρες σήμερα. Μου έχουν τελειώσει οι κουλούρες και οι κλειδαριές δισκοφρένου στο μαγαζί για να είναι ασφαλής από τον Μπάμπη.

Babis flou Rolling

Πλάκα κάνω απλώς την άφησα στο συνεργείο για αλλαγή της γκαζιέρας(είναι σπασμένη και κολλάει το γκάζι). Άντε να δω εντυπώσεις είναι η πρώτη φορά που παίρνω transalp. Από αύριο σιγά σιγά θα ξεκινήσω το συμμάζεμα της σε ότι χρειάζεται.
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Τελικά αγοράστηκε η εν λόγω κυρία. Σήμερα έγινε η μεταβίβαση της και μάλλον αύριο θα την πάρω στα χέρια μου. Θα μου πείτε τώρα γιατί δεν την πήρες σήμερα. Μου έχουν τελειώσει οι κουλούρες και οι κλειδαριές δισκοφρένου στο μαγαζί για να είναι ασφαλής από τον Μπάμπη.

Babis flou Rolling

Πλάκα κάνω απλώς την άφησα στο συνεργείο για αλλαγή της γκαζιέρας(είναι σπασμένη και κολλάει το γκάζι). Άντε να δω εντυπώσεις ειναι η πρωτη φορα που παιρνω transalp!!!!. Από αύριο σιγά σιγά θα ξεκινήσω το συμμάζεμα της σε ότι χρειάζεται.

Για οσους δεν καταλαβαν, ειναι πρωτοτυπια για τον Αγγελο να αγοραζει πρωτη φορα ενα μοντελο...
Τωρα τον βλεπω να παιρνει 2-3 transalp....χαλαρουιτα YesRolling
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.290
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Τελικά αγοράστηκε η εν λόγω κυρία. Σήμερα έγινε η μεταβίβαση της και μάλλον αύριο θα την πάρω στα χέρια μου. Θα μου πείτε τώρα γιατί δεν την πήρες σήμερα. Μου έχουν τελειώσει οι κουλούρες και οι κλειδαριές δισκοφρένου στο μαγαζί για να είναι ασφαλής από τον Μπάμπη.

Babis flou Rolling

Πλάκα κάνω απλώς την άφησα στο συνεργείο για αλλαγή της γκαζιέρας(είναι σπασμένη και κολλάει το γκάζι). Άντε να δω εντυπώσεις είναι η πρώτη φορά που παίρνω transalp. Από αύριο σιγά σιγά θα ξεκινήσω το συμμάζεμα της σε ότι χρειάζεται.
Καλοταξιδη να είναι Άγγελε!!
Τίμιο μηχάνημα που τα κάνει όλα χωρίς διαμαρτυρίες!
 
Top Bottom