Βολτάρουμε Γουστάρουμε

dkamzelas86

Moderator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
406
Ηλικία
38
Περιοχή
ΦΛΩΡΙΝΑ
Όνομα
Δημήτρης
Καλησπέρα και χρόνια πολλά! Ήμαστε μια παρέα από Φλώρινα που μας αρέσουν οι βόλτες και τα ταξίδια. Καθώς ο τοπικός σύλλογος δεν ασχολείται με το τουριστικό κομμάτι, παρά μόνο με το αθλητικό, αποφασίσαμε και φτιάξαμε αυτή την ομάδα με σκοπό τη καλύτερη συνεννόηση και οργάνωση ταξιδιών μεταξύ μας. Το logo μας τα λέει όλα. Βόλτες και ταξίδια επειδή μας αρέσει! Σας περιμένουμε Φλώρινα να γνωριστούμε είτε μόνοι σας είτε με παρέα και θα χαρούμε να βολτάρουμε μαζί! Όταν και όποιον βγάλει ο δρόμος στη περιοχή μας, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε με κάποιον από εμάς για οποιαδήποτε θεμα, είτε από εδώ είτε από fb, είτε τηλεφωνικά!
Δημήτρης: 6932748546
Γιάννης: 6948309545


Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.166
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Χαιρετώ και εγώ με την σειρά μου τα παιδιά από την Φλώρινα...
Και εσείς αν βρεθείτε προς Αθήνα κερνάμε και τσίπουρα....
 

dkamzelas86

Moderator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
406
Ηλικία
38
Περιοχή
ΦΛΩΡΙΝΑ
Όνομα
Δημήτρης

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.154
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Είναι σίγουρο ότι θα τα πούμε στην πόλη σου

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

konstantinos_vita

new member
Δημοσιεύσεις
131
Ηλικία
44
Περιοχή
Φλωρινα
Μοτοσυκλέτα
ι ελ 250 και ένα εφ800 ες τι.
Όνομα
Konstantinos
Καλησπέρα και χρόνια πολλά! Ήμαστε μια παρέα από Φλώρινα που μας αρέσουν οι βόλτες και τα ταξίδια. Καθώς ο τοπικός σύλλογος δεν ασχολείται με το τουριστικό κομμάτι, παρά μόνο με το αθλητικό, αποφασίσαμε και φτιάξαμε αυτή την ομάδα με σκοπό τη καλύτερη συνεννόηση και οργάνωση ταξιδιών μεταξύ μας. Το logo μας τα λέει όλα. Βόλτες και ταξίδια επειδή μας αρέσει! Σας περιμένουμε Φλώρινα να γνωριστούμε είτε μόνοι σας είτε με παρέα και θα χαρούμε να βολτάρουμε μαζί! Όταν και όποιον βγάλει ο δρόμος στη περιοχή μας, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε με κάποιον από εμάς για οποιαδήποτε θεμα, είτε από εδώ είτε από fb, είτε τηλεφωνικά!
Δημήτρης: 6932748546
Γιάννης: 6948309545


Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
καλημερίζω άπαντες. όλο και θα βρεθούμε, πού θα παέι. Στα ίδια μέρη ζούμε (Αμύνταιο)
 
Top Bottom