Αγ. Βασίλειος Κυριακή 9/5

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.179
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
θα ερχομουν ....αλλα δεν θα ερθω τελικά

στο τελες τελος ουλοι Πεν- Φε Θα παρουτε

κατα καιρους εχω πει και αλλα πολλά αλλά πλεον εχω σταματησει να τα γραφω ....μονο σε συνεντευξεις μου ....
 

angelthing

member
Δημοσιεύσεις
1.675
Μοτοσυκλέτα
F700GS, CRF300L
Όνομα
Angelos
Ιδού και ένα εκτενέστερο βιντεάκι από τη βόλτα μιας και το ανέβασα ......



EDIT: Bonus γαριδάκια για όποιον (από τους μη συμμετέχοντες) αναγνωρίσει τον κώλο μπροστά !!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Ιδού και ένα εκτενέστερο βιντεάκι από τη βόλτα μιας και το ανέβασα ......



EDIT: Bonus γαριδάκια για όποιον (από τους μη συμμετέχοντες) αναγνωρίσει τον κώλο μπροστά !!!!!

Άγγελε (και λοιποί), παίζει καμμιά επανάληψη του έργου για αύριο ή ΣΚ και για μας που δεν το είδαμε? Tooth
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Άγγελε (και λοιποί), παίζει καμμιά επανάληψη του έργου για αύριο ή ΣΚ και για μας που δεν το είδαμε? Tooth
Εγώ δυστυχώς η ευτυχώς μετά απο καιρό θα πάω εξοχικό, οπότε εγώ απών! Teary Eyes Waving Bye
 

angelthing

member
Δημοσιεύσεις
1.675
Μοτοσυκλέτα
F700GS, CRF300L
Όνομα
Angelos
Άγγελε (και λοιποί), παίζει καμμιά επανάληψη του έργου για αύριο ή ΣΚ και για μας που δεν το είδαμε? Tooth

Αν δεν ανέβω προς Βέροια
(που δεν το βλέπω εδώ που τα λέμε - πέσανε και δουλειές, έκανα και την πρώτη δόση σήμερα και λέω να το παίξω στο ασφαλές)
κάτι θα φτιάξουμε μέσα στο ΣΚ.
Λογικά όμως το βλέπω για τπτ πιο μακρυνό λόγω και της δυνατότητας υπερτοπικών .......
 
Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Εγώ δυστυχώς η ευτυχώς μετά απο καιρό θα πάω εξοχικό, οπότε εγώ απών! Teary Eyes Waving Bye

Πονεμένη ιστορία τα εξοχικά. Κι εγώ πρέπει να πάω, τελευταία φορά ήμουν εκεί παραμονή του λοκντάουν στις 06 Νοεμβρίου.
Έκανα σημαντικές δουλειές, τό 'κλεισα και τόσο καιρό το βλέπω live απ' την κάμερα. Tooth

Απλά μπορώ να πάω και άλλη μέρα αν κάτσει ενδιαφέρουσα βολτούλα.Bike
 
Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Αν δεν ανέβω προς Βέροια
(που δεν το βλέπω εδώ που τα λέμε - πέσανε και δουλειές, έκανα και την πρώτη δόση σήμερα και λέω να το παίξω στο ασφαλές)
κάτι θα φτιάξουμε μέσα στο ΣΚ.
Λογικά όμως το βλέπω για τπτ πιο μακρυνό λόγω και της δυνατότητας υπερτοπικών .......

Θα θέμε και διαβατήριο? Αγριεμένο σε γλιέπω...... ToothToothTooth
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.257
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Άγγελε (και λοιποί), παίζει καμμιά επανάληψη του έργου για αύριο ή ΣΚ και για μας που δεν το είδαμε? Tooth
Που εισαι εσυ ωρε παλικαρι εσενα και αν σε επιασε το λοκνταουν Yes
Καλως ορισες ξανα Smileys drinking beer Emoticon
 

Face

member
Δημοσιεύσεις
669
Ηλικία
55
Περιοχή
ATHENS
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI V-strom 650 XT
Όνομα
NIKOS
Ιδού και ένα εκτενέστερο βιντεάκι από τη βόλτα μιας και το ανέβασα ......



EDIT: Bonus γαριδάκια για όποιον (από τους μη συμμετέχοντες) αναγνωρίσει τον κώλο μπροστά !!!!!
Αυτος πρεπει να ειναι ο.............. cdefghigi cdefghigicdefghigi
 
Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Που εισαι εσυ ωρε παλικαρι εσενα και αν σε επιασε το λοκνταουν Yes
Καλως ορισες ξανα Smileys drinking beer Emoticon

Κάνω σε καθημερινή βάση τον δάσκαλο γλώσσας, μαθηματικών, ιστορίας, αγγλικών, πληροφορικής, μελέτης περιβάλλοντος, εικαστικών και ό,τι άλλο προκύψει...........cdeffacepalm 2
Τώρα στα γεροντάματα θα ξαναβγάλω το Δημοτικό.........Banging head να τα μάθω καλύτερα........ Rolling
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.443
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Κάνω σε καθημερινή βάση τον δάσκαλο γλώσσας, μαθηματικών, ιστορίας, αγγλικών, πληροφορικής, μελέτης περιβάλλοντος, εικαστικών και ό,τι άλλο προκύψει...........cdeffacepalm 2
Τώρα στα γεροντάματα θα ξαναβγάλω το Δημοτικό.........Banging head να τα μάθω καλύτερα........ Rolling
cdefghigiΗ γυναίκα ρε φίλε ,μια ερώτηση με όλο το θάρρος ,πετάει αητό;
 

Magelanos

member
Δημοσιεύσεις
833
Ηλικία
49
Όνομα
ΠΑΝΟΣ
Περιοχή
ΙΛΙΟΝ
Χάρηκα που τα είπαμε από κοντά σε βόλτα, και μάλιστα καθήμενοι σε καφέ φυσιολογικά YesΤο ότι μπόρεσα και οδήγησα μετά από 11 μήνες έστω και παπάκι, ένιωσα τέλεια σαν να μην έχασα ούτε μία μέρα οδηγικής ευχαριστησης. abcdeΕυχαριστώ για τις ευχές σας να είστε όλοι καλά, και από δω και πέρα θα τα λέμε ποιο συχνά βολταροντας ξανά!! Smileys drinking beer Emoticon
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.552
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Παλουκάρια, αποφασίσαμε ολίγον τελευταία στιγμή με τον Face μια βολτούλα προς Αγ. Βασϊλειο αύριο. Αν ενδιαφέρεται κανείς θα ορίσουμε σημείο ραντεβού κάπου προς Μάνδρα μεριά. Τυπικά η ώρα συνάντησης θα είναι περί τις 10:30.
GivingGiving
 
Top Bottom