ΚΑΛΑΝΤΑ

User S-T

well know member
Δημοσιεύσεις
3.640
Κάλαντα. Συζήτηση να γίνετε. Καλημέρα σας. Έχω κατάστημα σε κεντρικό δρόμο. Κουτσά στραβά τα φέρνω βόλτα Όπως κάθε χρόνο θα περάσουν και φέτος για τα κάλαντα. Πόσα χρήματα να δίνω σε κάθε ζευγάρι παιδιών ας πούμε. Έτσι για να περνά η ώρα.
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.175
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
τα παλια χρονια δινανε γλυκα....
τωρα φαινονται οι επαγγελματιες ..... ποια παιδιά πανε για το κατι παραπάνω...... και ποια απο ανάγκη...
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Κοίτα..
Το κάθε παιδί(ή παρέα) δεν μπορεί να γνωρίζει πόσοι πέρασαν πριν από αυτό,ούτε πως κρατιέσαι εσύ.Όλα θα ήταν ευχαριστημένα να δίνεις χαρτονόμισμα ας πούμε.

Γίνεται; Δεν γίνεται.. Οπότε επειδή καταλαβαίνω ότι δεν θες να πικράνεις κάποια με το "μας τα είπαν" φτιάξε μονόευρα ένα 20άρικο ας πούμε και δίνε..

Το πόσα παιδιά έχει η κομπανία μην σε ρίξει λόγω του ποσοστού που βγαίνει στο κάθε ένα από αυτά που έδωσες.Κράτα την καλή σου διάθεση και πρόθεση να τα ακούσεις από όλα...
Εγώ μπορεί να έβαζα και καραμέλες συσκευασία σε μπωλ για να πάρουν όσα επιθυμούν κι αν τους επιτρέπετε.
Εγώ ξέρω ποιος είμαι,εκείνα όχι..

Στα δικά μου που είναι 3 και βγαίνουν μαζί,τονίζω ότι ζητούμενο είναι να μεταφέρουμε το ευχάριστο μήνυμα κι όχι να κοιτάνε το πόσα κι αν τους δώσουν..
 

Sofia

member
Δημοσιεύσεις
1.317
Ηλικία
44
Περιοχή
Λαμία_Άρτα
Μοτοσυκλέτα
Honda cb500x
Όνομα
Sofia
Περιοχή
Λαμία_Άρτα
Κοίτα..
Το κάθε παιδί(ή παρέα) δεν μπορεί να γνωρίζει πόσοι πέρασαν πριν από αυτό,ούτε πως κρατιέσαι εσύ.Όλα θα ήταν ευχαριστημένα να δίνεις χαρτονόμισμα ας πούμε.

Γίνεται; Δεν γίνεται.. Οπότε επειδή καταλαβαίνω ότι δεν θες να πικράνεις κάποια με το "μας τα είπαν" φτιάξε μονόευρα ένα 20άρικο ας πούμε και δίνε..

Το πόσα παιδιά έχει η κομπανία μην σε ρίξει λόγω του ποσοστού που βγαίνει στο κάθε ένα από αυτά που έδωσες.Κράτα την καλή σου διάθεση και πρόθεση να τα ακούσεις από όλα...
Εγώ μπορεί να έβαζα και καραμέλες συσκευασία σε μπωλ για να πάρουν όσα επιθυμούν κι αν τους επιτρέπετε.
Εγώ ξέρω ποιος είμαι,εκείνα όχι..

Στα δικά μου που είναι 3 και βγαίνουν μαζί,τονίζω ότι ζητούμενο είναι να μεταφέρουμε το ευχάριστο μήνυμα κι όχι να κοιτάνε το πόσα κι αν τους δώσουν..

GivingGiving
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Κοίτα..
Το κάθε παιδί(ή παρέα) δεν μπορεί να γνωρίζει πόσοι πέρασαν πριν από αυτό,ούτε πως κρατιέσαι εσύ.Όλα θα ήταν ευχαριστημένα να δίνεις χαρτονόμισμα ας πούμε.

Γίνεται; Δεν γίνεται.. Οπότε επειδή καταλαβαίνω ότι δεν θες να πικράνεις κάποια με το "μας τα είπαν" φτιάξε μονόευρα ένα 20άρικο ας πούμε και δίνε..

Το πόσα παιδιά έχει η κομπανία μην σε ρίξει λόγω του ποσοστού που βγαίνει στο κάθε ένα από αυτά που έδωσες.Κράτα την καλή σου διάθεση και πρόθεση να τα ακούσεις από όλα...
Εγώ μπορεί να έβαζα και καραμέλες συσκευασία σε μπωλ για να πάρουν όσα επιθυμούν κι αν τους επιτρέπετε.
Εγώ ξέρω ποιος είμαι,εκείνα όχι..

Στα δικά μου που είναι 3 και βγαίνουν μαζί,τονίζω ότι ζητούμενο είναι να μεταφέρουμε το ευχάριστο μήνυμα κι όχι να κοιτάνε το πόσα κι αν τους δώσουν..



Μπορείς να κάνεις και χαρτονομίσματα του ενος δολαρίου
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.424
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Μονά δωστους ,θα ειναι ευχαριστημενοι ολοι με αυτα .
Νταξ ,ανεβαινεις λιγο σαν εξοδο ,αλλα θα κερδισεις σε χαμογελα
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Μπορείς να κάνεις και χαρτονομίσματα του ενος δολαρίου
Το έχω κάνει σε στριπτιτζάδικο σε μπάτσελορ, όταν με βλέπανε αι καλιτέχνιδαι να βγάζω μάτσο την πρασινάδα όλες πέφτανε επάνω μου..
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Το έχω κάνει σε στριπτιτζάδικο σε μπάτσελορ, όταν με βλέπανε αι καλιτέχνιδαι να βγάζω μάτσο την πρασινάδα όλες πέφτανε επάνω μου..


Για να σου λέω κάτι ξέρω
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.500
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Ποια κάλαντα ρε σεις;
Εδώ στο γραφείο κανένας δεν μας τα λέει

Γιατι εχετε καβουρια στην τσεπη.Μολις μαζεψετε κανα κατοσταρικο πες μου να ρθω.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Γιατι εχετε καβουρια στην τσεπη.Μολις μαζεψετε κανα κατοσταρικο πες μου να ρθω.
Μ'αρέσει που στο προφίλ σου γράφεις και tiger 955i με καμάρι.....Ρέ άντε πέτα το... Το σάκανο, την ραβδωστήρα, αστα διάλα...abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Πεταξτε τα απο κανα παραθυρο....θα τα μαζεψω.
Θα έρθω και εγώ με απόχη...Σιγά μην μου τα φάνε οι παγουράδες....abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 
Top Bottom