Εκδρομές της Μοτοπαρέας

Βασω Μπ

new member
Δημοσιεύσεις
400
Μοτοσυκλέτα
BMW F650GS
Όνομα
Βάσω
Περιοχή
Εξάρχεια
Η πρώτη μου επαφή με την μοτοπαρέα ήταν το φθινόπωρο του 2017 όταν κάλεσε σε μονοημερη εκδρομή στα Λαγκάδια Αρκαδίας

1686681883708.jpeg

Από τότε ακολούθησα σε πολλές μονοήμερες βολτες που διοργανώθηκαν αλλά και σε εκδρομές όπως σε αυτή στην Αρεόπολη, στη Νάουσα, στη Λευκάδα, στα Πομακοχώρια.... Μακάρι να μπορούσα να ακολουθήσω και σε περισσότερες. Κάθε χρόνο περιμένω να ανακοινωθούν βόλτες και κάθε φορά προσπαθώ να συμμετέχω.
Ποτέ δεν εχω πάει στο εξωτερικό με την μοτοπαρέα, και εχουν γίνει ταξιδια ζηλευτά, καθώς κάθε φορά εμφανίζονταν εμπόδια. Και στην Τουρκία που θα πάνε φέτος τον Σεμπτέμβρη θα ήθελα να πάω αλλά δεν εχω χρόνο ουτε ομως και την οικονομική ανεση να ακολουθήσω.
Οπότε η εκδρομή του Πηλίου (ακόμα και εαν τελικά δεν θα τα κατάφερνα) φάνταζε μία πολύ ωραία παρηγοριά για όσους μένουν πίσω.
Θεωρώ ότι είναι αδικη, άλογη και παράλογη η ακύρωσή της. Πιστέυω ότι η μοτοπαρέα έχει αρκετούς ενεργούς συντρόχους που μπορούν να υποστηρίξουν και τις 2 παράλληλες εκδηλώσεις.
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Η πρώτη μου επαφή με την μοτοπαρέα ήταν το φθινόπωρο του 2017 όταν κάλεσε σε μονοημερη εκδρομή στα Λαγκάδια Αρκαδίας

View attachment 51838

Από τότε ακολούθησα σε πολλές μονοήμερες βολτες που διοργανώθηκαν αλλά και σε εκδρομές όπως σε αυτή στην Αρεόπολη, στη Νάουσα, στη Λευκάδα, στα Πομακοχώρια.... Μακάρι να μπορούσα να ακολουθήσω και σε περισσότερες. Κάθε χρόνο περιμένω να ανακοινωθούν βόλτες και κάθε φορά προσπαθώ να συμμετέχω.
Ποτέ δεν εχω πάει στο εξωτερικό με την μοτοπαρέα, και εχουν γίνει ταξιδια ζηλευτά, καθώς κάθε φορά εμφανίζονταν εμπόδια. Και στην Τουρκία που θα πάνε φέτος τον Σεμπτέμβρη θα ήθελα να πάω αλλά δεν εχω χρόνο ουτε ομως και την οικονομική ανεση να ακολουθήσω.
Οπότε η εκδρομή του Πηλίου (ακόμα και εαν τελικά δεν θα τα κατάφερνα) φάνταζε μία πολύ ωραία παρηγοριά για όσους μένουν πίσω.
Θεωρώ ότι είναι αδικη, άλογη και παράλογη η ακύρωσή της. Πιστέυω ότι η μοτοπαρέα έχει αρκετούς ενεργούς συντρόχους που μπορούν να υποστηρίξουν και τις 2 παράλληλες εκδηλώσεις.
Φυσικά και θα γίνει Βάσω με τις καλύτερες προϋποθέσεις μάλιστα. Και φυσικά θα είσαι εκεί, και φυσικά θα γελάσουμε όπως παντα
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.489
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Βάσω υπήρξε λόγος που εγώ προσωπικά ακυρωσα την μάζωξη αλλα δεν θα ήθελα να επεκταθω.Ο λόγος που το έκανα με εμποδίζει να την προχωρήσω,αλλά δεν εμποδίζει την ομάδα διαχείρισης να προχωρήσει στην πραγματοποίηση της αν το κρίνει απαραιτητο.Κανε λίγο υπομονή .

ΥΓ Επειδή υποθέτω ότι κάποιοι υποθέτουν διαφορά να ενημερώσω ότι η ομάδα διαχείρισης δεν έχει καμμία σχέση με την ακύρωση.Η σχέση μου με την ομαδα ήταν,είναι και ελπίζω ότι θα είναι η καλύτερη.
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.397
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Η πρώτη μου επαφή με την μοτοπαρέα ήταν το φθινόπωρο του 2017 όταν κάλεσε σε μονοημερη εκδρομή στα Λαγκάδια Αρκαδίας

View attachment 51838

Από τότε ακολούθησα σε πολλές μονοήμερες βολτες που διοργανώθηκαν αλλά και σε εκδρομές όπως σε αυτή στην Αρεόπολη, στη Νάουσα, στη Λευκάδα, στα Πομακοχώρια.... Μακάρι να μπορούσα να ακολουθήσω και σε περισσότερες. Κάθε χρόνο περιμένω να ανακοινωθούν βόλτες και κάθε φορά προσπαθώ να συμμετέχω.
Ποτέ δεν εχω πάει στο εξωτερικό με την μοτοπαρέα, και εχουν γίνει ταξιδια ζηλευτά, καθώς κάθε φορά εμφανίζονταν εμπόδια. Και στην Τουρκία που θα πάνε φέτος τον Σεμπτέμβρη θα ήθελα να πάω αλλά δεν εχω χρόνο ουτε ομως και την οικονομική ανεση να ακολουθήσω.
Οπότε η εκδρομή του Πηλίου (ακόμα και εαν τελικά δεν θα τα κατάφερνα) φάνταζε μία πολύ ωραία παρηγοριά για όσους μένουν πίσω.
Θεωρώ ότι είναι αδικη, άλογη και παράλογη η ακύρωσή της. Πιστέυω ότι η μοτοπαρέα έχει αρκετούς ενεργούς συντρόχους που μπορούν να υποστηρίξουν και τις 2 παράλληλες εκδηλώσεις.
Endo me taxi πινοΥντας την μπυρουλα απόψε με ήρθε μια ωραιότατη ανάμνηση Screenshot_2023-06-27-22-21-30-893_com.google.android.apps.maps.jpgαπο τους Κόττες , το χωριουδάκι έχει 3 ταβερνάκια που βλέπουν στον Παγασητικό,είχα κάτσει σε κείνο που το είχε μια γιαγιά και ένας παππούς - νόμιζες ότι είναι βαλσαμωμενος,παγωτό λέμε- ,όλα τα λ7 τσιπούρακι και μεζες από τα χερακια της γιαγιάς ,μια τουνα (εκεί το ψάρι το πιάνουν αυθημερόν) και κάτι κολοκυθάκια από το μπαξέ από πίσω ,την είδα που πήγε να τα κόψει εκείνη την ώρα .
Και τιμές χώμα ,κάνα 40αρι με το ζόρι 2 νοματοι
Ωχ μαναμ,θέλω ξανααααααα Rolling Rolling Rolling
 

ΥΑΚΙΝΘΟΣ

new member
Δημοσιεύσεις
229
Μοτοσυκλέτα
ADV 350
Όνομα
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Περιοχή
Ν.ΔΥΤΙΚΑ
Ανεβαστε καμμια εκδρομη για Σεπτεμβρη να βγαλουμε το καλοκαιρι (με φαντασιωσεις), εμεις που δουλευουμε, και αφηστε τις φιλοσοφιες για τον χειμωνα.
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.397
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Ανεβαστε καμμια εκδρομη για Σεπτεμβρη να βγαλουμε το καλοκαιρι (με φαντασιωσεις), εμεις που δουλευουμε, και αφηστε τις φιλοσοφιες για τον χειμωνα.
Ψήνεται ,ετοιμασσσσσ Yes
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.397
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Ότι χρειαστείτε για Πήλιο είμαι στην διάθεσή σας.

Στάλθηκε από το Pixel 7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Την καλή σου την κουβέντα είχαμε να ξες cdefg
 

Le Tavernier

member
Δημοσιεύσεις
854
Ηλικία
48
Περιοχή
Κατωχώρι Πορταριάς
Μοτοσυκλέτα
Aprilia ETV1000 Raid
Όνομα
Νικόλας
Περιοχή
Βόλος
Την καλή σου την κουβέντα είχαμε να ξες cdefg
Η θέση μου είναι ιδιαιτέρως λεπτή, καταλαβαίνετε...

Ή ζήλεψες την ζελατίνα από το GS στην Carbonara

Στάλθηκε από το Pixel 7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.397
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Η θέση μου είναι ιδιαιτέρως λεπτή, καταλαβαίνετε...

Ή ζήλεψες την ζελατίνα από το GS στην Carbonara

Στάλθηκε από το Pixel 7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ναι ρε μην ανυσηχας .
Θα μιλήσουμε στο τηλ
 
Top Bottom