Καλώς σας βρήκα κι εγώ.

cerium

new member
Δημοσιεύσεις
2
Ηλικία
59
Περιοχή
Βόλος
Όνομα
Δημήτρης
Καλώς ήρθες, πάντα όρθιος με υγεία και πνευματική Ειρήνη! Γιατί "προς το παρόν"? Το transalp είναι μηχανάκι που τα κάνει όλα και συμφέρει, δηλαδή κάτω από τα 800 κυβικά το χάος?

Στάλθηκε από το A90 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Κατ' αρχήν ευχαριστώ όλους για το καλοσώρισμα. Τώρα όσον αφορά το transalp, επειδή τέλος του 2023 βγαίνω στη σύνταξη και τα παιδιά μεγάλωσαν, έχω κατά νου να κάνω ένα ταξιδάκι με μηχανή στη Σκωτία και ίσως και ακόμη ένα στην Νορβηγία οπότε σκέφτομαι σοβαρά να αλλάξω μηχανή και να πάω σε κάτι ποιό δυνατό ή καινούργιο ή ελαφρώς μεταχειρισμένο, ίδωμεν... εχω ένα χρόνο μπροστά μου να το σκεφτώ.
 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.834
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Κατ' αρχήν ευχαριστώ όλους για το καλοσώρισμα. Τώρα όσον αφορά το transalp, επειδή τέλος του 2023 βγαίνω στη σύνταξη και τα παιδιά μεγάλωσαν, έχω κατά νου να κάνω ένα ταξιδάκι με μηχανή στη Σκωτία και ίσως και ακόμη ένα στην Νορβηγία οπότε σκέφτομαι σοβαρά να αλλάξω μηχανή και να πάω σε κάτι ποιό δυνατό ή καινούργιο ή ελαφρώς μεταχειρισμένο, ίδωμεν... εχω ένα χρόνο μπροστά μου να το σκεφτώ.
Με το καλό να κανείς και τα ταξιδάκια σου και να πάρεις και το εργαλείο που θα σου αρέσει!
 
Top Bottom